Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama(Translate) Çalışması DC sunucusu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Son düzenleme:
Evet girdim discorda arkadaşlar başarmışlar. Bir kaç chapter daha çevirildikten sonra oyuna tekrar başlayacağım. Şuan ilk chapteri bitirmiştim, anlamadan. Teşekkürler.

Translate yamayı yapan ekip bir discord sunucusu kurmuş,katılmak veya yardım etmek isteyenler aşağıdaki linkten katılabilir.

https://discord.com/invite/h2AvXs

NOT:Konu aşağıdaki siteden alıntıdır.

https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-yama-projesinin-iptali--144585884-27

NOT2:İlk Chapteri çevirmişler sunucuda linki ve kurulumu var.Denemek isterseniz bakabilirsiniz.Chapter 1 saat 40 dakika sürüyormuş.
Davet kodu geçersiz diyor sebebi ne olabilir çözemedim bir türlü

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Oyun kendi mi chapter'lara ayrılmış yoksa çeviren arkadaşlar mı böyle isimlendiriyor?
bende tam bilmiyorum ama oyun chapterlara ayrılmış herale çünkü bir chapter 1 saat 40 dk falan diyorlar birde çeviri listesini atarken (yani çevirdikleri oyunun metinini ) chapter 1 okudum

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt