red dead redemption 2 türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amazon123

Torrent-Oyun.com
Her halükarda o hesabın ne kadar süre dayanacağı belli olmadığı için yama elinde patlar.
Patlar patlamaz demedim zaten, sormak istediğini yanlış anlamışsın aktivasyonla oynanabilir mi internet bağlantısı olduğu için yama da demiş. 30 tl vermekten yana bir sıkıntı belirtmemiş sen30 tl verin demişsin. Senin yanlış anladığını belirttim.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Alt tarafı bir 30 TL oyunu Türkçe olarak oynamak istiyorsan alacaksın başka çare yok .:)
Zaten alacam almayada benim oyun aktivasyonlu olarak oynuyom onu soruyom ben parasında deyilim sürekli internet baglantısı istiyor diyorlar

Birleştirilen 2. mesajınız:
Patlar patlamaz demedim zaten, sormak istediğini yanlış anlamışsın aktivasyonla oynanabilir mi internet bağlantısı olduğu için yama da demiş. 30 tl vermekten yana bir sıkıntı belirtmemiş sen30 tl verin demişsin. Senin yanlış anladığını belirttim.
Yav bosver he de gec

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Yama zorunlu internet bağlantısı ister ama oyunda online olma zorunluluğu yoktur bence. Bunun oyun ile alakası yok çünkü.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Bu tür yamalar için birileri kendi çapında yayıncılara şikayet etme girişiminde falan bulunuyordu.Şimdiye kadar bu nedenle iptal olmuş bir yama yok ama RDR 2 hem Rockstar'ın katı tutumundan, hem de yamanın ilk başlarda çoğu kişiye göre uçuk fiyatlarda çıkması bunda etkili olmuştur bence.Belki de kendileri sırf onların bünyelerinde barınmak için Rockstar'a teklifte bulunup olumsuz geri dönüş almışlardır.

Her iki durumda da imajları zedeleneceği için açıklama gereği duymamışlar.

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
Bu tür yamalar için birileri kendi çapında yayıncılara şikayet etme girişiminde falan bulunuyordu.Şimdiye kadar bu nedenle iptal olmuş bir yama yok ama RDR 2 hem Rockstar'ın katı tutumundan, hem de yamanın ilk başlarda çoğu kişiye göre uçuk fiyatlarda çıkması bunda etkili olmuştur bence.Belki de kendileri sırf onların bünyelerinde barınmak için Rockstar'a teklifte bulunup olumsuz geri dönüş almışlardır.

Bu kadar milleti beklettiler. Bir açıklama yapmak zorundalar. Yama için oyunu alanlar oldu

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Bu kadar milleti beklettiler. Bir açıklama yapmak zorundalar. Yama için oyunu alanlar oldu
Çok haklısın, yama için oyun alanların büyük ahını alacaklar.Açıklama yapmak da kurtarmaz bence.Kuru bir özürden öteye gitmez yani.Yalnız olayın blöf olma ihtimali de var.Sırf yamayanın fiyatına laf edenlere burun sürtme olsun diye bunu uydurmuş olabilirler.

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
Çok haklısın, yama için oyun alanların büyük ahını alacaklar.Açıklama yapmak da kurtarmaz bence.Kuru bir özürden öteye gitmez yani.Yalnız olayın blöf olma ihtimali de var.Sırf yamayanın fiyatına laf edenlere burun sürtme olsun diye bunu uydurmuş olabilirler.
O da olabilir. açıklamada rockstar karşı çıkarsa yama yı iptal edebiliriz diye bir şey yazıyordu

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
O da olabilir. açıklamada rockstar karşı çıkarsa yama yı iptal edebiliriz diye bir şey yazıyordu
Yamaya başlamadan önce önden böyle bir açıklama yaptılarsa, hem sebepsiz bağış yapanlar, hem onlara güvenip oyunu satın alanların bir şey söylemeye hakları kalmaz ama.

burakol1

Torrent-Oyun.com

Gta 5e yapılan yamanın haddi hesabı yok neden dil yamasına karşı katı bir tutum sergilesinler ki, hem rockstardan böyle bir dönüş alsalar açıklamazlar mıydı?

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Gta 5e yapılan yamanın haddi hesabı yok neden dil yamasına karşı katı bir tutum sergilesinler ki, hem rockstardan böyle bir dönüş alsalar açıklamazlar mıydı?
Belki tutumları değişmiştir, belki yamadan habersizlerdir... Ki RDR 2'den haberlerinin olunmasına sebep; bazı kişilerin yama gruplarına öfkesinden dolayı Rockstar'a şikayet edilmesi veya bizzat Anonymous'un başvuru da bulunup olumsuz geri dönüş alması olabilir.Gta 5 bildiğim kadarıyla ücretsiz olarak sunulan bir yamaydı.

Yalnız yamaya başlamadan önce Rockstar karşı çıkarsa yamayı iptal ederiz demişlerse bunu açıklamamak için bir sebepleri de yok demektir.Bu yüzden ben blöf yaptıklarını düşünüyorum.Birkaç gün sonra ''konuyu çözdük, yayınlayacağız'' diyebilirler.Tabi eğer grup içi bir sorunlarından dolayı iptal etmemişlerse!

Düşündükçe ihtimaller artıyor. :)

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merlin'in kazanının danıştığı, telif hakları ve bilişim alınında uzman avukat Kadir Kurtuluşun açıklamaları;

Uzman Avukat Kadir Kurtuluş "Bu gibi çalışmalarda telif hakları konusuna dikkat edilmeli. Bir eseri izinsiz olarak işlemek suçtur ve verilen emeklerde boşa gidecektir. Türkiye'de girişimcilerin her alanda bu konuyu ihmal ettiklerini gözlemlemekteyiz, ama bu konulara dikkat edilmediği takdirde projeleriniz daha başlamadan sonlananabilir" şeklinde bir açıklama yapıyor.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Merlin'in kazanının danıştığı, telif hakları ve bilişim alınında uzman avukat Kadir Kurtuluşun açıklamaları;

Uzman Avukat Kadir Kurtuluş "Bu gibi çalışmalarda telif hakları konusuna dikkat edilmeli. Bir eseri izinsiz olarak işlemek suçtur ve verilen emeklerde boşa gidecektir. Türkiye'de girişimcilerin her alanda bu konuyu ihmal ettiklerini gözlemlemekteyiz, ama bu konulara dikkat edilmediği takdirde projeleriniz daha başlamadan sonlananabilir" şeklinde bir açıklama yapıyor.
İptalin sebebi Rockstar veya Take-Two'dur demiyor anladığım kadarıyla.Olabilir diyor (yanlışım varsa düzeltin).

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İptalin sebebi Rockstar veya Take-Two'dur demiyor anladığım kadarıyla.Olabilir diyor (yanlışım varsa düzeltin).
Yamayı neden iptal ettiler onu bilmiyordur. Anca böyle bir durum olduysa iptal olmuştur sonuçta çok fazla emek harcadılar niye iptal etsinler ki?

veya senin yazdığın gibi de olabilir;
Yalnız olayın blöf olma ihtimali de var.Sırf yamanın fiyatına laf edenlere burun sürtme olsun diye bunu uydurmuş olabilirler.
Anlayacağın yama yapımcılarının sebebini açıklaması lazım öğrenmemiz için.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
İptalin sebebini kimse bilmiyor. İster yayınlarlar ister yayınlamazlar.
Ona bir şey diyen yok ki zaten.Niye hemen celallendin ben onu anlamadım?
Biz burda sadece sebebini öğrenmeye çalışıyoruz, başka bir amacımız yok.

kanfur

Torrent-Oyun.com
iptalin sebebi torrentçi tayfa yamayı take2 ye şikayet etmiş diyor merlinin kazanından Ersin Kılıç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt