Torrent-Oyun | Resident Evil 8: Village [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RE VILLAGE Kapak OK.png

Resident Evil 8: Village [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -27,8 GB

:pccikistarihi: -10.11.2020

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

Türkçe Yama: https://sixthsenseceviri.com/resident-evil-8-village-turkce-yama/

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
1622334285334.png

Steam.png

https://store.steampowered.com/app/1196590/Resident_Evil_Village/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Resident-Evil-Village-.jpg

Resident Evil serisinin sekizinci büyük devam oyunu olan Resident Evil Village'da daha önce hiç görmediğin bir hayatta kalma korkusu deneyimini yaşa.

Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7 biohazard'daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Birlikte yeni bir hayata başlamak üzereyken bir kez daha üzerlerine bir trajedi çöker.

ÖZELLİKLER
◆ Birinci Şahıs Aksiyon Oyunu: Oyuncular Ethan Winters'ın rolüne bürünerek bütün yakın mesafeli savaşları ve korkunç kovalamacaları birinci şahıs perspektifinden deneyimler.
◆ Tanıdık Yüzler ve Yeni Düşmanlar: Chris Redfield genellikle Resident Evil serisinin kahramanı olmuştur ancak Resident Evil Village'da daha sinsi amaçların peşinde. Gizemli köyde yaşayan yeni düşmanlar, Ethan'ı amansız bir şekilde avlayacak ve içine düştüğü bu kabusu anlamaya yönelik tüm çabalarına engel olacak.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaş için uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi uygun olmayan içerik içerebilir: Sık Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:

RE 8.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (9 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent adı üstünde hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.

Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Animation Fix Dosyası İçin Tıklayınız!
ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ
Açılış vb. Hatalar İçin Tıklayınız!
Siyah ekran sorunu için birçok sayfada çözüm önerisi paylaşıldı.Sayfalarda CTRL+F ile siyah ekran yazıp aratarak, tüm çözümleri deneyebilirsiniz!

R1_1.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
yama korsanda calısmıyor dıyorlar bırde cozunurluk ayarı yapınca sıyah ekranda kalıyor

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
yama korsanda calısmıyor dıyorlar bırde cozunurluk ayarı yapınca sıyah ekranda kalıyor
Yama denenmiş, siyah ekran sorunu da 2. alıntıda.

Uyumlu kurup denedim. Ayrıca yama olarak bunu kullanmanızı tavsiye ediyorum, ReasoN yani RE3 Remake'i çeviren arkadaş ta ekipteydi.
RE Village'da siyah ekran problemi yaşayan arkadaşlar varsa eğer, oyunun ana klasöründe bulunan config dosyalarını silip siyah ekran sorunundan kurtulabilirsiniz ve bu işlemi her oyuna girişte tekrar tekrar yapmanız gerekiyor.

Berkingur

Torrent-Oyun.com
Siyah ekran sorununu sonunda çözdüm. Oyun dosyaları içerisinde bulunan config_default'a girin ordan windowed : disabled vysnc : false yapın.
Config dosyaları silmek ve pc dilini ingilizce yapmak işe yaramadi bende. Oyunu bir kez girdi bende vysnci açmıştım o yüzden silip tekrar kursam bile vysnc açık kalıyordu false yapınca sorun çözüldü.

velatt

Seviye 1
Oyun çok iyi.Resident evil 4'ten sonra bunu oynayınca iki oyun arasındaki benzerlikler,göndermeler çok hoşuma gitti.

Forum kuralları gereği flood yapmak yasak. İletileriniz birleştirildi.

yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stargate_73

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar hiçbir torrent bende başlamıyor. bittorrent ve utorrent de aynı şekilde.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Siyah ekran sorununu sonunda çözdüm. Oyun dosyaları içerisinde bulunan config_default'a girin ordan windowed : disabled vysnc : false yapın.
Config dosyaları silmek ve pc dilini ingilizce yapmak işe yaramadi bende. Oyunu bir kez girdi bende vysnci açmıştım o yüzden silip tekrar kursam bile vysnc açık kalıyordu false yapınca sorun çözüldü.

denılenlerı yaptım oynadım ılkten sonra cıktım oyundan gırmeye calıstım sıyah ekran da kalıyordu enson pencere modunda acıldı ayarlardan tam ekran yapmadım alt enter yaptım confıg dosyalarını eskı halıne getırdım 7 8 kere denedim hepsınde oyun acılıyor save kaldıgım yerden turkce olarak devam etti ayarlarda tam ekran yerıne alt +enterı kullanıp deneyın bırde

Son düzenleme:
Sanırım şu an sıkıntı var siyah ekran sorunu gibi.. Ayrıca site neden ikide bir kapanıyor bir hafta sonra tekrar açılıyor?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt