TO Haber | Redfall enfes bir fragmanla duyuruldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bethesda Softworks tarafından duyurulan ve Arkane Austin tarafından geliştirilen Redfall, vampir temasıyla ve müthiş bir fragmanla duyuruldu.

Vampir temasını yeniden ele alan ve hem eğlenceli hem de gergin ilk fragmanıyla oyuncular karşısına çıkan Redfall bugün Xbox & Bethesda sunumu sırasında duyuruldu. İşbirliğine dayalı bir açık dünya oyunu olacak yapım FPS türünde oyunculara bol aksiyonlu bir oyun deneyimi vaat ediyor. Gerek fragmanı gerek ise fikir olarak oyun heyecan verici görünüyor ancak karşımıza çıkmak için biraz daha zamana ihtiyacı var.

Redfall, 2022'nin yaz aylarında çıkması planlanan yapımlardan biri ve PC ile birlikte Xbox Series X / S konsolları için de piyasaya sürülecek. İşbirliğine dayalı co-op oynanışıyla Xbox Game Pass aboneleri için ilk günden erişime açılacak. Prey ve Dishonored'ın ödüllü ekibi Arkane Austin'in imzasını taşıyan yapım, geliştiricisinin kazandığı güveni tazeleyecek gibi duruyor.

Hikaye olarak Massachusetts'in ilginç bir ada şehri olan Redfall'ın güneşi engelleyip adayı dış dünyadan koparan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılmasını konu alıyor. Şehrin kökünü kurutmak isteyen bu acımasız güruha karşı mücadele edeceğimiz oyunda kendi vampir avcısı takımımızı oluşturacağız. Burada çeşitli kahramanlar arasından seçim yaparak takımımızı ve oyun tarzımızı belirleyeceğiz. Co-op seçeneği 4 oyuncuya kadar destekliyor ancak yalnız kurt oyuncular için tek oyunculu seçeneği de mevcut olacak.

Oyunun tema edindiği vampirler alışılagelmiş vampir temasının biraz daha dışında. Bir bilimsel araştırmanın ters gitmesi sonucunda ortaya çıkmış bu tür hala daha evrimleşmeye devam ediyor. Bu mücadele sırasında oyuncular ayrıca saflarına katabilecekleri insan tarikatçılarla da karşılaşacaklar. Genel olarak oyun hikaye etrafında ilerleyecek ve işbirliğine dayalı olacak. Tekrarlayalım, Redfall 2022 yaz aylarında PC ve yeni nesil Xbox Series X / S konsollarında yayınlanacak. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Alparslan Gürlek

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Fragmanı çok değişik ve sıradışı, oynanışı hakkında neredeyse hiç ipucu vermiyor ama bana nedense pek iyi bir oyun olacağını hissettirmedi bana.Sanki bol ve rengarenk efektli bir tps shooter oyunu olacakmış gibi geldi bana.Böyle patlama efektli oyunların hikayesi de pek iyi olmadı maalesef bugüne kadar.Neyse düşük beklentiyle bekleyelim bakalım, belki güzel bir oyun olarak çıkar karşımıza.

Fragmanı çok değişik ve sıradışı, oynanışı hakkında neredeyse hiç ipucu vermiyor ama bana nedense pek iyi bir oyun olacağını hissettirmedi bana.Sanki bol ve rengarenk efektli bir tps shooter oyunu olacakmış gibi geldi bana.Böyle patlama efektli oyunların hikayesi de pek iyi olmadı maalesef bugüne kadar.Neyse düşük beklentiyle bekleyelim bakalım, belki güzel bir oyun olarak çıkar karşımıza.
Bana da video pek iç açıcı gelmedi. Ya da benim oyun tarzımı pek yansıtacak bir tür olmayacak gibime geldi. Fazla hareketli ve renkli, ışıklı atmosferleri pek sevmiyorum :rolleyes:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bana da video pek iç açıcı gelmedi. Ya da benim oyun tarzımı pek yansıtacak bir tür olmayacak gibime geldi. Fazla hareketli ve renkli, ışıklı atmosferleri pek sevmiyorum :rolleyes:
Ben de pek sevemiyorum valla.Tamam her oyunun gerçekçi olması şart değil ama her şey de tadında güzel olur.Örneğin aralarında grafik farkı olmasına rağmen bana göre It Takes Two da güzel bir oyundur, Call of Duty'ler de.Ama sürekli ekranda bir şeylerin patladığı ve ne olduğunu anlamadığımız oyunları pek sevemiyorum maalesef.Bunu da en çok Japon oyunları yapıyor.Mesela Capcom'un DMC 5'i biraz öyleydi bence.Tamam çok abartı denemez ama yine ekranda bir sürü efektin olduğu bir oyundu.Bu oyun da sanki Fortnite'ın co-op'lusu olacakmış gibi geliyor bana.Hikaye modu var mı bilmiyorum bu arada.

Ben de pek sevemiyorum valla.Tamam her oyunun gerçekçi olması şart değil ama her şey de tadında güzel olur.Örneğin aralarında grafik farkı olmasına rağmen bana göre It Takes Two da güzel bir oyundur, Call of Duty'ler de.Ama sürekli ekranda bir şeylerin patladığı ve ne olduğunu anlamadığımız oyunları pek sevemiyorum maalesef.Bunu da en çok Japon oyunları yapıyor.Mesela Capcom'un DMC 5'i biraz öyleydi bence.Tamam çok abartı denemez ama yine ekranda bir sürü efektin olduğu bir oyundu.Bu oyun da sanki Fortnite'ın co-op'lusu olacakmış gibi geliyor bana.Hikaye modu var mı bilmiyorum bu arada.
Yıllardır aynı şeyleri bende kafaya takan ve o yüzden her oyunu oynamayan biriyim. Bende oyunlarda gerçekliği daha fazla arayan biriyim. Eğer bir oyunda sağdan soldan ışıklar çıkıyorsa ya da karakterin her vuruşunda düşmanda kıvılcımlar çıkıyorsa o oyundan genelde uzak dururum. Mesela en basitinden sırf dövüş mekaniklerini beğenmediğim için Yakuza serisini hiç oynamadım. Her vuruşta ekran cümbüş yeri gibi rengarenk olduğundan sanırım. Onun yerine Sleeping Dog oyununu tercih ederim. Ya da dövüş oyunlarında da daha gerçekçi diye Mortal Kombat ya da Injustice yerine Dead or Alive ya da Kings of Kung Fu tarzı oyunları oynarım. DMC 5, Nioh , Sain Row tarzı oyunları oynayamıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yıllardır aynı şeyleri bende kafaya takan ve o yüzden her oyunu oynamayan biriyim. Bende oyunlarda gerçekliği daha fazla arayan biriyim. Eğer bir oyunda sağdan soldan ışıklar çıkıyorsa ya da karakterin her vuruşunda düşmanda kıvılcımlar çıkıyorsa o oyundan genelde uzak dururum. Mesela en basitinden sırf dövüş mekaniklerini beğenmediğim için Yakuza serisini hiç oynamadım. Her vuruşta ekran cümbüş yeri gibi rengarenk olduğundan sanırım. Onun yerine Sleeping Dog oyununu tercih ederim. Ya da dövüş oyunlarında da daha gerçekçi diye Mortal Kombat ya da Injustice yerine Dead or Alive ya da Kings of Kung Fu tarzı oyunları oynarım. DMC 5, Nioh , Sain Row tarzı oyunları oynayamıyorum.
Ben de zamanında The Witcher 3 de büyülü müyülü diyip oynamamıştım ama daha sonra oynamaya başlayınca keşke daha erken oynasaymışım dedim.RPG oluşunu da MMO RPG'lere benzetmiyordum desem yalan olur.Tabi oynadıktan sonra hem çok beğendim, hem de RPG oyunlarına karşı olan ön yargımı kırdım.Yakuza'yı ben de daha oynamadım ama onun da bu şekilde ön yargı kıracak bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum.Belki dövüş sekansları Tekken ve Street Fighter tarzında diye çekiniyor olabilirsin ama çok övülen hikayesi sayesinde seveceğini düşünüyorum (kendim de bu yüzden severim herhalde).Saints Row'un da 3. oyunu, 4. oyuna kıyasla daha gerçekçi bir yapıda.Öyle uçma kaçma, rengarenk patlama efektleri pek yok.Daha çok GTA tarzında bir oyun.Şahsen oynayıp beğenmiştim.Dördüncü oyunu da oynadım ama bir noktadan sonra ciddiye alamayıp bırakmıştım.Bu arada keşke Sleeping Dogs'un devamı gelse, çok büyük ses getirir bence.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt