Red Dead Redemption 2 Olası Hata ve Çözümler [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Dostlar iyi geceler. Rdr2'de daha önce olmayan bir sorun başladı. Alt+Tab yapınca oyuna geri döndüğümde oyunun görüntüsü donuyor ama oyun devam ediyor aslında sesler falan. Amd kartımda olmuyordu. Nvidia karta geçtikten sonra başladı. Alt+Tab yapma o zaman diyebilirsiniz ama yapmak zorunda kalıyorum çünkü oyunun son updateinden sonra oyuna her girişte oyunun sesi %10'da falan başlıyor. Masaüstüne dönerek yükseltmem gerekiyor her oyuna girişte. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı, neden kaynaklanıyor olabilir? Oyun orijinal ve Rockstar Game Launcher üzerinden oynanıyor. Steam ya da Epic değil.

Dostlar iyi geceler. Rdr2'de daha önce olmayan bir sorun başladı. Alt+Tab yapınca oyuna geri döndüğümde oyunun görüntüsü donuyor ama oyun devam ediyor aslında sesler falan. Amd kartımda olmuyordu. Nvidia karta geçtikten sonra başladı. Alt+Tab yapma o zaman diyebilirsiniz ama yapmak zorunda kalıyorum çünkü oyunun son updateinden sonra oyuna her girişte oyunun sesi %10'da falan başlıyor. Masaüstüne dönerek yükseltmem gerekiyor her oyuna girişte. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı, neden kaynaklanıyor olabilir? Oyun orijinal ve Rockstar Game Launcher üzerinden oynanıyor. Steam ya da Epic değil.
Hocam o sorun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama ben bir program indirip kurmuştum. Şimdi adını bilmiyorum epey oldu kuralı. Sesi açıp kısmak için klavye tuşları atamak için küçük bir programdı. Sesi açmak için mesela home tuşunu atamış kısmak için de end tuşunu atamıştım. Böylece sadece oyunlarda değil her zaman basit bir şekilde klavyeden iki tıklama ile ses olayını ayarlıyordum. Oyunlarda olsun film izlerken olsun işimi fazlasıyla görüyordu. Çünkü bazı oyunlarda alt tab yapılmıyor. O zaman sesi böyle açıyoru ve kapıyorum.

Bir de ikinci yöntem olarak mause de de sol taraftaki ileri geri tuşunu mausun kendi programı ile ses açma ve ses kısma tuşu olarak atamıştım. Böylece oyun oynarken mausela da sesi kolaylıkla değiştirebiliyorum.

Ben bu iki yöntemi de aynı anda kullanıyorum

Hocam bir video atıyorum oradan o programın nasıl çalıştığına bak istersen Programın linki de var.

MuratTamer

Hocam o sorun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama ben bir program indirip kurmuştum. Şimdi adını bilmiyorum epey oldu kuralı. Sesi açıp kısmak için klavye tuşları atamak için küçük bir programdı. Sesi açmak için mesela home tuşunu atamış kısmak için de end tuşunu atamıştım. Böylece sadece oyunlarda değil her zaman basit bir şekilde klavyeden iki tıklama ile ses olayını ayarlıyordum. Oyunlarda olsun film izlerken olsun işimi fazlasıyla görüyordu. Çünkü bazı oyunlarda alt tab yapılmıyor. O zaman sesi böyle açıyoru ve kapıyorum.

Bir de ikinci yöntem olarak mause de de sol taraftaki ileri geri tuşunu mausun kendi programı ile ses açma ve ses kısma tuşu olarak atamıştım. Böylece oyun oynarken mausela da sesi kolaylıkla değiştirebiliyorum.

Ben bu iki yöntemi de aynı anda kullanıyorum

Hocam bir video atıyorum oradan o programın nasıl çalıştığına bak istersen Programın linki de var.

Hocam selamlar,

Sorun o değil ne yazık ki. Bir au önce falan gelen update ile başladı bu ses problemi. Ama pc nin komple sesi kısılmıyor. Yani masaüstünde falan ses zaten %100. Klavyede kısayolları var zaten ama dediğim gibi pc sesi azalmıyor. Sadece oyunun sesi %10 lara iniyor. Masaüstüne dönüp sağ alttan ses simgesinden oyunu bulup arttırıyorum elle. Sonra oyuna geri döndüğümde de bu bahsettiğim görüntü donması gerçekleşiyor zaten.

Ben kış update ini indirince sesler bozuktu kontrol ettirdim düzeldi. Sistemsel bir sorun değilse kontrol et düzelir.

MuratTamer

Hangi dijital içerik platformunu kullanıyorsan oradan. Rockstar için ayarlara gir yüklü oyunlarım yazan yazının altında RDR 2 ye tıkla bulursun artık, verfiy yazıyor bas kontrol etsin.
Eyvallah hocam sagolasın deneyeyim bir.

EDIT: Nayn işe yaramadı. @llMalHeroll Çok kişide var bu problem, düzeltirler update ile ama kim bilir ne zaman tabi.

Son düzenleme:

sontarz

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar en güncel sürüm hangisi link atabilecek olan varmı ? güncel sürümü indirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Merhaba. Oyuna giriyorum ama hiçbir şey olmuyor ne ekran geliyor ne hata veriyor ne bir şey. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilecek var mı?

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Silahşör olayını nasıl başlatıcaz bilen var mı bulamadım bi türlü oynadığım save son bölüm öncesine ait

deseouza

Torrent-Oyun.com
olunce oyun yenıden baslamıyor bunun sebebi ne olabilir kapatıp acınca tekrar ölene kadar oynuyorum

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
ERR_GFX_STATE hatası her sekıl denılenı yapıyorum bazen verıyor bazen vermıyor degısık bır hata suan chapter 6 ya geldım verdınmı hatayı peş peşe verıyor ,vermedınmı baya oynuyorum Tek sorun gorev sırasında verınce gorevı bastan oynuyorsun tek sınır edıcı yonu o :D Not: oyunu turkce yama OpenAI GPT-3 V09 la oynuyorum NOT: msı afterburnerı kapattım hata almadan oyunu bıtırdım Artur reyz öldü :( john la devam :D

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
evet türkçe yama kullanıyorum
Kendim kullanmadım ama duyduğum kadarıyla Türkçe yamalı oynanışlarda öldüğümüzde çıkması gereken tuş gözükmüyormuş.Basılması gereken tuş olarak enter'a uzunca basılması gerektiği söyleniyordu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt