Resmi/Korsan Fifa 19 Kadro Güncellemesi ( Her zaman Günce12.9.2019

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Yok öyle birşey fifa 19 için daha resmi güncelleme gelmedi.
Tamamdır hocam site ismi vermek ceza mı bilmiyorum forumda ama fifadatabase sitesi baya reklamını yaparak paylaşmış orijinal fifa güncellemesi diye sonra o siteden yönlendirilen birkaç yabancı sitede de gördüm ondan güvenip yazmıştım.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Biraz rötarlı da olsa size 15 ağustos güncellemesini sunarım.20 ağustos da çekmiştim ama yayınlamadım için kusura bakmayın. İyi oyunlar.

Biraz rötarlı da olsa size 15 ağustos güncellemesini sunarım.20 ağustos da çekmiştim ama yayınlamadım için kusura bakmayın. İyi oyunlar.
Eski paylaştığın güncellemeden bile eski kadrolar var bunda niye böyle? 2 defa denedim ben bir yanlışlık yapmışımdır diye yeniden indirip bir daha attım güncellemeyi yok içerden kadroyu seçtikten sonra takım kadrolarına giriyorum her şey 2018 sonundaki haliyle duruyor kadrolarda

Son düzenleme:

ouzqan

Eski paylaştığın güncellemeden bile eski kadrolar var bunda niye böyle? 2 defa denedim ben bir yanlışlık yapmışımdır diye yeniden indirip bir daha attım güncellemeyi yok içerden kadroyu seçtikten sonra takım kadrolarına giriyorum her şey 2018 sonundaki haliyle duruyor kadrolarda

yeniden başlattığın kariyer ayarlarında kadro güncellemesini geçerli özelleştirilen yaptınız mı ?

yeniden başlattığın kariyer ayarlarında kadro güncellemesini geçerli özelleştirilen yaptınız mı ?
Yok hocam her şeyi doğru yaptım yeniden indirip hala sıkıntılı. Şöyle bir sorun var gibi; Fifa 19-özelleştir-profil-kadroları yükle yolunda bu kadro gözüküyor ama yüklediğinde kadroyu oyuna yansımıyormuş gibi direkt daha mevcut kadrolara göz gezdirme kısmında bile gözükmüyor ama oraya bakmadan da denedim direkt bir kariyer açıp sonuç değişmedi. Böyle bir sorun olmuştu 1-2 güncelleme önce tam ben yazmaya girerken sen linki yenilemiştin tekrar o yeni linki indirince düzelmişti. Kadroyu çekerken doğru yapamamışmısın neyse artık yazmıştın sebebini de.

Yok hocam her şeyi doğru yaptım yeniden indirip hala sıkıntılı. Şöyle bir sorun var gibi; Fifa 19-özelleştir-profil-kadroları yükle yolunda bu kadro gözüküyor ama yüklediğinde kadroyu oyuna yansımıyormuş gibi direkt daha mevcut kadrolara göz gezdirme kısmında bile gözükmüyor ama oraya bakmadan da denedim direkt bir kariyer açıp sonuç değişmedi. Böyle bir sorun olmuştu 1-2 güncelleme önce tam ben yazmaya girerken sen linki yenilemiştin tekrar o yeni linki indirince düzelmişti. Kadroyu çekerken doğru yapamamışmısın neyse artık yazmıştın sebebini de.
Geçerli özelleştirilen de yapamıyorum ayrıca yani direkt kadro dosyasında sıkıntı var ya kadroyu sen çekerken sıkıntı olmuş ilk kadroyu olduğu gibi çekmişsin güncel olmayan ya da yine dosyada fifada güncel kadroyu görmemizi engelleyen bir sıkıntı var. Sadece isim olarak var gibi kadro

ouzqan

Geçerli özelleştirilen de yapamıyorum ayrıca yani direkt kadro dosyasında sıkıntı var ya kadroyu sen çekerken sıkıntı olmuş ilk kadroyu olduğu gibi çekmişsin güncel olmayan ya da yine dosyada fifada güncel kadroyu görmemizi engelleyen bir sıkıntı var. Sadece isim olarak var gibi kadro

O zaman yeni güncellemeyi bekleyin yakınca gelecektir.

Ağustos yaması ne zaman gelir acaba?

geçen sene fifa 18 de ağustosun sonunda bir tane daha geldi. 2 tane de Eylül de geldi ve güncellemeler bitmişti büyük ihtimalle bu da aynısı olacaktır.

ouzqan

29 Ağustos güncellemesi geldi.

hocam bu kadro güncellemesi hangi takımlara geliyor, ben de pek fark görünmüyor da?
son 2 güncellemedir böyle gelen güncelleme kadroları güncellemek için değil de son yüklediğim güncellemeyi silmeye gelmiş gibi o kadroları da eski haline götürüyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt