Torrent-Oyun | Resident Evil 3 - HOODLUM (+Tüm Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RE 3_kapakHD-Son.png

Resident Evil 3 - [HOODLUM]
(+Tüm Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: build 5269288u3 + DLC'ler

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 20,8 GB

:pccikistarihi: 1.10.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyunhakkinda:

Jill Valentine, Umbrella'nın uyguladığı vahşete tanıklık eden Raccoon City'de kalan son insanlardan biridir. Umbrella onu durdurmak için büyük gizli silahı Nemesis'i kullanıyor!

Ayrıca dört yaşayanın sinsi bir Üst Akıl'a karşı savaştığı Resident Evil evreninde yeni bir 1'e karşı 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun dizisini içerir.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
UYARI: Bu oyun sert bir dil ve aşırı şiddet içeriyor.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir.Boyut haricinde bir farkları yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.Ek olarak nemos-rip olan torrent (3.), yükleme (setup) olmaksızın indirip oynayabileceğiniz sürümdür (Steam sürümü).
12953_9a4a80a1035ce934bd9f25522512378c.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
rutor da problem vardı hangi siteye upload etmişler rarbg mi 133x mi ?

hadi bakalım en sonunda kırıldı darısı final fantasy 7 remakenin başına xd

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Konuda belirttim ama yine de tekrarlamış olayım çünkü bazen konudaki yazılar okunmadan soru sorulabiliyor; nemos-rip olan torrent diğerlerinden farklı olarak direkt indirip oynayabileceğiniz sürümdür.Steam tabanlı olup, setup gerektirmez.İyi oyunlar herkese.

Bende başka siteden indirdim. Siyah ekran da kaldı. Xatab olan sürümü indiriyorum. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

Fitgirl sürümde düştü..Birazdan resmi sayfasına eklenecek.

Resident Evil 3 (Build 5269288/Update 3 + 2 DLCs, MULTi12) [FitGirl Repack] 13.5 GB

Repack Features

• Based on Resident_Evil_3-HOODLUM ISO release: hlm-resident_evil_3.iso (22,333,980,672 bytes)
  • Missing DLC file added
  • 2 DLCs (Classic Costume Pack & All In-game Rewards Unlock) are included and activated
  • Alternative CODEX crack/emu is available in NoDVD folder after installation, thanks to Christsnatcher!
  • 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
  • NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
  • Significantly smaller archive size (compressed from 20.8 to 13.5 GB)
  • Installation takes from 4 minutes on 16-threads CPU to 12 minutes on 4-threads CPU
  • After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
  • HDD space after installation: 23 GB
  • Language can be changed in game settings
  • Repack uses XTool library by Razor12911
  • At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

Ayrıca DARCK REPACK de yayınlandı.
Resident Evil 3 (v1.0 + DLCs, MULTi12) [DARCK REPACK] | 14.0 GB

Son düzenleme:
En günceli bu mu diyorsunuz ? Bunu da indirmeyi çalıştım ama yavaş indiriyor. Ben tüm oyunları fitgirl sitesinden indiriyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Fitgirl sürümde düştü..Birazdan resmi sayfasına eklenecek.

Resident Evil 3 (Build 5269288/Update 3 + 2 DLCs, MULTi12) [FitGirl Repack] 13.5 GB

• Based on Resident_Evil_3-HOODLUM ISO release: hlm-resident_evil_3.iso (22,333,980,672 bytes)
    [*]Missing DLC file added
    [*]2 DLCs (Classic Costume Pack & All In-game Rewards Unlock) are included and activated
    [*]Alternative CODEX crack/emu is available in NoDVD folder after installation, thanks to Christsnatcher!
    [*]100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
    [*]NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
    [*]Significantly smaller archive size (compressed from 20.8 to 13.5 GB)
    [*]Installation takes from 4 minutes on 16-threads CPU to 12 minutes on 4-threads CPU
    [*]After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
    [*]HDD space after installation: 23 GB
    [*]Language can be changed in game settings
    [*]Repack uses XTool library by Razor12911
    [*]At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

Ayrıca DARCK REPACK de yayınlandı.
    Resident Evil 3 (v1.0 + DLCs, MULTi12) [DARCK REPACK] | 14.0 GB
Eklendi. :)) (Fitgirl)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Türkçe yama calısıyor mu deneyen var mı?
Kimse yazmazsa bugün indirip yarın gün içinde denerim.

Bu arada daha yeni indirmeye başladım.Repack'lerden en hızlısı Xatab (1 mb'larda dolanıyor), ortalama 4 saatte bitecekmiş.Sonucu yarın yazarım artık.2 Türkçe yama var bu arada.

Kardeş ellerine sağlık. Hele şükür. Yumulun bakalım :D Beklenen oyun sonunda geldi.
böyle oyunları görmek güzel,teşekkürler
Rica ederim, iyi oyunlar.

Merhaba. Ben Jill'i orijinal oyunundaki kostümüyle, Carlos'u da orijinal oyunda ki DLC tipiyle oynamak istiyorum bunun için hangisi indirmem gerekiyor yardımcı olur musunuz? Codex Repack iniyor şuan Codex Repack de var mıdır?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt