TO Haber | Rocksteady Suicide Squad oyununu duyurdu!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Łegion

Everything happens for a reason.
Ekip Lideri
rocksteadysuicidesquad.jpg

Rocksteady, yeni oyunları olacak olan Suicide Squad'ı Instagram ve Twitter hesaplarından duyurdu!

Kendilerini Batman: Arkham serisinden tanıdığımız Rocksteady, yapıldığı düşünülen Suicide Squad oyununu resmi olarak duyurdu.

Henüz oyun hakkında elimizde herhangi bir bilgi veya çıkış tarihi maalesef yok, fakat 22 Ağustos'ta DC FanDome etkinliğinde oyun hakkında bilgileri yüksek ihtimal ile alabileceğiz.

Screenshot_2.png

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
O değil de filmi ne kadar kötüydü yaw. Yani kasten oturup uğraşmışlar sanki biz bu filmi ne kadar kötü yapabiliriz diye. Oyunu için de en ufak bi beklentim yok açıkçası. Ayrıca duyduğuma göre oyun insanlara sürakli para harcatmaya çalıştıkları bir oyun olacakmış..

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
O değil de filmi ne kadar kötüydü yaw. Yani kasten oturup uğraşmışlar sanki biz bu filmi ne kadar kötü yapabiliriz diye. Oyunu için de en ufak bi beklentim yok açıkçası. Ayrıca duyduğuma göre oyun insanlara sürakli para harcatmaya çalıştıkları bir oyun olacakmış..
Margot olmasa izlemezdim hepsini.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu suicide squad furyası nedir son yıllarda anlamış değilim alt tarafı dc nin yan karakterlerinden oluşan bir çete sadece margot robbie üzerinden yürüyen berbat bir film şimdi o fiyaskoyu unutturmak için dc aynı filmi yine çekiyor bir de oyunu çıktı şimdi onca büyük güçlü dc karakteri varken suicide squad ısrarı nedir dc de anlayamıyorum batman arkham serisi gibi benim en sevdiğim aksiyon serisini çıkartan rocksteady bu sefer hayal kırıklığına uğrattı tamamen loot shooter ve co-op mantığına dayanacağını düşünüyorum hiç bir beklentim yok

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Habere yeni bir süper kahraman oyunu gelecek diye bir yandan sevinirken, oyunun Batman ya da en azından Süperman olmamasına üzüldüm.Resimden anladığım kadarıyla içinde Süperman olacaktır ama hikaye anlamında pek bir şey göreceğimizi zannetmiyorum.Belki oynanışlarıyla tatmin edebilir.Süperman veya Batman oyunu olabilir diye söylentileri vardı ama büyük ihtimal risk almamak için hikayesi neredeyse olmayan evreni tercih etmişler.Batman veya Süperman'e kötü bir hikaye getirselerdi, toparlaması zor olabilirdi.Şimdi ellerinde Suicide Squad gibi bir deneme tahtası var.Devamında söylentilerdeki yeni Batman oyununu duyurabilirler.

Emin ol Margot, filmi izleyen herkesin filmi izleme sebebi :D
Yoo, ben o maksatla izlememiştim.Benimkisi tamamen meraktandı.Kötü olduğu söylenince 2 kat merak etmiştim nedense. :D

Tabi anlamsız bir filmdi o ayrı.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
bu suicide squad furyası nedir son yıllarda anlamış değilim alt tarafı dc nin yan karakterlerinden oluşan bir çete sadece margot robbie üzerinden yürüyen berbat bir film şimdi o fiyaskoyu unutturmak için dc aynı filmi yine çekiyor bir de oyunu çıktı şimdi onca büyük güçlü dc karakteri varken suicide squad ısrarı nedir dc de anlayamıyorum batman arkham serisi gibi benim en sevdiğim aksiyon serisini çıkartan rocksteady bu sefer hayal kırıklığına uğrattı tamamen loot shooter ve co-op mantığına dayanacağını düşünüyorum hiç bir beklentim yok
rockstedy yapıyr oyunuu bence iyi olma ihtimali yüksek filme göre özellikle önceki batman oyunlarına bakarak konuşucak olursak ama inşallah dediğin gibi loot shooter co op olmaz zaten önümüzde bi avengers oyunu var oda coop ancak hikayeside var ki hikayesi pekde önemli deil gibi duruyor hayırlısı ben superman oyunu görmek isterdim

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Habere yeni bir süper kahraman oyunu gelecek diye bir yandan sevinirken, oyunun Batman ya da en azından Süperman olmamasına üzüldüm.Resimden anladığım kadarıyla içinde Süperman olacaktır ama hikaye anlamında pek bir şey göreceğimizi zannetmiyorum.Belki oynanışlarıyla tatmin edebilir.Süperman veya Batman oyunu olabilir diye söylentileri vardı ama büyük ihtimal risk almamak için hikayesi neredeyse olmayan evreni tercih etmişler.Batman veya Süperman'e kötü bir hikaye getirselerdi, toparlaması zor olabilirdi.Şimdi ellerinde Suicide Squad gibi bir deneme tahtası var.Devamında söylentilerdeki yeni Batman oyununu duyurabilirler.
tahminimce suicide squad vs justice league çizgi romanını baz alıcak. çoğu üyeyi görebiliriz, fandome da açıklanacağını belirttiler

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunda türkçe dil ve dublaj desteği olucak dün twitter hesabından duyurdular.
Hadi canım.Gerçek mi? Twit'in linkini atar mısın dostum?

tahminimce suicide squad vs justice league çizgi romanını baz alıcak. çoğu üyeyi görebiliriz, fandome da açıklanacağını belirttiler
Batman veya Spiderman'deki gibi tek bir karaktere odaklanılmadığı için tahminimce yeni çıkacak olan Avengers oyunuyla aynı kaderi paylaşacak.İnşallah Avengers'taki gibi online odaklı bir oyun olmaz.Ben birden fazla karakterle Batman'deki o duyguyu iyi yansıtabileceklerini düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Rocksteady yeniden sahalara geri dönüyor. Oyun, DC etkinliğinde duyurulacak. O zaman yeni Batman oyunu da duyurulacaktır kesin.

Wb ile rocksteady farklı evrenlerde miydi acaba ? İkisi de aynı mantıkta oyun çıkartıyor ne ayak :D ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt