Resident Evil 2 - FitGirl (İstek Üzerine Eklendi.) FULL | Torrent İndir |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

casper3428

Torrent-Oyun.com
Oyunun save dosya kayıt yeri bilgisayarda neresi ???? (Codex sürümünü indirdim)
NOT.
"C:\Users\Public\Documents\Steam\CODEX\883710 böle bir dosya yeri yok

gams

Torrent-Oyun.com
klavye sorunu bende de vardı ben bu şekil de çözdüm
ps4, ps3 ve xbox oyun kolunun pc de çalışması için yardımcı programlar indirmiştim pc ye o yüzden oyunda klavye çalışmıyordu bende o programları silince klavye sorunu kalmadı bende
İşletim sistemin win 8 mi?

Salih

Torrent-Oyun.com
Beyler bende dev Timsahlı bölümden sonra ortam kararma problemi oluşuyor katıp tekrar açıyorum düzeliyor sonra tekrarlıyor can sıkıcı hal aldı.

Re7olutioN

The Dark Knight
Düştüğü gün indirip oynadım, gerçekten harikaydı. Leon hikayesini bitirdim şimdilik. Claire ile başlar mıyım bilmiyorum pek ilgimi çeken bir karakter değil.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
ısdonedll hatası alanlar için geçerli bir çözüm var

oyunun setup dosyalarının hepsini masaüstüne atsınlar masaüstünden kurulum yapsınlar.
battlefield-the witcher 3 - gta 5
gibi oyunlarda aynı sorunları yaşayıp böyle çözdüm
fifa 19 da da bu hata vardı böyle çözüldü
umarım çözer.bende bu hatayı verdi.yükleniyor bakalım.çok bug var gibi bunu çözse bile siyah ekran alacak mıyız bakalım.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
siyah ekran için crack fix yayınlandı dostum

maalesef çözmedi.:( yine yüklenirken sonlara doğru setup bitmeden dll hatası çıktı. a acaba fit-girl sürümümü sıkıntılı.başka sürümler nasıl denemedim.dediğin gibi masaüstüne attım herşeyi ordan setup yaptım.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
maalesef çözmedi.:( yine yüklenirken sonlara doğru setup bitmeden dll hatası çıktı. a acaba fit-girl sürümümü sıkıntılı.başka sürümler nasıl denemedim.dediğin gibi masaüstüne attım herşeyi ordan setup yaptım.
codex sürümünü indirip dene o zaman dostum
çünkü 3-5 oyunda fitgirl hatasını bu şekilde çözebildim ama bazıları çözülmüyor maalesef :(

xmahonix

Torrent-Oyun.com
Fitgirl Sıkıntılı Değil Hocam Ben Oyunu Bu Konudaki Linkten Aldım Oyunu Bitirdim Enteransındır ki Bende Hiç Siyah Ekran Falan Olmadı Direk Girdi
İşletim Sistemi Windows 10 SL
Ekran Kartı 840 M
İşlemci 4712Mq

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Fitgirl Sıkıntılı Değil Hocam Ben Oyunu Bu Konudaki Linkten Aldım Oyunu Bitirdim Enteransındır ki Bende Hiç Siyah Ekran Falan Olmadı Direk Girdi
İşletim Sistemi Windows 10 SL
Ekran Kartı 840 M
İşlemci 4712Mq

Ben henüz oyuna giremedim.böyle sıkıntılı çıkan oyunları adamı hasta ediyor.codex sürümünü indiricem.daha büyük internet havayla çalışsa iyi de.artık ay başına kotam doldu.yavaşladı net.fit-girl sürümü yüklerken hata veriyor.bugün yeni bir sürümü daha çıkmış fitgirl repack.onu da denedim.yine yüklemenin sonuna doğru hata.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt