Red Dead Redemption 2 Olası Hata ve Çözümler [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Eğer hata aşağı yazdığım hata ise; ana sayfadaki konu başlıkları içerisinde not düşmüştüm ama yeniden belirteyim; Forumdan arkaşımız @blacktiger5 ın önerisiydi.

Error ERR_GFX_DEFERRED_MEM hatası alanlar için (çözüm)

oyun sorunsuz çalışıyor, bu hatayı alanlar belgelerimdeki (system) dosyasını düzenleyin oyun hatasız açılıyor... (hata alanlar Error ERR_GFX_DEFERRED_MEM)

<API>kSettingAPI_Vulkan</API> (orjinal hata)
<API>kSettingAPI_DX12</API> (sorun çözen ayar)

yok bu ERR_GFX_STATE hatası, oyun açılırken değil daha kötüsü oyunu oynayıp görevin yarısında yada önemli bir anında dank diye karşına çıkıp tüm oyun zevkinin içine s.can bir hata, o ayarı deneyince oyun felaket kasıyor bende, mecburen vulkanda kalıyorum

Ekli dosyalar

kesici000

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bana yardımcı olabilecek yokmu oyunu oynadıktan yarım saat sonra pc mavi ekran hatası veriyor

[Birleştirildi]

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek yokmu oyunu oynadıktan yarım saat sonra pc mavi ekran hatası veriyor
Crackfix 1 i yapmamıştım direk 2 yi yapmıştım şimdi 1 i yaptım 1 saat oynadım sanırım düzeldi

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasanyigen

Torrent-Oyun.com
Merhaba, rdr 2 kurdum 3 gündür oynuyorum fakat dünden beri yarım saat oynamamdan sonra aşırı drop yaşamaya başlıyorum hatta bir süre sonra o kadar sıklaşıyor ki droplar akan oyundan daha sık olmaya başlıyor kısa bir süre içinde. Ekran kartım rx570 4gb sıcaklık değerleri normal. Oyun esnasında aldığım dropları oyunu aşağı alınca windowsta da yaşıyorum. Ve oyun içinde ilk drop u yemeye başladığım an sağ üstte radeon ayarlarını açın bildirimi çıkıyor. Radeon software i 2 farklı sürümle denedim ikisinde de oluyor onla da alakalı değil. Crack fix 1-2 ve hedefe yazılan kodu da denedim hala aynı. Bilen veya yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Şöyle bir konu açmıştım ama yazan olmadı bir tek ben mi yaşıyorum çözümünü bilen var mı?

Kadir Tek

Torrent-Oyun.com
Merhaba

Dün bütün gün oynadım oyundan atma vs olmadı bugün 10 dk dan sonra oyundan atıyor . Yardımcı olunnn

Merdoo

Torrent-Oyun.com
ISDone.dll
ERROR:archive data corrupted Hatası alıyorum kurarken oluyor çözümü bilen var mı acaba

Ekli dosyalar

CoLL

Seviye 1
Arkadaşlar şu anlık benimkisi sorun değil, oyunu orijinal almak istiyorum epic de indirim de ve bu gece son bulucak indirim kartım ile 140 TL oluyor küçük birikimim ile alsam social club dahil oyunu açarken sorun yaşarmiyim ve buradaki hatalari alirmiyim yardımcı olursani sevinirim.

Arkadaşlar ,116gblık kurulmuş versiyonu yükledim. crackfix v2 yaptım yönetici olarak çalıştırıorm. 2 dkk görev yöneticisinde çalışıyor sonra kayboluyor. oyun açılmıyor. Sistemim gayet yeterli, bütün sürücülerim güncel, torrent den 1 kere daha tarattım dosyalar düzgün yüklenmiş. Yardımcı olurmusunuz 5 gündür kafayı yemek üzreyim.

Arkadaşlar şu anlık benimkisi sorun değil, oyunu orijinal almak istiyorum epic de indirim de ve bu gece son bulucak indirim kartım ile 140 TL oluyor küçük birikimim ile alsam social club dahil oyunu açarken sorun yaşarmiyim ve buradaki hatalari alirmiyim yardımcı olursani sevinirim.
Bu tür hatalar orijinal edinen insanlar da da mevcut. Çökme veya grafiksel hatalar ya da oyuna girememe ve ya siyah ekran hataları gibi hatalar vs. Ama tabi sende de olacak diye bir durum söz konusu değil.

Merhabalar,
Ben Dodi Repacks olan dosyayı indirdim kurdum hiç bir sıkıntı olmadı ama oyunu açmaya çalıştığımda bir anda ana klasördeki Launcher.exe ve RDR2.exe dosyasını siliyor. Crackleri indirip ana dosyaya yüklüyorum yine aynısı oluyor oyunu açınca siliyor bunları ve açmama izin vermiyor oyunu. Ne yapmalıyım?

Emrhngg

Torrent-Oyun.com
Fitgirl versiyonunu kurdum %100 de 3 saattir bekliyorum kapatıcam ama oyun dosyalarını kopyalıyorum belki bir çözümü vardır diye oyunu açmayı denedim FFFFF hatası alıyorum update ve crackfixleri kurdum daha ne yapabilirim?

CoLL

Seviye 1
Bu tür hatalar orijinal edinen insanlar da da mevcut. Çökme veya grafiksel hatalar ya da oyuna girememe ve ya siyah ekran hataları gibi hatalar vs. Ama tabi sende de olacak diye bir durum söz konusu değil.
Ama hata almadan avcılık bölümün de direk kapanmaz orijinal de sanıyorum yani indirim de boşa gitsin istemem iyi bir fiyata denk geliyor

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Lütfen yardım edin. Oyunun kalitesini ultra ya bile çekiyorum etraftaki nesneler çamurlu görünüyor mesela atın üst kısmı net yanındaki desenleri çamurlu, bazı kayalar net bazıları çamurlu oyundaki masa kapı ahşaplar çamurlu gibi bulanık Cevap Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler
Ss atar mısın?

Ama hata almadan avcılık bölümün de direk kapanmaz orijinal de sanıyorum yani indirim de boşa gitsin istemem iyi bir fiyata denk geliyor
Valla bende orijinal oyun mevcut ilk çıktığı hafta almıştım çok sık olmasa da arada çökme sorunu yaşadığım oldu yani. Ayrıca bence orijinal alırsan daha iyi olur. Oyun cidden hak ediyor fiyatını.

Merhaba, rdr 2 kurdum 3 gündür oynuyorum fakat dünden beri yarım saat oynamamdan sonra aşırı drop yaşamaya başlıyorum hatta bir süre sonra o kadar sıklaşıyor ki droplar akan oyundan daha sık olmaya başlıyor kısa bir süre içinde. Ekran kartım rx570 4gb sıcaklık değerleri normal. Oyun esnasında aldığım dropları oyunu aşağı alınca windowsta da yaşıyorum. Ve oyun içinde ilk drop u yemeye başladığım an sağ üstte radeon ayarlarını açın bildirimi çıkıyor. Radeon software i 2 farklı sürümle denedim ikisinde de oluyor onla da alakalı değil. Crack fix 1-2 ve hedefe yazılan kodu da denedim hala aynı. Bilen veya yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Şöyle bir konu açmıştım ama yazan olmadı bir tek ben mi yaşıyorum çözümünü bilen var mı?
Bu bende bütün oyunlarda oluyor mesela GTA 5'de 70-75fps falan alıyorum en yüksekte ama 2 saati geçerse oynama sürem 60 fpsnin altına iniyor ve bazen drop yiyiyorum (araba kullanırken vs.)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt