Torrent-Oyun | Resident Evil 8: Village [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Türkçe yama yaptım oyun sapıttı.
Edit:Türkçe yamayı yaptım.Nvidia optimize et dedim oyun için şuan her şey düzeldi.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Steam indirme derken ? Bilgisayarım da steam kurulu ve açık zaten.
Kaldırıp yeniden indirmeyi dene hocam.Sürümü eski kalmış vs. olabilir.Sorun yaşayanlar bu şekilde çözmüş.Tabi her soruna bu çözüm uyar mı orası soru işareti.Yine de denemekte fayda var.

Kaldırıp yeniden indirmeyi dene hocam.Sürümü eski kalmış vs. olabilir.Sorun yaşayanlar bu şekilde çözmüş.Tabi her soruna bu çözüm uyar mı orası soru işareti.Yine de denemekte fayda var.
Şimdi denedim olmadı ayrıca steam silinince yüklü olan bütün oyunlarda gidiyormuş öğrenmiş oldum. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yeni güncelleme yayınlandı ne zaman gelir?
Oyun tekrar kırılmadan gelmez.Bu da maalesef bizim elimizde olan bir şey değil, oyunu kıran ve kırma potansiyeli şimdilik en yüksek olan Empress'in elinde.Empress ve Denuvo hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

vavienn2

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu kurdum ama steam is currently in offline mode hatası alıyorum nasıl çözebilirim?
steam offline mod sorununun cozumu ne acaba.
kardeşim bilmiyorum çözdün mü şuanda sorununu ? ama ben yinede yazayım kendi
çözduğüm şeklini belki başkalarının işine yarar , Arkadaşın sana rusça videoda attığı gibi yaptım önce içinde türkçe karakter olmayan yeni bir kullanıcı hesabı açtım admin olmayan bir hesap, daha sonra o yeni açtığım hesabın dilini ingilizce yaptım(bunuda başka bir yerden bulmuştum çözüm olarak) o şekilde çalıştırabildim , bikaç gün oynadıktan sonra bu seferde oyun açılırken tamamen kapanıyordu onuda 'default config ' dosyasında farklı bir yerde gördüğüm bir kaç yarı değiştirerek açılırken kapanma sorununuda çözdüm şuanda sorunsuz oynuyorum . 'default config ' ayarlarını aşşağıya direk bırakıyorum .

[AppRenderConfig]
HDRMode=false
FPS=FPS30
TextureQuality=2918232665
RayTracing=false
FilmGrain=false
[RenderConfig]
ColorSpace=SRGB
WindowMode=fullscren
VSync=true
RenderingMethod=false
ImageQualityRate=0.5
SharpnessSetting=Default
AntiAliasing=TAA
VRSSetting=Off
SamplerQuality=Trilinear
MeshQuality=LOW
RayTracingQuality=LOW
RayTracingSpecularRoughnessThresholdQuality=LOW
RayTracingAOSetting=OFF
AOSetting=LOWEST
SSRSetting=false
TransparentBufferQuality=NONE
SSSSSetting=OFF
ShadowQuality=LOW
ContactShadowSetting=OFF
ShadowCacheEnable=true
BloomEnable=false
LensFlareEnable=false
DepthOfFiledEnable=false
LensDistortionSetting=OFF
FullScreenMode=false

Moderatör tarafında düzenlendi:

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
oyun baya ıyı turkce yama da sorunsuz :D
selamun aleyküm... oyunu bende indirdim kurdum türkçe yama yapmadım ancak grafik olarak görüntü çok kötü ekran kartım msi rx 5700 oyunda mı sorun var acaba yüksek bir ekran kartı mı istiyo yoksa ben mi ayar yapamadım acaba youtube da videolara baktım ona göre benim görüntü berbat renkler çok soluk hatta ekran titriyo bu arada ekran kartımla cyberpunk ı çok akıcı şekilde oynayabiliyorum bu konuda bilginiz var mıdır acaba

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
selamun aleyküm... oyunu bende indirdim kurdum türkçe yama yapmadım ancak grafik olarak görüntü çok kötü ekran kartım msi rx 5700 oyunda mı sorun var acaba yüksek bir ekran kartı mı istiyo yoksa ben mi ayar yapamadım acaba youtube da videolara baktım ona göre benim görüntü berbat renkler çok soluk hatta ekran titriyo bu arada ekran kartımla cyberpunk ı çok akıcı şekilde oynayabiliyorum bu konuda bilginiz var mıdır acaba
bu dedıklerının hıc bırısını yasamadım ustad sadece sıyah ekran hatası vardı ayarlarıkurcaladım duzeldı akıcı bır sekılde oynamaya devam edıyorum

kardeşim bilmiyorum çözdün mü şuanda sorununu ? ama ben yinede yazayım kendi
çözduğüm şeklini belki başkalarının işine yarar , Arkadaşın sana rusça videoda attığı gibi yaptım önce içinde türkçe karakter olmayan yeni bir kullanıcı hesabı açtım admin olmayan bir hesap, daha sonra o yeni açtığım hesabın dilini ingilizce yaptım(bunuda başka bir yerden bulmuştum çözüm olarak) o şekilde çalıştırabildim , bikaç gün oynadıktan sonra bu seferde oyun açılırken tamamen kapanıyordu onuda 'default config ' dosyasında farklı bir yerde gördüğüm bir kaç yarı değiştirerek açılırken kapanma sorununuda çözdüm şuanda sorunsuz oynuyorum . 'default config ' ayarlarını aşşağıya direk bırakıyorum .
Şu yazdıklarının hepsini denedim ama steam offline mod sorununu çözemedim , iki gündür uğraşıyorum.

komutanadama

Torrent-Oyun.com
steam offline mod sorununu nasıl çözülecek . kolay bir cözümü yok mu bunun. bahsedilen cözümler sorunlu .. herkezin anlayıp yapabilmesi mümkün değil. anlaşılan oynayamayacağız biz bu oyunu dostlar...:(:(:(

Forum kuralları gereği flood yapmak yasak. İletileriniz birleştirildi.

Transient Ghost bize kolay bir cözümün yok mu. steam offline mod sorun da...:(:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mod managerden türkçe yamayı kurup oyuna giriş yaptığımda ekran simsiyah kalıyor ve daha ama menüyü bile göremiyorum. Bu sorunu sanırım çoğu kişi yaşamış ve türkçe yamadan dolayı kaynaklandığını söylemişler, peki bunun çözümü nedir tam olarak ?

iyibirisi

Darbeli Matkap
Mod managerden türkçe yamayı kurup oyuna giriş yaptığımda ekran simsiyah kalıyor ve daha ama menüyü bile göremiyorum. Bu sorunu sanırım çoğu kişi yaşamış ve türkçe yamadan dolayı kaynaklandığını söylemişler, peki bunun çözümü nedir tam olarak ?
Var, ingilizce oynamak.

Birde windos dilini ingilizce yapmakta işe yarıyormuş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
steam offline mod sorununu nasıl çözülecek . kolay bir cözümü yok mu bunun. bahsedilen cözümler sorunlu .. herkezin anlayıp yapabilmesi mümkün değil. anlaşılan oynayamayacağız biz bu oyunu dostlar...:(:(:(

Forum kuralları gereği flood yapmak yasak. İletileriniz birleştirildi.

Transient Ghost bize kolay bir cözümün yok mu. steam offline mod sorun da...:(:(
Hiç bilgim yok dostum, mesajlarınızı da görüyorum ama konu hakkında bir bilgim olmadığı için cevap yazamıyorum maalesef.İstersen aşağıdaki CS.Rin forumuna girip kırıldığı tarihten itibarenki yorumlara bakıp bir çözüm sunulmuş mu diye bakabilirsin.Veya Youtube ve Reddit'te İngilizce olarak aratıp yine bir çözüm bulma şansınız var.

EzheL

YetenekSizseniz , YetenekSizsiniz .
Aynı sorun ben de var şuan. Çözüm var mı _?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt