Torrent-Oyun | Resident Evil 8: Village [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

jazeem

Seviye 1
windows 11 insider preview yükledim oyun açılmaz oldu.. Aynı sorunu yaşayan var mı?

oyunu yeni bitirebildim tekrardan eline sağlık. biraz geç oldu naughty:. duel:.

@Transient Ghost

Şunu sölemem gerekirki bn haricen hiçbi dosya kullanmadan (empress'inkiler'de buna dahil) direk steam-rip torrentini indirip oyunu acemilik sonucu 5-6 gün gibi bi sürede bitirdim ama sölemedende edemiycem oyunda bazen fps düşüşleri yüzünden elinizi ekrana sokmak istiyebilirsiniz.

Oyunu indirmeden önce pc de güvenlik namına ne varsa hepsi kapalı olsun.
oyun inince nolur nolmaz internet bağlantısını kesin.
Güncel steam kurulu olsun. steam ile ilgili pc de hiçbişeyin çalışmadığından emin olun.
Ekran Kartı yazılımı münkünse güncel olsun.
En Az GTX,3000 Serisi 8gb ve üzeri belleğe sahip olan bi ekran kartı olsun.
Son nesil i7 yada i9 işlemci
Tercihen Windows-10 İşletim sistemi.

Steam-rip indirdim demiştim onu indirebilirsiniz. Oyun inince crack klasöründekileri oyunun olduğu yere kopyalayıp oyuna girebilirsiniz. oyunu çalıştır dediğinizde bi müddet siyah ekran bekliyebiliyo bu süre zarfında klavyede bişelere basmayın buda bittabi pc performansıyla ilgili bişey'ki bu oyun için illaki 3 gb üstü bi ekran kartı lazım yani en azından az buçukta olsa oynanabilirlik için. sonrasında bşlangıç ekranı gelicek.

bnm şuan çözemediğim tek şey oyunun dili direk oyun klasöründeki .ini dosyasından deil oyun ayarlarından değiştiriliyo pekte zor bişey deil Bide bazen çıkış dediğinizde oyun donmuş bi halde kapalı kalıyo ctrl-delete yaparak yöenticiden kolaylıkla kapatırsınız.

Düşük bi sistemle bu oyunu açmaya çalışmak sadece pc'nizin size sövmesine sebep olur.

Son düzenleme:

cyberhell

Torrent-Oyun.com
"There is not enough available space on your disk drive. In order to save your game , you must have at least 21MB of space available " bu hatayı alanlar ilk önce netteki steam klasörü oluşturma çözümünü deneyin.( buradan anlatmıyorum youtube da falan çokça var basit bir işlem.)

Bu işe yaramazsa steamı yükleyin ve oyunu steam kütüphanesine "steam dışı oyun ekle" diyip ekleyin.

Not: Oyuna daha başlamadım ileride başka sorun çıkar mı bilmiyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt