Torrent-Oyun | Resmi Steam Topluluğumuz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Lucretius

Yönetici
Üst-Yönetim

Merhaba sevgili Torrent-Oyun üyeleri,

Geçmişte @Berkany tarafından açılmış olan Torrent-Oyun Steam topluluğumuz pek aktif değildi ve çoğu üyemizin gruptan haberi de yoktu. Steam grubumuzu yeniden canlandırmak ve sizlere daha güzel bir topluluk ortamı sunmak adına grubu düzenlemeye başladık.

Gruba katılarak bedava olan oyunlardan ilk siz haberdar olabilir, oyun oynayacak veya takas yapacak başkalarını bulabilirsiniz. Ayrıca forumda yardım konuları açabildiğiniz gibi başta Steam üzerinde yaşadığınız sorunlarla ilgili olmak üzere grupta başlık açma imkanınız da bulunmakta.

Gruba katılmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili
Grubumuza bekleriz zamanla daha güzel hale getirmeye çalışacağız :) Zaman zaman bedava oyun bildirileri de yapılacaktır :)

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
katıldım :)
davet için teşekkürler

Merhaba sevgili Torrent-Oyun üyeleri,

Geçmişte @Berkany tarafından açılmış olan Torrent-Oyun Steam topluluğumuz pek aktif değildi ve çoğu üyemizin gruptan haberi de yoktu. Steam grubumuzu yeniden canlandırmak ve sizlere daha güzel bir topluluk ortamı sunmak adına grubu düzenlemeye başladık.

Gruba katılarak bedava olan oyunlardan ilk siz haberdar olabilir, oyun oynayacak veya takas yapacak başkalarını bulabilirsiniz. Ayrıca forumda yardım konuları açabildiğiniz gibi başta Steam üzerinde yaşadığınız sorunlarla ilgili olmak üzere grupta başlık açma imkanınız da bulunmakta.

Gruba katılmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Grubumuza bekleriz zamanla daha güzel hale getirmeye çalışacağız :) Zaman zaman bedava oyun bildirileri de yapılacaktır :)

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
zaten gruptaydım ama ölü bir grupdu biraz canlandırılacak olması güzel

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili
Canlandırmayı düşünüyoruz tavsiyeleriniz varsa yine bu konunun altına yazabilirsiniz. Bİzler içinde bir alternatif olmuş olur :)

ZeuS

* G a M e R *
Hayırlı olsun. Grubun aktif olması için elimizden geleni yapacağız.

comter10

Torrent-Oyun.com
nasıl katılacağız gruba ?

Birde steam'da oyun takası nasıl yapabiliyoruz bilgisi olan var mı acaba ?

ΛCIT

What are you looking at ?
Kardeşimle ortak oynadığım hesapla girdim.Başarılar

ozzy12

Torrent-Oyun.com
Suçlunun suç mahaline geri dönmesi gibi birşey la sizin steam grubu açmanız :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt