Resmi/Korsan Fifa 19 Kadro Güncellemesi ( Her zaman Güncel) 02.05.2019

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Herkese merhaba FIFA 18 de olduğu gibi FIFA 19 da da kadroları güncel tutmaya geldik.

Evet arkadaşlar uzun bir zamandan sonra yeniden !!!!

Fifa 19 kadro güncellemelemelerini isteyen varsa buyrun.

Daha sonra alttaki dosyayı [Belgelerim/FIFA19/Settings] içine atın. Oyuna girin ve özelleştir kısmından profile girip, kadroları yükle'den bu dosyayı seçin.

İstediğiniz Günün Güncellemesini Yükleyebilirsiniz. İlla hepsini Yüklemek zorunda değilsiniz.

Lafı fazla tutmayayım ve direk dosyayı indirme linki ile sizi başbaşa bırakayım. Virustotal incelemesini de alttaki linklerden bulabilirsiniz.

Her zaman en yeni dosya ve en güvenli dosya sizlerle olacak.

18.04.2018

28.04.2019

02.05.2019

Son düzenleme:

ouzqan

Moderatör

Hocam arkadaş hızlı davranmış açmış ama benim FIfa 18 de ne kadar aktif olduğumu diğer konudan görebilirsiniz. Üstelik arkadaş dosyanın güvencesini de vermiyor ve 1 aralık diye bir güncelleme eğer kendi yaptığı değilse resmi olarak yok. Fıfa kadrosu en son 26 kasım da güncellendi. Ben size orjinal oyundan direk dosya paylaşıyorum. Lütfen beni diğer yamalarla karıştırmayın. Benim paylaştıklarımda herhangi bir ekleme çıkarma söz konusu değil. Üstüne virus total gibi bir site üzerinden de gerekli güvenlik testlerini yapıyorum.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Hocam arkadaş hızlı davranmış açmış ama benim FIfa 18 de ne kadar aktif olduğumu diğer konudan görebilirsiniz. Üstelik arkadaş dosyanın güvencesini de vermiyor ve 1 aralık diye bir güncelleme eğer kendi yaptığı değilse resmi olarak yok. Fıfa kadrosu en son 26 kasım da güncellendi. Ben size orjinal oyundan direk dosya paylaşıyorum. Lütfen beni diğer yamalarla karıştırmayın. Benim paylaştıklarımda herhangi bir ekleme çıkarma söz konusu değil. Üstüne virus total gibi bir site üzerinden de gerekli güvenlik testlerini yapıyorum.
Tamam o zaman.

WizardNightMare

Torrent-Oyun.com
18'de olduğu gibi 19'da da yine seni tercih edeceğim fakat hala oyunu indiremedim. Bildiğin tracker varmı hocam 25 mbps internete sahibim ama hızım 300'ü geçmiyor

Dun sofifa üzerinden baktığımda 1 aralık olarak gözüküyordu son guncelleme bende orijinal oyundan alıyorum güncellemeleri şimdi baktığımda ise 26 kasım gözüküyor düzenlerim konuyu ve sitede oyun paylaşımı yapıyorum virüs konusunda kimsenin şüphesi olmaz.

ouzqan

Moderatör
18'de olduğu gibi 19'da da yine seni tercih edeceğim fakat hala oyunu indiremedim. Bildiğin tracker varmı hocam 25 mbps internete sahibim ama hızım 300'ü geçmiyor
hocam ben part part indirdim en temizi o torrenti oldum olası sevemedim besleyici olmadımı seni rezil ediyor o yüzden yeni seçenekleri beklemeni öneririm. Yakında siteye eklenir.

Dun sofifa üzerinden baktığımda 1 aralık olarak gözüküyordu son guncelleme bende orijinal oyundan alıyorum güncellemeleri şimdi baktığımda ise 26 kasım gözüküyor düzenlerim konuyu ve sitede oyun paylaşımı yapıyorum virüs konusunda kimsenin şüphesi olmaz.

kusura bakmayın hocam sanki sizin konuyu kötülemiş gibi olmuş ama sizin konunuza hiç girmedim. Nedir ne değildir veya siz kimsiniz hiç bir fikrim yok sadece kendi konum için açıklama yaptım. Eğer bir yanlışlık olduysa affola.

hocam ben part part indirdim en temizi o torrenti oldum olası sevemedim besleyici olmadımı seni rezil ediyor o yüzden yeni seçenekleri beklemeni öneririm. Yakında siteye eklenir.

kusura bakmayın hocam sanki sizin konuyu kötülemiş gibi olmuş ama sizin konunuza hiç girmedim. Nedir ne değildir veya siz kimsiniz hiç bir fikrim yok sadece kendi konum için açıklama yaptım. Eğer bir yanlışlık olduysa affola.
Anlıyorum dostum bir yanlışlık yok iyi forumlar.

WizardNightMare

Torrent-Oyun.com

Bekledim biraz ama değdi galiba. Gelsin kariyer.

ouzqan

Moderatör
3 Aralık geldi hayırlı olsun.

Bu kadro güncellemeleri oyuncuların potansiyellerini de güncelliyor mu?
Kariyer modunda da çalışıyor mu?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt