resident evil 7 ve resident evil 3 te yaşadığım sorun

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sadet_12

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar merhebe resident evil 7 ve resident evil 3 te yaşadığım sorun görünütünün pixelli olarak görünmesi ayarları ikisin de de 1080p maximum ayarlara getirdim her türlü ayarı yaptım ama hiç sonuç alamadım sürücüleri eskiye çektim olmadı, rendering metodu interlaced yaptım olmadı normale çektim olmadı resolation scaling i 1 di 2 yaptım olmadı görüntü aşağıdaki gibidir dediğim gibi hiç bir şekilde düzeltemedim aynı sorun resident evil 3 te de var
Sistemime gelince core i5 8400 16 gb ram 4 gb gtx 1050 ti oc oyun en son sürümdür.
418370_screenshots_20170125151755_1.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
arkadaşlar merhebe resident evil 7 ve resident evil 3 te yaşadığım sorun görünütünün pixelli olarak görünmesi ayarları ikisin de de 1080p maximum ayarlara getirdim her türlü ayarı yaptım ama hiç sonuç alamadım sürücüleri eskiye çektim olmadı, rendering metodu interlaced yaptım olmadı normale çektim olmadı resolation scaling i 1 di 2 yaptım olmadı görüntü aşağıdaki gibidir dediğim gibi hiç bir şekilde düzeltemedim aynı sorun resident evil 3 te de var
Sistemime gelince core i5 8400 16 gb ram 4 gb gtx 1050 ti oc oyun en son sürümdür. Ekli dosyayı görüntüle 245712
Oyunun menü yazıları da böyleyse Sahneleme Metodu diye bir ayar var, onu Normal olarak ayarlaman gerekiyor.Çözünürlük Ölçeklendirme ayarını minimum 1 yap.Diğer grafik ayarlarını da pc'nin gücüne bağlı olarak yükseltebilirsin.

sadet_12

Torrent-Oyun.com
Söylediklerinizi yaptığımı zaten belirttim resolation scaling Çözünürlük Ölçeklendirme oluyor rendering metod Sahneleme Metodu oluyor başka çözümü yok mu acaba bir de bu sorun sadece bende mi oluyor

Söylediklerinizi yaptığımı zaten belirttim resolation scaling Çözünürlük Ölçeklendirme oluyor rendering metod Sahneleme Metodu oluyor başka çözümü yok mu acaba bir de bu sorun sadece bende mi oluyor
çözünürlüğün kaç ? 720yse bende de oluyordu çözümü yok

Oyun motorunun kendisi ile alakalı bu. Yani ortada bir sorun yok.

sadet_12

Torrent-Oyun.com
öyle olmasına üzüldüm oyun çok güzel ama onlara kafam çok takılıyor başkalarının yayınlarında öyle sorunlar görmediğimden dedim acaba benim pc de mi sorun var acaba dedim hatta windows 10 20H2 sürümünü kullanıyorum bir ara acaba windows 10 sürümünü 1909 versiyona düşürsem etkisi olur mu dedim neyse yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

öyle olmasına üzüldüm oyun çok güzel ama onlara kafam çok takılıyor başkalarının yayınlarında öyle sorunlar görmediğimden dedim acaba benim pc de mi sorun var acaba dedim hatta windows 10 20H2 sürümünü kullanıyorum bir ara acaba windows 10 sürümünü 1909 versiyona düşürsem etkisi olur mu dedim neyse yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Başkalarının yayınlarındaki de sonuçta aynı oyun olduğuna göre? En fazla çözünürlük falan yüksektir. Yoksa aynı oyun motoru, aynı oyun. Ayrıca RE 7 ye ilk başladığımda özellikle oyunun en başındaki o ormanlık alanda bulanıklık benim de dikkatimi çekmişti. Sanırım o attığın ss de oyunun en başından. Yani dert etmeni gerektirecek bir durum yok.

Nvdia da filtre özelliği mevcut. Oyun açık iken alt+f3 olmalı. Basınca, solda filtreler açılır. Oradan keskinlikten tut, renk tonuna kadar ayar çekebilirsin kardeşim. Yani bir çok oyunda baya işimi görmekte tavsiye derim..:))

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt