Resident Evil 7 - Deluxe Edition [RePack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

DroidArtworx

Vİ VERİ VENİVERSUM VİVUS VİCİ
Ynt: Resident Evil 7 - Deluxe Edition [RePack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

Sorunu Akifa arkadaşımızın dediği şekilde hallettim setup'ı uyumluluk modunda win7 olarak çalıştırın...

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Web sitesi
steamcommunity.com
Ynt: Resident Evil 7 - Deluxe Edition [RePack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

aynısı bendede oldu admin bu sürüm sıkıntılı bilesin .

Arkadaşlar kurulumda sorun yaşayanlar büyük olasılıkla win10 kullanıyor o yüzden uyumluluk modunu windows7 yaparak kurulum yapın o zaman yüklemeye başlayacaktır. ADMİN bey eğer mesajımı görürseniz dikkate alın bu bilgi oyunun kendi sitesinden alınmıştır .

Allah senden razı olsun dostum. Az kalsın silip tekrar yükleyecektim, sayende oldu.

Narnia

Seviye 1
Şu oyunun ilk bölümü beni çok sarmıştı. Gerilimi, gizemi ve Atmosferi iyi işlemişlerdi. ama o ikinci kısmı hani evden çıktıktan sonrasını ise hiç sevememiştim. Orada oyunu yarıda bırakmıştım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt