Red Dead Redemption 2 Olası Hata ve Çözümler [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Lütfen yardım edin. Oyunun kalitesini ultra ya bile çekiyorum etraftaki nesneler çamurlu görünüyor mesela atın üst kısmı net yanındaki desenleri çamurlu, bazı kayalar net bazıları çamurlu oyundaki masa kapı ahşaplar çamurlu gibi bulanık Cevap Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler

GREY

[TechGuy]
Lütfen yardım edin. Oyunun kalitesini ultra ya bile çekiyorum etraftaki nesneler çamurlu görünüyor mesela atın üst kısmı net yanındaki desenleri çamurlu, bazı kayalar net bazıları çamurlu oyundaki masa kapı ahşaplar çamurlu gibi bulanık Cevap Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler
dostum taa kapat ya da taa sharpening seviyesini arttır.

Benim sorunum; Oyun net olmasına rağmen xperience ayarlarına döndüğümde xperince bulanık görünüyor masaüstü ve oyun çözünürlükleri aynı sorun ne olabilir? Ek bir bilgi oyunu ilk başlattığımda out of range uyarısıda verdi acaba monitörün native resolution'nunu farklı algılıyor olabilir mi?
Adsız.jpg

dostum taa kapat ya da taa sharpening seviyesini arttır.

Benim sorunum; Oyun net olmasına rağmen xperience ayarlarına döndüğümde xperince bulanık görünüyor masaüstü ve oyun çözünürlükleri aynı sorun ne olabilir? Ek bir bilgi oyunu ilk başlattığımda out of range uyarısıda verdi acaba monitörün native resolution'nunu farklı algılıyor olabilir mi?
Ekli dosyayı görüntüle 241141
onu da yaptım yine olmadı ve grafik ayarlarını değiştirdikçe eski ayarlarına geri dönüyor acaba oyunu kurulu şekilde yükledim diyemi bilmiyorum ama şuan tekrar indirmeye attım setupsuz olanı silip

GREY

[TechGuy]
onu da yaptım yine olmadı ve grafik ayarlarını değiştirdikçe eski ayarlarına geri dönüyor acaba oyunu kurulu şekilde yükledim diyemi bilmiyorum ama şuan tekrar indirmeye attım setupsuz olanı silip
dostum bende setupsuz sürüm kurdum herhangi bir sorun yok boşuna indirme tekrar. Bulanıklık sorunu taa ile alakalı tüm ayarları yaptıktan sonra en son taa sharpening ayarını arttırarak dene. Eğer olmazsa "C:\Users\X\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings" dizinine giderek system dosyası içerisinde ki "sharpenIntensity value" değerini "4.000000" yap kaydet ve tekrar kontrol et.

dostum bende setupsuz sürüm kurdum herhangi bir sorun yok boşuna indirme tekrar. Bulanıklık sorunu taa ile alakalı tüm ayarları yaptıktan sonra en son taa sharpening ayarını arttırarak dene. Eğer olmazsa "C:\Users\X\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings" dizinine giderek system dosyası içerisinde ki "sharpenIntensity value" değerini "4.000000" yap kaydet ve tekrar kontrol et.
Bende de biraz bulanıklık var ama uzaklar için yakında biraz çimler kötü ana uzakda mesela dağ 360p gibi duruyor ayarlar karışık ama keskinlikle ilgili herşey normal 1080p taa medium ( high da denedim kapatınca her yer tırtık oluyor ) sharp da full, yazdığınız çözümü yarın deneyeceğim umarım fark eder

GREY

[TechGuy]
Bende de biraz bulanıklık var ama uzaklar için yakında biraz çimler kötü ana uzakda mesela dağ 360p gibi duruyor ayarlar karışık ama keskinlikle ilgili herşey normal 1080p taa medium ( high da denedim kapatınca her yer tırtık oluyor ) sharp da full, yazdığınız çözümü yarın deneyeceğim umarım fark eder
yazdığım ayar config dosyasından taa sharpening ayarlamak için hocam yani taa medium olacak sharpening -keskinlik- seviyesinide göz zevkine göre arttıracaksınız.

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Usta ben 116 lık setupsuz indirdim yine açılmadı crack fix 2 yaptım açılmadı yine aynı siyah ekran vulkan olayını tam anlamadım setup yaptım vulkan için ama bir dosya değiştirmedim update yaptım şimdi açılmadan kapanıyor

Usta ben 116 lık setupsuz indirdim yine açılmadı crack fix 2 yaptım açılmadı yine aynı siyah ekran vulkan olayını tam anlamadım setup yaptım vulkan için ama bir dosya değiştirmedim update yaptım şimdi açılmadan kapanıyor
Allah Allah 116 gblık sürüm birçok arkadaş indirdi ama bir sorun yaşamadı. Acaba sistem bileşenlerin neydi hocam ? Ha bu arada deneme amaçlı bende indirdim RGL-rip sürümü kurulumsuz 116 gb ve bir sorun yaşamadım 3-4 saat deneyimledim 2 gün önce.

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Ya reis işlemci sse4 destekliyor ekran kartı dx12 destekliyor falan ama niye açılmıyor anlamadım

CoLL

Seviye 1
Büyük Ç Ö İ harfleri olursa yaşarsın genel olarak. İngilizce karakter olmadığı için..

Vazgeçtim o riske girmicem. Pc de yeni kullanıcı oluşturdum ordan girmeyi deniyeceğim oyuna.
Benim küçük harf ama diğer hiçbir oyunda problem yaşamadım bunu denemek istiyorum problem yaşamam umarım hatta L.A.Noire denen oyunda çok problem dolu idi onda da sıkıntı yaşamadım.

unkown FFFFF hatası alıyorum bütün crackları denedim olmadı. Ne yapmam gerekiyor ?
Esasında ana sayfaya not düşmüştüm ama görmedi sanırım insanlar. Bu yüzden Spoiler butonu içerisinden çıkardım yazılanları. Ana sayfa sonralında görürsün kardeşim çözümü ( Bu arada %100 çözüm değildir ) Umarım çözer sorununu ve bu ffff hatasını orijinal alanlarda yaşamakta ve sebebini baya bir araştırmama rağmen net bir çözüm yolu bulamadım :/

kesici000

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyun gayet akıcı 60-70 fps arası orta ayarda oynuyorum ama yarım saat sonra pc mavi ekran hatası veriyor sebepsiz yere, yardımcı olabilecek varmı ?

Benim küçük harf ama diğer hiçbir oyunda problem yaşamadım bunu denemek istiyorum problem yaşamam umarım hatta L.A.Noire denen oyunda çok problem dolu idi onda da sıkıntı yaşamadım.
Küçük ö,ç,i de fln ztn yaşamazsın yaşamaman gerekir.

bende oyun açıldıktan sonraki yükleme çubuğunun yarısında takılmaya başladı. ilk girdiğimde böyle bir şey olmamıştı. ne yapabilirim acaba?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt