Red Dead Redemption 2 Olası Hata ve Çözümler [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunun fitgirl sürümünü indirdim ancak unknow fff hatası veriyo bu konudaki update indirip attım içine ama hala aynı
2 adet crackfix var konuda, işe yaramazlarsa çözüm önerilerinin olduğu konuya bakarsın dostum.

Dün Türkçe yamasını indirip kurdum. Epey anlaşılır olmuş. 2 saat kadar oynadım. Oyunu oynadığım o iki saatlik süre esnasında diyalogların neredeyse %80-85'inin Türkçe olarak translate ile çevrildiğini gördüm. Ben şahsen beğendim. Oyunun konusunu gayet iyi anlayabiliyorsunuz. Bu yöntemi her oyunda yapsalar ne güzel olur.
Not: Oyuna az önce yine gireyim dedim. Bu sefer Türkçe alt yazı neredeyse hiç çıkmadı. Yani bir iki kelime anca türkçe. Fikrimi geri değiştirdim ve bu yöntem eğer böyleyse hiç beğenmedim.
Yama tam sürüm değil diye biliyorum.

kurt087

Torrent-Oyun.com
Hocam yokmudur bir çözümü?
Arkadaşlar merhabalar, oyunu açıyorum ancak hikaye moduna başla dedikten sonra kalıyor sağ alttaki altpatlar kısmı dönüp duruyor resimler dönüp duruyor ancak ne kadar beklersem bekleyeyim oyun başlamıyor yardımcı olabilirmisiniz?

mubinilker

Torrent-Oyun.com
Dodi repacks kurulum sırasında kurulum ilerlermiyor %0.6 da kalıyor disktte 354 gb boş alan var ve setup u yönetici olarak başlattım fakat sonuç yine aynı. Çözümü var mıdır?

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dodi repacks kurulum sırasında kurulum ilerlermiyor %0.6 da kalıyor disktte 354 gb boş alan var ve setup u yönetici olarak başlattım fakat sonuç yine aynı. Çözümü var mıdır?
Kapatıp yeniden dene.Yine aynı kalırsa Utorrent'ten ''tekrar kontrol et'' diyip dosyaları doğrulattır.Ha bi' de virüs programları kapalı olması gerekiyor (Win. Defender dahil).

Transient Ghost

Ekip Lideri
evet evet hepsini yaptım dediğiniz son işlem de olmazsa 116gb lık versiyonunu indirmemi önerir misiniz?
Öneririm fakat kesin aynı hatayı almazsınız diyemem.Ama isdone hatasının genel olarak repack'lerde alındığını söylemem mümkün.Ram'inizle alakalı bir durum olabilir.Sanal bellek arttırarak çözülebiliyor fakat her zaman işe yaramıyor maalesef.

Hocam selamlar benim sıkıntım biraz değişik. ''err_gfx_state'' hatası alıyorum ancak oyun pikselleşiyor sonra atıyor.( hep aynı kısımda oyundan atma yaşıyorum at ile birini dağdan kurtardıktan sonra adamı eve bırakırken oyun bu şekilde atıyor.). Windows masaüstüne döndüğümde ekranda pikselleşme ve yansımalar renk bozulmaları devam ediyor, yeniden başlattığımda bilgisayarım normal şekilde çalışıyor. yardımlarınızı bekliyorum(sistem ekran kartı bios vs hepsi güncel)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam selamlar benim sıkıntım biraz değişik. ''err_gfx_state'' hatası alıyorum ancak oyun pikselleşiyor sonra atıyor.( hep aynı kısımda oyundan atma yaşıyorum at ile birini dağdan kurtardıktan sonra adamı eve bırakırken oyun bu şekilde atıyor.). Windows masaüstüne döndüğümde ekranda pikselleşme ve yansımalar renk bozulmaları devam ediyor, yeniden başlattığımda bilgisayarım normal şekilde çalışıyor. yardımlarınızı bekliyorum(sistem ekran kartı bios vs hepsi güncel)
Pikselleşmenin neyden kaynaklandığını bilmiyorum fakat ERR_GFX_STATE hatasının olası çözümü konuda vardı:

Screenshot_1.png

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana oyunu indirdim açmak istediğimde böyle bir hata veriyor çözümü nedir acaba ?? :(

hata.png

Kreindreh

▌│█║▌║▌║
son guncellemeden sonra sesler bozuldu steamda konuları war sonrasında rockstar launcher ve sıte acmıyor 3-4 gundur bu sorunu yasayanlar warmı orjınaldede sıkıntı war suan gıremıyorum :) vpn ıle sıteye gırebılıyorum ban yemıs olamam onlıne gırmıyordum :S

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt