Remakesı gelsede oynasam dediğiniz eski oyunlar var mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Silent hill 1 (el konsollarina çıkmış oyunlar ve downpour hariç bütün seriyi bitirdim)

Prince persia warrior within (aslında çok iyi oyun ama hem grafikleri günümüz için yetersiz hemde save sistemi çok kötü )

Remakesı gelse kesinlikle oynardim dediğim oyunlar sizinde var mı böyle eski olduğu için oynamadığınız oyunlar ?

Son düzenleme:

ismaily

Torrent-Oyun.com
CHASER
2003 yılında çıkmış olan benim ise 2004-2005 yıllarında iki defa oynadığım ve sevdiğim bir oyundu...
Keşke yapsalar yeniden günümüz grafikleriyle...

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
İlk Need For Speed oyunlarının Remake'i yapılmalı (Yeni arabalarla)
Silent Hill ilk 3 oyunun remak'i yapılmalı dördüncü dahil değil
Tom Clancy's Splinter Cell oyunları Remake'i
Tom Clancy's Ghost Recon serisinin bütün oyunlarının Remake'i
Tom Clancy's H.A.W.X. Remake'i
Command & Conquer Red Alert 2 -Tiberium Wars -Generals -
Yuri's Revenge Remastered
Bütün Painkiller oyunlarının Remake'i

Medal of Honor Allied Assault-Spearhead - breakthrough Remake'i
İlk Deus EX oyunlarının Remake'i
İlk Battlefield oyunlarının Remake'i

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Silent hill 1 (el konsollarina çıkmış oyunlar ve downpour hariç bütün seriyi bitirdim)

Prince persia warrior within (aslında çok iyi oyun ama hem grafikleri günümüz için yetersiz hemde save sistemi çok kötü )

Remakesı gelse kesinlikle oynardim dediğim oyunlar sizinde var mı böyle eski olduğu için oynamadığınız oyunlar ?
Prince of Persia'ya kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. En sevdiğim oyunu da dediğin gibi warrior within ve o da dahil olmak üzere her oyununu remaster remake farketmez yapsalar bi daha bi daha bi daha oynarım. Çünkü bu halleriyle bile hala oynuyorum. Ama warrior within aynı müziklerle olması lazım o oyunu seride efsane yapan en büyük etkenlerden biri de benim için müzikleridir.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
AC 2
Tarihin en iyi oyunlarından olsa da parkur mekanikleri zaman geçktikçe daha da göze batıyor. Normalde böyle bir hikayeyi 3-4 kere baştan bitiririm ama sonlara doğru dandik parkur mekaniği yüzünden zorlaşan bölümler çileden çıkartıyor ve yeniden başlama hevesimi kırıyor.

The Witcher
Serinin birçok yönden açık ara en iyisidir. Hele o atmosferi yok mu, offf. Öteki taraftan combat sistemi hayatımda gördüğüm en kötülerden, belki de en kötüsü. Combat'ın düzeltildiği bir remake gelsin başından kalkmam.

Silent Hill 1-2-3 ve MGS 1-2-3
Konami artık bir yerden başlamalı. En azından her seriden 1'er tane remake gelse de olur. Kalanların remastered'ı da uygundur.

Uncharted
2, 3 ve 4 asla eskimeyecek oyunlardır. Her biri tarihe adını yazdırsa da 1. oyun kalite anlamında biraz aşağıda kalmıştır. Kaliteli bir remake ile bu oyun da serinin genel kalitesine ulaşabilir.

velatt

Seviye 1
kesinlikle silent hill.jenerik müziği offff
ayrıca pc de emulatör ile oynamaya çalışmak tam bir işkence.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Maşallah yazılmadık oyun bırakmamışsınız. :)
(MGS'ler, PoP'lar, Splinter Cell'ler, Witcher 1, AC 2, RDR 1, Max Payne 1-2)

Bunlara ek olarak;
- Freedom Fighters
- Kane and Lynch (devam)
- IGI Serisi
- FEAR 1
- Miami Vice
- Turok
- The Punisher (devamı)
- Vivisector
- KillSwitch
- Mad Man
- Duke Nukem Serisi
- The Matrix: Path Of Neo
- Bionic Commando
- James Bond Oyunları
- Alan Wake (devamı)
- Dark Void (devamı)
- Delta Force Oyunları
- Xmen The Offical Video Game (2006)
- ilk Tomb Raider Oyunları
- Eski Star Wars Oyunları (KOTOR vs.)
- Riddick Oyunları (devamı olsa)
- Alien Shooter (bende ayrı bir yere sahip)
- Teenage Mutant Ninja Turtles (Konami Oyunu olan)
- Call of Juarez Oyunları (devamı daha iyi olur)

Çoğunu oynamama rağmen remake'lenip yeniden piyasaya çıkmayı hak ettiklerini düşünüyorum.Ki devamlarının yapılması için de doğru bir adım olur bu.Tabi günün sonunda her şey patronların elinde oluyor, geliştiricilerin veya oyuncuların değil.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt