Resident Evil 2 - FitGirl (İstek Üzerine Eklendi.) FULL | Torrent İndir |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Emektar

Resident Evil 2 Remake[FitGirl] (İstekler Üzerine)
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 15.3 GB

:pccikistarihi: 25 Ocak 2019

:pcnot:Eğer oyun çalışmadıysa veya bir hata aldıysanız bu oyunun sorunlu olduğu anlamına gelmez. FitGirl sürümleri sıkıntılı olabilir, her bilgisayara uyumlu değildir. Bunu göze alarak indirin..!!!
:pcnot: Siyah ekran hatası alanlar defender ve smart screeni kapatsınlar. Bu manuel crack'ı uygulasınlar;

https://www19.zippyshare.com/v/8iWHQuCX/file.html

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

İlk olarak 1998'de yayınlanan ve serinin en unutulmaz oyunlarından biri olan Resident Evil 2, yeni nesil konsollar için tamamen yeniden tasarlanmış olarak geri dönüyor.

Yeni 3. şahıs görünümü kullanıp Raccoon City'nin zombi virüsü bulaşan bölgelerini keşfederken Leon Kennedy ve Claire Redfield için özel seferleri şimdi Capcom'un patentli RE Engine motoru ile geliştirilmiş olarak oyna. Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler hem yeni hem de deneyimli hayranlara korkutucu yeni sürprizler getirecek!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
Bellek:8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11

Boş Alan:26 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM
Bellek:8 GB RAM
DirectX:Sürüm 11
Boş Alan:26 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Veirelis

Night Owl.
Emektar
Eğer kurulum sonrasında oyun içerisinde veya oyuna girerken hata veya sorunla karşılaşıyorsanız;

-Redist klasöründeki tüm dosyaları kurun.
-Nvidia ekran kartı kullananlar için bir alt driver'a geçin.
-AMD kullanıcıları için 19.2.2 sürümü RE2 için çıkmış olup, sürücüde halen BlackScreen hatasıyla ve diğer sürücü problemleriyle karşılaşabilirsiniz. (Eğer program ve Wattman ayarlarını tam olarak bilmiyorsanız, indirmenizi tam olarak tavsiye etmiyorum.)
-Oyun içi siyah ekran problemi için bazı yerlerde şu şekilde bir çözüm bulunmuştur;
"Find Virtualization in your BIOS and turn it off." (BIOS ayarlarınızdan Virtualization kısmını kapatın.) çözüldüğüne dair mesajlar var.
- Klavye problemi için;

Save Dosyası
"C:\Users\Public\Documents\Steam\CODEX\883710\remote" kısmına atacaksınız.

"Make sure to delete "re2_config.ini" before launching the game with this save file. Or open the file, and change "MainMenu=False" to "MainMenu=True"."

(Oyunu başlatmadan önce ilk olarak re2_config.ini dosyasını ve save dosyasını silin. Veya dosyayı açın ve "MainMenu=False" kısmını MainMenu=True olarak değiştirin.)

Not: ISDone.dll hatası hakkında bir çözüm bilmiyorum, her bilgisayarda sebebi farklı oluyor.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
ısdonedll hatası alanlar için geçerli bir çözüm var

oyunun setup dosyalarının hepsini masaüstüne atsınlar masaüstünden kurulum yapsınlar.
battlefield-the witcher 3 - gta 5
gibi oyunlarda aynı sorunları yaşayıp böyle çözdüm
fifa 19 da da bu hata vardı böyle çözüldü

erdem_61500

Torrent-Oyun.com
Admin asus x55c de biosa girip intel virtual kısmını disable yaptım ve laptop acılmıyor. Fan dönüyor ve arka ışık yok. Bekliyor gibi arka planda windows acmıyor. Hdmi dan harici görüntü de vermiyor acil yardım. Biosu nasıl resetlerim laptopta ??
Batarya cıkarıp power e bastım aynı kalıyor. Ram sök power e bas gucu boşalt tekrar güc verip denedim yine görüntü alamadım. Acil yardım ???

Siyah ekran alanlar windows 7 kullanıyorlarsa kb2670838 güncelleştirmesini yapabilirler

Qirixcv

Saudade
Emektar
CODEX değilde CPY kırsaydı şu oyunu da herkes düzgünce girip oynayabilseydi keşke.

desparados_532

Torrent-Oyun.com
sorunsuz çalıştı,oyunu açtığımda siyah ekran geliyo mouse'u oynatırsam kapanıyor oynatmazsam sorunsuz açılıyor,save,klavye veya herhangi bir sorun yok,oyun çalışıyor.

oyun sorunsuz açıldı fakat menü renki oyuna girince siyah-beyaz çözümü bilen var mı?

kostümle ilgiliymiş çözüldü :)

Son düzenleme:

Veirelis

Night Owl.
Emektar
Admin asus x55c de biosa girip intel virtual kısmını disable yaptım ve laptop acılmıyor. Fan dönüyor ve arka ışık yok. Bekliyor gibi arka planda windows acmıyor. Hdmi dan harici görüntü de vermiyor acil yardım. Biosu nasıl resetlerim laptopta ??
Batarya cıkarıp power e bastım aynı kalıyor. Ram sök power e bas gucu boşalt tekrar güc verip denedim yine görüntü alamadım. Acil yardım ???
https://support.bluestacks.com/hc/article_attachments/115011841046/virt_bios.gif

Olay buradan ibaret, açılmama gibi bir durum yok. İşletim sistemine veyahut GPU'ya verdiği sıkıntı değil. Yaptığınız bir şey bu duruma getirmiş olmalı.

leonkennedy35

Booker, Are you afraid of god?
Fitgirl sadece sıkıştırma yapar dosya eğiştirmez, fitgirl sürümleri sorunlu olabiliyor derken? Hatta adamlar bir oyunun crackinde bir sorun gördümü paylaşmıyor bile sırf bu yüzden.
İsdone hatası ise tamamen antivirüs ve windows defender ile alakalı, masaüstüne veya bir sürücünün içine (klasörün değil) direk atılması antivirüs sisteminin, kurulum yaparken dosyalara erişimini kısıtlamasını ihtimalini azalttığı için herkes çözüm bu diye söyleniyor. Kurulum yaparken antivirüsü kapatın bütün sorunlardan kurtulun...

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Fitgirl sadece sıkıştırma yapar dosya eğiştirmez, fitgirl sürümleri sorunlu olabiliyor derken? Hatta adamlar bir oyunun crackinde bir sorun gördümü paylaşmıyor bile sırf bu yüzden.
İsdone hatası ise tamamen antivirüs ve windows defender ile alakalı, masaüstüne veya bir sürücünün içine (klasörün değil) direk atılması antivirüs sisteminin, kurulum yaparken dosyalara erişimini kısıtlamasını ihtimalini azalttığı için herkes çözüm bu diye söyleniyor. Kurulum yaparken antivirüsü kapatın bütün sorunlardan kurtulun...
antivirüs program kapalı okulda ısdonedll hatası alan bir sürü arkadaş vaf dostum
the witcher 3
gta 5
call of duty advanced warfare
meda of honor warfighter
hitman absolution
assassin's creed origins
assassin's creed syndicate
bunların hepsini fitgirl indirdim sadece hitman black box tu hepsine isdone dll hatası vardı ve hepsinide masaüstüne setup dosyalarını atarak çözdüm. fitgirl de dediğin gibi hata olmayabilir bu Konuda yorumum yok lakin virüs programını ne kadar kapatsan da isdone hatası hatası alan insanlar var. hee masaüstüne atıp setupu oradan kurup başlatmak da kesin çözüm değil bu şekilde çözemediğim oyun sayısı da çoktur

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt