RIDE 3 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RIDE 3[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 20.74 GB

:pccikistarihi: 30 KASIM 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

RIDE 3 ile adrenalini hisset ve en dolu yarış oyunu deneyimini yaşa!
Kendini modern, 3 boyutlu bir dünyaya bırak, motosikletinle omuz omuza yarış, hayal gücünü alabildiğine konuşturmana imkan sağlayan yeni Livery Editor sayesinde motosikletini mekanik ve estetik açıdan modifiye et. Başlamadan önce doğru kıyafetle sürücünü kişiselleştirmeyi de unutma.
Dünya genelinde 30 farklı pistte yarış ve mevcut 230'dan fazla motosikletin hızını test et.
Maksimum seçme özgürlüğü ve ünlü üreticilerden en iyi motosikletleri sunacak yeni Volumes kariyer modunu keşfet.

Daha ne bekliyorsun? RIDE 3 ile macerana başla.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci:Intel Core i5-2500, AMD FX-8100 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 23 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i7-2600, AMD FX-8350 or equivalent
Bellek:16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 with 3 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 380 with 4 GB VRAM or more
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 23 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

adrian35

AMD Gaming
arkadaşlar oyun için teşekkürler fakat oyunu açarken görselde ki hatayı alıyorum yardımda bulunacak biri var mı , teşekkürler.

KingRiver

Slim Shady
Kurulumu sorunsuz yaptım crack de yaptım fakat oyuna tıklayınca tepki vermiyor

Sorunsuz kurdum girdim ilk yarışı oynadım ama sonradan Quick Playde Start Race bastığım zaman oyun siyah ekran veriyor

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt