Resmi/Korsan Fifa 19 Kadro Güncellemesi ( Her zaman Güncel) 14.03.2019

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
1 Mart kadro güncellemesi hayırlı olsun !

Harden#13

Dark Side !
Turboit değilde mediafire sitesine yüklesen de bizde nasiplensek şu kadro güncellemesinden :/

Aynen öyle alternatif olarak oraya yüklesen çok makbule geçer gerçekten benim bilgisayarımda nedense Turbobit çok sorun çıkarıyor.

Aynen öyle alternatif olarak oraya yüklesen çok makbule geçer gerçekten benim bilgisayarımda nedense Turbobit çok sorun çıkarıyor.
Daha çok şöyle İDM kullandığım için dosyayı hatalı olarak görüyor bu yüzden indirime koymuyor adrese ulaşamadığına dair bir uyarı vererek hani o yüzden başka bir alternatif siteye yükleme şansınız olursa cidden harika olur.

ouzqan

Moderatör
Daha çok şöyle İDM kullandığım için dosyayı hatalı olarak görüyor bu yüzden indirime koymuyor adrese ulaşamadığına dair bir uyarı vererek hani o yüzden başka bir alternatif siteye yükleme şansınız olursa cidden harika olur.
IDM' yi açın Seçeneklere tıklayıp dosya türlerinden ZIP yazısını sil sonra alttan tamama basın ve indirmeyi deneyin sıkıntı olmayacaktır. İndirdikten sonra aynı işlemleri tekrarlayarak ZIP yazısını tekrardan yazıp tamam derseniz de eski ye geri dönmüş olursunuz.

ouzqan

Moderatör
4 Mart güncellemesi hayırlı olsun.

IDM' yi açın Seçeneklere tıklayıp dosya türlerinden ZIP yazısını sil sonra alttan tamama basın ve indirmeyi deneyin sıkıntı olmayacaktır. İndirdikten sonra aynı işlemleri tekrarlayarak ZIP yazısını tekrardan yazıp tamam derseniz de eski ye geri dönmüş olursunuz.
Çok makbule geçti çok teşekkür ederim sağolun.Konunuzu severek takip ediyor ve güncelliyorum kadroları teşekkürler emeğinize sağlık.

4 Mart güncellemesi hayırlı olsun.
Korsan oyun kullanıyorum, update 5 kurulu ancak 1 Mart ve daha sonraki kadro güncellemelerini yüklediğimde bazı oyuncuların kafaları aşağıdaki resimdeki adam gibi tek tip, kel kafalı olarak görünüyor. Bundan dolayı kadroyu güncelle(ye)miyorum. Bununla ilgili bir çözüm var mı?
maxresdefault.jpg

ouzqan

Moderatör
Korsan oyun kullanıyorum, update 5 kurulu ancak 1 Mart ve daha sonraki kadro güncellemelerini yüklediğimde bazı oyuncuların kafaları aşağıdaki resimdeki adam gibi tek tip, kel kafalı olarak görünüyor. Bundan dolayı kadroyu güncelle(ye)miyorum. Bununla ilgili bir çözüm var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 232579

Bunun sebebi oyun güncellemelerini kurmadığınız için hocam. Crack kısmına bakmadım eğer yeni güncellemeler için crack çıkmış ise onları kurun sorununuz düzelecektir.

jackal31

Sadece -Torrent-Oyun.com
selamun aleykum beyler meneger kısmında yeni oyun açtığımda eski kadro seçiyor nası güncel kadro ile yapabilirirz

ouzqan

Moderatör
selamun aleykum beyler meneger kısmında yeni oyun açtığımda eski kadro seçiyor nası güncel kadro ile yapabilirirz
yeni menejerlik kuracaksın ve altta transfer kısmını geçerli özelleştirilen yapacaksın öyle başlayacaksın

Öncellikle kadro güncellemeleri için teşekkür ederim. Updateler ne zaman kırılır bilginiz var mı?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt