Resmi/Korsan Fifa 19 Kadro Güncellemesi ( Her zaman Güncel) 23.03.2019

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Kadro Yüklenemedi Hatası Alıyorum Yardım Lütfen 12 şubat güncellemesi için
merhaba hocam acaba baştan indirip winrarın son sürümü ile rardan çıkarıp yüklermisin. Şuan yazarken baktım ve 36 kişi indirmiş. Başka bir forumda da paylaşmadım ve senin dışında bir sorun yaşayan yok maalesef. Birlikte sorununu çözmeye çalışalım.

Uninrambo

Torrent-Oyun.com
merhaba hocam acaba baştan indirip winrarın son sürümü ile rardan çıkarıp yüklermisin. Şuan yazarken baktım ve 36 kişi indirmiş. Başka bir forumda da paylaşmadım ve senin dışında bir sorun yaşayan yok maalesef. Birlikte sorununu çözmeye çalışalım.
Son Sürüm Wirrar derken link atarmısın bendeki wirara güncelleme gelmedi

bektafig

Torrent-Oyun.com
Şubat guncelleme varmı Kagawa to bjk içeren ?

14 subat varmıs tmm ana postta goremeyince yazdım xD

ozkann05

Torrent-Oyun.com
kadro güncellemesi yaptım çalışıyor fakar şampiyonlar ligi ve kariyer moduna girince eski kadrolara dönüyor çözümü nedir acaba ?

ouzqan

Moderatör
kadro güncellemesi yaptım çalışıyor fakar şampiyonlar ligi ve kariyer moduna girince eski kadrolara dönüyor çözümü nedir acaba ?
kadfro güncellemesini yükledikten sonra yeni kariyer açıp kariyer ayarları yapılırken transfer kısmını geçerli özelleştirilen yapacaksınız.

ouzqan

Moderatör
22 şubat güncellemesi kadro güncellemesi hayırlı olsun.

ozkann05

Torrent-Oyun.com
kadfro güncellemesini yükledikten sonra yeni kariyer açıp kariyer ayarları yapılırken transfer kısmını geçerli özelleştirilen yapacaksınız.
Cevap için teşekkür ederim.

Fakat tek maç oyna da default kadrolara geçiyor. Aradaşımla tek maç üzerinden kapışırken güncel kadrolar ile yapamıyorum.

ouzqan

Moderatör
Cevap için teşekkür ederim.

Fakat tek maç oyna da default kadrolara geçiyor. Aradaşımla tek maç üzerinden kapışırken güncel kadrolar ile yapamıyorum.
yapabileceğim birşey yok maalesef crack li oyun da en fazla bu kadar imkan tanınıyor.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt