Torrent-Oyun | Resident Evil: Resistance - [Chronos] [Online] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RE Resistance kapak 0.png

Resident Evil Resistance - [Chronos]
[Online]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 25,4 GB

:pccikistarihi: 03.04.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Solo da dahil olmak üzere online oynanabilen sürümdür.

:oyunhakkinda:

Dört yaşayanın sinsi bir Deha'ya karşı savaştığı Resident Evil evreninde yeni bir 1'e karşı 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun dizisini tecrübe edin.

Üst Akıl olarak amacınız, ne şekilde olursa olsun yaşayanların kaçmasına engel olmak. Korkunç canavarlar çağırmak, ölümcül tuzaklar kurmak, kameraları silahlandırmak ve daha pek çok araç emrinize amade olacak!

Bunun karşılığında, yaşayanların Üst Akıl'ın saldırılarından kurtulup bulmaca tarzı hedefleri tamamlayarak süre dolmadan önce haritadan kaçmaları için birlikte çalışmaları gerekecek!

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_31.png

Screenshot_32.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Online İçin Yapmanız Gerekenler

Screenshot_33.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
solo gameplay olarak herhangi bir serinin devamı mı yoksa yeni bir story modu mu var ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam bunu 2 arkadaş indirsek beraber oynayabilecekmiyiz online sürüm demişiniz.
Denemedim ancak muhtemelen oynanabilecek.Zaten 15 GB bir şey, denemekten zarar gelmez.

solo gameplay olarak herhangi bir serinin devamı mı yoksa yeni bir story modu mu var ?
Bu sürüm RE 3 ile birlikte yapılmış fakat ayrı olarak satılan bir oyundu.Yani bir nevi RE 3'ün Multiplayer'ı gibi bir şeydi.Solo kısmı da hikaye olarak ilerlemiyordur büyük ihtimal.Challenge şeklinde görevler vardır diye tahmin ediyorum.Oyunu oynamadığım için kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Konu içinde de bulunan aşağıdaki full oynanıştan nasıl bir oyun olduğunu az-çok anlayabilirsiniz.

Alternatif

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Denemedim ancak muhtemelen oynanabilecek.Zaten 15 GB bir şey, denemekten zarar gelmez.

Bu sürüm RE 3 ile birlikte yapılmış fakat ayrı olarak satılan bir oyundu.Yani bir nevi RE 3'ün Multiplayer'ı gibi bir şeydi.Solo kısmı da hikaye olarak ilerlemiyordur büyük ihtimal.Challenge şeklinde görevler vardır diye tahmin ediyorum.Oyunu oynamadığım için kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Konu içinde de bulunan aşağıdaki full oynanıştan nasıl bir oyun olduğunu az-çok anlayabilirsiniz.

Alternatif

eyvallah şehmus kardeşim.

Simon87

Torrent-Oyun.com
online neye göre oynanıyor örnek kuzen ile online onaya bilirmiyiz ? hamachi ile mi oynanıyor nasıl oynanıyor online açılım yaparmısın

caner_305

Torrent-Oyun.com
İndirdik. Kurulumu yok ama oyuna tıkladığımda siyah ekran geliyor tam acılacakken 3 saniye sonra kapanıyor.

CompL3xLife

OyunWiki.com - Oyun Haberleri
Web sitesi
www.oyunwiki.com
Elinize sağlık ama şu oyun 24 gb hakkını vermiyor. Alpha 'dayken indirip oynamıştım leş ötesi birşey sevdiğim bir oyun serisi nasıl yavaş yavaş bok olur merakla izliyorum.

Arkadaşın dediği gibi oyun açılıyor sonra kapanıyor fakat çözümü steam açmak. Steam açınca sorun ortadan kalkıyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Elinize sağlık ama şu oyun 24 gb hakkını vermiyor. Alpha 'dayken indirip oynamıştım leş ötesi birşey sevdiğim bir oyun serisi nasıl yavaş yavaş bok olur merakla izliyorum.
Yalnız bu ana seriden ayrı olarak çıkarılmış online bir oyun.Bu başarısızlığın Remake'lere ve 7-8'e pek etki edeceğini sanmıyorum ki 8. oyun ve söylentilere göre 4. oyunun Remake'i yapılmaya devam ediyor.RE 3 Remake de her ne kadar yüksek olan beklentileri karşılamasa da iyi bir satış başarısı yakalamış bir oyun.Bu oyuna da baştan savma yapılmış bir online oyun denemesi gözüyle bakmak lazım bence.

Arkadaşın dediği gibi oyun açılıyor sonra kapanıyor fakat çözümü steam açmak. Steam açınca sorun ortadan kalkıyor.
Konudaki ss'te de Steam'i açmak gerektiği yazıyor.Yalnız sadece Steam'i açmak demiyor ama eğer bu şekilde çalıştırabildiyseniz o da iyiymiş.Ben de yeni indirdim gün içinde yükleyip denerim.

Screenshot_33.png

CompL3xLife

OyunWiki.com - Oyun Haberleri
Web sitesi
www.oyunwiki.com
Yalnız bu ana seriden ayrı olarak çıkarılmış online bir oyun.Bu başarısızlığın Remake'lere ve 7-8'e pek etki edeceğini sanmıyorum ki 8. oyun ve söylentilere göre 4. oyunun Remake'i yapılmaya devam ediyor.RE 3 Remake de her ne kadar yüksek olan beklentileri karşılamasa da iyi bir satış başarısı yakalamış bir oyun.Bu oyuna da baştan savma yapılmış bir online oyun denemesi gözüyle bakmak lazım bence.

Konudaki ss'te de Steam'i açmak gerektiği yazıyor.Yalnız sadece Steam'i açmak demiyor ama eğer bu şekilde çalıştırabildiyseniz o da iyiymiş.Ben de yeni indirdim gün içinde yükleyip denerim.

Ekli dosyayı görüntüle 241315
Güzel hoş diyorsun ama şunu demek istedim. Remake saçmalığı hikaye kalmadığı için çıkartıyorlar. Yeni bir hikaye yazıp sevdiğimiz karakterleri koymak daha iyi olabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Güzel hoş diyorsun ama şunu demek istedim. Remake saçmalığı hikaye kalmadığı için çıkartıyorlar. Yeni bir hikaye yazıp sevdiğimiz karakterleri koymak daha iyi olabilir.
Remake olayını şuana kadar en iyi yapan firma Capcom'dur herhalde.Ben dahil birçok insan yaptığı oyunları beğeniyor, ha sana göre saçmalıktır orası ayrı ama bu başarılı oldukları gerçeğini değiştirmez.Ayrıca belki tekrar etmiş olacağım ama konusunda bulunduğumuz Resistance oyunu standalone, yani ana oyundan bağımsız olarak yapılmış bir oyun.Aynı kefeye koyulmamalı bence.Bir de yeni hikaye yapsınlar diyorsun ama zaten yapıyorlar.Örneğin Remake'lerden önce 7. oyunu yaptılar.Önümüzdeki yılda da RE 8: Village'ı çıkaracaklar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt