Red Dead Redemption 2 Olası Hata ve Çözümler [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Öncelikle belirtmek isterim ki oyun oyun SSE4 istemekte hata alan arkadaşalar bu durumu da göz önünde bulundursun derim. Yani işlemciniz oyun SSE4 destekliyor mu bir araştırın kontrol edin dostlar.

Olası sorunları tek bir çatı altında toplamak istedim arkadaşlar ve konu derlemedir! Eğer oyun hakkında yaşamakta olduğunuz olası sorunlarınız ve çözüm önerileriniz var ise; yorumlar kısmına belirtebilirsiniz. Konu daima güncellenecektir!

Red Dead Redemption 2 Lag, FPS Drop, Çökme, Titreme ve donma sorunlarına karşı olası çözümlerdir!

WINDOWS 10'u en son sürüme GÜNCELLEME

• Windows, oyun deneyimini kolaylaştırmak ve düzeltmek için belirli güncellemeler yayınlar. Bu nedenle, Windows asistanının kurulu olduğundan emin olun!

Adımları incelemeden önce, donanımınızı Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimi ile karşılaştırın.

Minimum Özellikler:

• İşletim Sistemi: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
  • Bellek: 8GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • HDD Alanı: 150GB
Önerilen Özellikler:

• İşletim Sistemi: Windows 10 - Nisan 2018 Güncellemesi (v1803)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 12GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
  • HDD Alanı: 150GB
Red Dead Redemption 2 PC Freeze / titreme sorunları (BES)

Oyundaki donma ve titreme sorunlarını düzeltmek için en çok önerilen çözüm, RDR2.exe'nin CPU kullanımını sınırlamaktır. Bunu Görev Yöneticisi aracılığıyla yapabilirsiniz, ancak doğrudan Battle Encoder Shirasé (BES) adlı bir yardımcı programla yapmak daha sağlıklı bir çözümdür.
BES'i buradan indirebilirsiniz.

Programın çalışabilmesi için öncelikle Red Dead Redemption 2'yi çalıştırın ve ardından Ardından oyunu alt sekmeye alın( alt + tab ). sonrasında BES i çalıştırın ve ekrandaki listeden RDR2.exe'yi bulun ve seçin. Akabinde ise "Limit this" kısmına tıklayın. Ardından aşağıdaki çubuğu %98 olacak şekilde ayarlayın yani %2 kayıp ile. . Ve bu durum frame düşüşleri ve titreme sorunlarına halen çözüm olmadı ise sınırı % -5 ile -10 arasında tutabilirsiniz.

Oyun Ayarlarını Optimize Edin

Oyunda lag yani anlamsız bir yavaşlama sorunu var ise, oyun grafik ayarlarından sisteme göre optimize et seçeneğini seçin akabinde ise ayarlar kısmından özellikle şu ayarları. FXAA, MXAA'yı kapatın, reflection quality (low), motion bluru ise devre dışı bırakın.
Birçok Reddit kullanıcısına göre, Red Dead Redemption 2 için en uygun ayarlar aşağıdaki gibidir:
  • Çözünürlük – 1600 x 900
  • Screen mode – Fullscreen (oyundayken alt -tab yaptığınızda bazı durumlarda pencereler arası geçiş yapabiliyor. Örnegin; windowed modundan borderless e geçebilir. Eğer değişiklik olursa grafik ayarlarından eski konumuna getirmeyi unutmayın.
  • Vsyncv – off
  • Triple Buffering – off
  • Focus loss – off
  • Mouse cursor – off
  • Texture Quality - Ultra (bu seçenek size önemli bir fps kaybı veya kazancı verrmemekte. Bu durum başka durumlarda olduğu gibi sadece ekran kartınızın mevcut VRAM i ile bağlantılı bir durumdur. Eğer (3 gb'den fazla) bir VRAm e sahipseniz, kesinlikle ultra seçin. oyun inanılmaz görüntü katkısı sağlamakta ve fps kaybı da yaşanmamakta. Ha tabi bu ayarı medium seviyede tutarsanız oyununuz biraz bulanıklaşabiliyor. Yani ultra olarak almanız düşük fps vs almanıza sebep olmuyor. Vraminiz yetiyor ise ultraya gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Anisotropic – 16x (performans kaybı minimumdur hatta yok denecek kadar azdır; 16x olarak ayarlayabilirsiniz.)
  • Lightning – medium (kesinlikle sisteminizi yoracak bir ayardır; sisteminizin yettiği ölçüde medium veya daha düşük olarak (low) ayarlayabilirsiniz )
  • Global Lightning Quality – high (Sistem veya fps üzerinde etkisi yok)
  • Shadows – medium (diğer her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sistemi yoracak bir özelliktir; gerekirse düşük seviyeye alın (low)
  • Quality of distant shadows – medium
  • Sight Ambient occlusion – medium
  • Reflection Quality – low
  • Mirror Quality – medium
  • Water quality – medium (advanced settings kısmındaki su fiziğini değiştirdiğinizde bu ayar da "bireysel" olarak değişecektir )
  • Volumetry Quality – medium
  • Particle quality – medium
  • Tesselation – medium or high
  • TAA medium
  • FXAA – off
  • MSAA – off (Sistemi aşırı yorar)
  • Gelişmiş ayarları, şunlar dışında olduğu gibi bırakın.
  • API – DirectX 12 mümkün olduğunca kullanmayın ciddi buglara ve fps düşüşlerine sebep olabiliyor. (Tercihiniz Vulkan olsun)
  • Quality of water physics – Su fiziğinin kalitesi - (Görüş alanınızda deniz göl vb su birikintileri olmasa dahi ciddi fps kayıpları vermektedir.) Bu özelliği tamamen kapatın.
  • Motion blur – kapatın (oyunda fiziki olarak saçmalıklara neden olabiliyor)
  • Detail of geometric effects – tamamen kapatın (fps kaybı yüksektir. Görsel kalitede ise üst düzey bir görüntü kaybı yaşamazsınız.)
  • Grafik Sürücüsünü Güncelle
  • Grafik Kartı Ayarlarınızı Değiştirin

Red Dead Redemption 2 PC performansını iyileştirmek için grafik kartı ayarlarında bazı ince ayarlar yapabilirsiniz.

Nvidia Kullanıcıları için
    • Nvidia Kontrol Panelini açın
    • Sol çubukta 3D ayarlarını yönet'e tıklayın
    • Program Ayarları sekmesine tıklayın
    • "Özelleştirmek için bir program seçin" altındaki açılır menüden Red Dead Redemption 2'yi bulun .
    • Oyunu listede görmüyorsanız, Ekle düğmesine tıklayın ve başka bir liste görünecektir.
    • Oyunu hala bulamıyorsanız, .exe dosyasını manuel olarak eklemeniz gerekir.
    • Gözat'a tıklayın
    • Oyunu kurduğunuz klasörü bulun
    • Yürütülebilir dosyayı veya bu durumda rdr2.exe olması gereken .exe dosyasını seçin.
    • Oyunu başarıyla ekledikten sonra, program ayarlarının oyun için kullanılabilir hale geldiğini göreceksiniz.
    • Şimdi aşağıdaki ayarları değiştirin:

Dişli Optimizasyon: Açık
      Güç Yönetimi: Maksimum Performansı Tercih Et
      Düşük Gecikme Modu: Kapalı
      Doku filtreleme - Kalite: Performans
  • AMD Kullanıcıları
    • Kenar Yumuşatma Modu: Uygulama ayarlarını kullanın
    • Kenar Yumuşatma Yöntemi : Çoklu Örnekleme
    • Morfolojik Filtreleme : Kapalı
    • Anisotropik Filtreleme Modu : Uygulama ayarlarını kullanın
    • Doku Filtreleme Kalitesi : Performans
    • Yüzey Formatı Optimizasyonu : Açık
    • V-senkronizasyonunu bekleyin : Kapalı
    • OpenGL Üçlü Arabellekleme : Kapalı
    • Shader Cache : AMD optimize edilmiş
    • Tesselation Mode : Uygulama ayarlarını geçersiz kılın
    • Maksimum Tesselasyon Seviyesi : Kapalı
    • GPU İş Yükü : Grafikler
    • Chill : Kapalı
    • Kare Hızı Hedef Kontrolü : Devre Dışı

Tam Ekran Optimizasyonlarını ve Yüksek DPI'ı kapatmak;

Çeşitli oyun sorunlarını azaltmaya yardımcı olur. Devre dışı bırakmak için aşağıda verilen adımları izleyin:
  • Oyun ana dizine gidin ( oyunun kurulu olduğu alan)
  • Oyunun .exe dosyasını bulun
  • Sağ tıklayın> Özellikler> Uyumluluk Sekmesi
  • "Tam Ekran Optimizasyonlarını Devre Dışı Bırak" sekmesini işaretleyin
  • Şimdi, "Yüksek DPI ayarlarını değiştir" düğmesini tıklayın
  • "Yüksek DPI ölçeklendirme davranışını geçersiz kıl" ı işaretleyin ve açılır menüden "Uygulama" yı seçin
  • Ayarları kaydet.

Wİndows Oyun Modunu kapat

Windows'a göre oyun modu, oyunları çalıştırırken diğer tüm Windows işlemlerini optimize eder, ancak FPS ile ilgili sorunlara neden olduğu tespit edilmiştir. Bu yüzden oyun oynarken uzak tutun. Kapatmak için:
  • Başlat> Ayarlar> Oyun'u tıklayın
  • Oyun Çubuğu'nda, "Oyun kliplerini, ekran görüntülerini kaydet ve Oyun çubuğunu kullanarak yayınla" seçeneğini kapalı olarak ayarlayın.
  • Şimdi Yakalamalar sekmesine gidip "Oyun oynarken arka planı kaydet" seçeneğini Kapalı olarak ayarlayın.
  • Son olarak, Oyun Modu sekmesine tıklayın ve kapatın.

Discord'da Donanım Hızlandırmayı Devre Dışı Bırak

Discord kullanıyorsanız, GPU gücünü kullandığından donanım hızlandırmayı devre dışı bırakın. Kapatmak için:
  • Discord'u aç
  • Kullanıcı Ayarları> Görünüm'e tıklayın
  • Gelişmiş altında, Donanım Hızlandırma radyosuna tıklayın, açılırsa kapanacaktır.
Ayrıca, iki monitörlü bir kurulum kullanıyorsanız, "oyun içi yer paylaşımını" kapatın. Adımlar:
  • Discord'u aç
  • Uygulama Ayarları altında Yer Paylaşımına gidin
  • "Oyun içi kaplamayı etkinleştir" seçeneğinin yanındaki radyoyu tıklayın, bu özelliği kapatır.

Görev Yöneticisinde Önceliği Artırın
Oyunların performansını artırmak için eski bir yöntemdir, ancak yalnızca CPU kullanımını etkiler. Önceliği ayarlamak için:
Görev yöneticisini açmak ve Red Dead Redemption 2 PC'yi bulmak için CTLR + Shift + ESC tuşlarına basın. Üzerine sağ tıklayın ve ayrıntılara gidin. Ardından, işlem dosyasını tıklayın ve önceliği "yüksek" olarak ayarlayın.

Bu işlemi gerçekleştirmeniz, CPU kullanımı açısından oyununuza, diğer uygulamalara göre öncelik tanıyacaktır!

Hız Aşırtma Yazılımını Kapatın "OVERCLOCK'U DEVRE DIŞI BIRAKMA"
Eğer oyunda performans sorunları yaşıyorsanız ve oyununuzun rastgele çökmesi ve donması ihtimali varsa, bir hız aşırtma uygulamasının buna neden olma ihtimali vardır. MSI Afterburner veya Zotac firestorm gibi yazılımlar nedeniyle pek çok oyun rastgele çökmelerden ve donmalardan muzdarip. Bu nedenle, bu yazılımları kapatın ve daha güvenli taraf için oyunu varsayılan hızlarda çalıştırın. ( Bu olay bir çok oyunda işe yarayan bir çözümdür ve birçok kullanıcıda işe yaramıştır.)

Windows performans ayarı:
Başlat'a tıklayın, Bilgisayar'a sağ tıklayın, Özellikler'e tıklayın ve ardından Gelişmiş sistem ayarları'na tıklayın
  1. Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istenirse, parolayı yazın veya Devam'a tıklayın.
  2. Gelişmiş sekmesinde, Performans altında Ayarlar'a tıklayın.
  3. Görsel Efektler sekmesinde, En iyi performans için ayarla'ya tıklayın ve ardından Tamam'a tıklayın.
  4. Tamam'a tıklayarak Sistem Özellikleri iletişim kutusunu kapatın.
  5. Oyununuzu test edin bu ayar sayesinde bilgisayarınız biraz daha performanslı çalışacaktır (Orta halli sistemi olanlar bu ayarı mutlaka uygulasınlar)

Crackfix yaptığınız halde çökme sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Çökme sorunu için yapmanız gerekenler (alıntıdır)
İlk denemeniz gereken adım;
Masaüstünde yeni bir rdr2.exe kısayolu oluşturun, kısayola Sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.
Kısayol sekmesinin altında Hedef alanını bulun.Bir boşluk bırakın ve -ignorepipelinecache kodunu
ekleyin , örneğin şu "C: \ Program Files \ Rockstar Games \ Red Dead Redemption 2 \ RDR2.exe" -ignorepipelinecache

Cs deki bir kullanıcınun önerisi:
''Windows tarihi ni 23/10/2019 hawaii olarak ayarladım ve otamatik saat dilimini "internet üzerinden alınan saat" ayarlarını vs kapadım ek olarak kullanıcı hesap oturumumu kapadım, sonlandırdım. Bu sayede oyuna girebildim ve bir sorun yok şuan için. Bu ayarları kapatınca kapayınca internete girmek mümkün olmuyor ve fix çıkana kadar oyunu oynamak veya interneti kullanmak arasında seçim yapmalısınız.''

CRACKFİX v1
https://megaup.net/Tw6t/Red.Dead.Redemption.2.Crackfix-EMPRESS+Mr_Goldberg.7z
Alternatif: https://www48.zippyshare.com/v/RWqPNazo/file.html

CRACKFİX v2
CrackFix v2 Yayınlanmıştır, iyi oyunlar herkese.
NOT:
Crackfix v2 den sonra Error hatası alırsanız oyunun kısayol hedefine şu kodu ekleyip açmayı deneyin. Yalnız bir boşluk bırakarak ekleyin dostlar.
-ignorepipelinecache

https://www83.zippyshare.com/v/jkg9uCTD/file.html

Crackfix'e rağmen tepkisizlik soruna çözüm (alıntıdır):

Exe tıklanıldığında oluşan tepkisizlik sorunu çözüm:

Oyunu başlamayan ve Görev Yöneticisi'nde yalnızca birkaç dakika boyunca kullanımı görünen tüm insanlar için, BIOS'unuzda bulunan Entegre Grafik Aygıtınızı (IDG) devre dışı bırakmanızı öneririm.

Bundan sonra, oyunu başlattınız ancak yine de ekranın altındaki yükleme çubuğunu geçemezseniz, launcher.exe için güvenlik duvarındaki bağlantıyı engellemek için Gelen ve Giden Kuralları eklemeniz yeterlidir.

Yani güvenlik duvarından gelen ve giden olarak oyunu engellemeniz gerek.

Benim için, nedense bu oyun, diğer tüm crackli oyunlar gibi bağlantıyı otomatik olarak engellemek için Gelen ve Giden Kuralı eklenmedi. El ile ekledim

Bundan sonra oyunu başarıyla başlatıp oynamayı başardım.

Umarım bu, benzer sorunu olan insanlara yardımcı olur.

Save lokasyonu:

Eğer elinizde hali hazırda save dosyalarınız var ise kırılan sürümün save dosya bölgesi:

C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Goldberg SocialClub Emu Saves\RDR2

NOT: Steam save dosyaları denenmiştir ve çalışmaktadır.

Error ERR_GFX_DEFERRED_MEM hatası alanlar için (çözüm)

Forumdan arkadaşımız @blacktiger5 ın önerisi
oyun sorunsuz çalışıyor, bu hatayı alanlar belgelerimdeki (system) dosyasını düzenleyin oyun hatasız açılıyor... (hata alanlar Error ERR_GFX_DEFERRED_MEM)
<API>kSettingAPI_Vulkan</API> (orjinal hata)
<API>kSettingAPI_DX12</API> (sorun çözen ayar)

Red Dead Redemption 2 Güncellemesi v1.0.1311.23 + Crack-MR.ZAZA = 8.3GBGüncelleme V1311.23 Tarih 23/10/2020 (FFFF hatası alanlar şu işlemi denesinler.)

Önceki güncellemelere ihtiyaç yoktur.Bu update oyunu kırılan sürüme adapte eder. (yayınlanan her versiyon ile uyumludur!) Buna, preload yani eski bir tarihte indirmiş olduğunuz sürümlerde dahildir.

Eğer elinizde daha önceden indirmiş olduğunuz preload sürüm vs var ise veya her haltı denediniz ve oyununuz çalışmıyor ise; son çare bunu deneyin dostlar. Oyunu kırılan sürüme güncelleyen bir updatedir. 2 partıda indirdikten sonra içindekileri oyununuza sürükle bırak yapıyoruz ve değiştir diyoruz. Tüm sürümlerle uyumludur. Ama dediğim gibi en son çare bunu deneyin dostlar.

Cs den bir kullanıcı ;

Red dead redemption 2: ultimate edition RGL -Rip versiyonu indirdiğini beyan etti ve sonrasında empress fixleri denediğini ama oyunun FFFFF hatası verdiğini belirtti.

Sonrasında aşağıda vermiş olduğum günelleme dosyasını oyuna uygulamış ve oyunu açmayı başarabilmiş. Fakat oyun ana menüdeyken çökme sorunu yaşamış. Bu sorun üzerine bilgisayarında yüklü olan rockstargame luncher yazılımını bilgisayarından kaldırmış akabinde ise oyunun exe dosyasını güvenlik dosyasından engellemiş ve sorunsuzca oynayabilmiş oyunu. Ve bu yöntemi 2 makinada test etmiş sonuç başarılı demiş dostlar.

Özelte izleyeceğiniz adımlar;

1-Updete dosyasını indirin dosyaya sürükle bırak yapın değiştirilsin mi sorusuna evet deyin.
2- Crackfix vs yapmadan önce önce belgemdeki / rockstargames'teki red dead redemption 2 klasörünü kaldırın
3. Oyun.exe bağlantısını Windows güvenlik duvarı ile engelleyin

Red Dead Redemption Kurulum ve Hata Çözümleri Videosu

Forumdan ertugrul2855 arkadaşımıza ait kurulum ve ufak bir kaç sorun hakkındaki çözümler.

Siyah Ekranda Kalma Sorunu Çözüldü:
blacktiger5 kullanıcı isimli arkadaş yardımcı oldu.

Sorun yaşayanlar için benim gördüğüm bu konudakilerden + olarak

Öncelikle: https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/

Tüm sürümlerini yükleyin.

Buda arkadaşın bana attığı belgelerimdeki rdr2 nin dosyası upload ettim
https://dosya.co/i76wogm945zd/Rockstar_Games.zip.html

Bunu indirin açın ve ekran ölçeğinizi ayarlayın sonrasında sıkıntısız giriyor.

Oyuna işlemciden dolayı giremeyen arkadaşlar için Cs.rin. ru da fix paylaşıldı. Deneyip sonucu bize yazarzanız seviniriz.

Siyah ekran alan ve tepkisizlik sorunu yaşayan arkadaşlarda bir denesinler belki işe yarayabilir.

Red dead redemption 2 - cpu fix sse 4.x
for amd k10 phenom/athlon & intel conroe/penryn core2/xeon

ERR_GFX_STATE HATASI ALANLAR İÇİN ÇÖZÜM ÖNERİSİ:
errr.jpg
Eğer ekran kartınızda OC (Overclock - hız aşırtma) varsa kapatın, daha sonra Belgelerim/Rockstar Games/Red Dead Redemption 2/Settings klasöründeki "sga_" ile başlayan tüm dosyaları silin.Ardından en son oyunun api ayarlarını Vulkan yapın.Oyunu başlatıken de her zaman Launcher.exe'den başlatın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu için teşekkürler ekleme yapayım:
Eğer save sorunu yaşıyorsanız depolama alanı yetersiz diyorsa Windows hesabınızda "Ç,Ş,Ğ vb" harfler bulunuyorsa kullanıcı adınızı değiştirin ve C:\Kullanicilar bölümünde kullandığınız adınızda Türkçe karakterler olmamasına dikkat ediniz

Abim death stranding resulation çözümü bekliyorum bulursun belki bir ümit

Konu için teşekkürler ekleme yapayım:
Eğer save sorunu yaşıyorsanız depolama alanı yetersiz diyorsa Windows hesabınızda "Ç,Ş,Ğ vb" harfler bulunuyorsa kullanıcı adınızı değiştirin ve C:\Kullanicilar bölümünde kullandığınız adınızda Türkçe karakterler olmamasına dikkat ediniz

Abim death stranding resulation çözümü bekliyorum bulursun belki bir ümit
Rica ederim. Yukarıdakı DPI olayını denedin mi biraderim.!Her oyunda geçerli bir ayardır o.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
hocam gtx750ti var bende şu dediğiniz fpsi etkilemez dediğiniz ayarları yükselteyim mi sizce çünkü zaten 30 35 fps arasıyım ne kadar düşürür aşşağı yukarı bilginiz var mı

Hocam ana sayfada da yazdım burada da yazayım 106GB lık versiyonu indirdim crack fix yapmadan girdiğimde ''Please the run RDR2 from the Rockstar Games Launcher'' hatasını alıyorum crack fix ediyorum bu sefer direk error hatasını alıyorum anlamadım gitti eğer olmayacak ise bir çözümü yoksa gerçekten çok yavaş indiriyor ve bir daha yüksek boyut beklemek istemiyorum bir çözümü yoksa 82GB lık versiyonunu önerir misiniz sizce hata alır mıyım ?

hocam gtx750ti var bende şu dediğiniz fpsi etkilemez dediğiniz ayarları yükselteyim mi sizce çünkü zaten 30 35 fps arasıyım ne kadar düşürür aşşağı yukarı bilginiz var mı
Kanka ayarları burdaki gibi yap baktın fps düşüyor eski haline geri getir cevap beklemek yerine

Hocam ana sayfada da yazdım burada da yazayım 106GB lık versiyonu indirdim crack fix yapmadan girdiğimde ''Please the run RDR2 from the Rockstar Games Launcher'' hatasını alıyorum crack fix ediyorum bu sefer direk error hatasını alıyorum anlamadım gitti eğer olmayacak ise bir çözümü yoksa gerçekten çok yavaş indiriyor ve bir daha yüksek boyut beklemek istemiyorum bir çözümü yoksa 82GB lık versiyonunu önerir misiniz sizce hata alır mıyım ?
Bende dosyalarda oyunu çalıştırmak için 3 exe dosyası var Launcher ve RDR2 bu ikisiyle açman lazım diğeriyle açınca bende de oluyor bu onun dışında olmazsa çözümünü bilmiyorum nette araştırmak lazım yabancı sayfalara reddite falan bak

Kanka ayarları burdaki gibi yap baktın fps düşüyor eski haline geri getir cevap beklemek yerine

Bende dosyalarda oyunu çalıştırmak için 3 exe dosyası var Launcher ve RDR2 bu ikisiyle açman lazım diğeriyle açınca bende de oluyor bu onun dışında olmazsa çözümünü bilmiyorum nette araştırmak lazım yabancı sayfalara reddite falan bak
Çok enteresan 3. bir exe doysası bende yok hocam bana oyunun kurulu olduğu bölümü bir görselle atabilir misiniz ?

Çok enteresan 3. bir exe doysası bende yok hocam bana oyunun kurulu olduğu bölümü bir görselle atabilir misiniz ?
Bende Steam dosyaları vardı üzerine cracm attım orijinal açma farklı exe olabilir ondan sende yoktur yani senin sorunun ondan değil çözümünü bilmiyorum kanka kusura bakma

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Oyun açılıyor sorun yok ama siyah ekran kalıyor bunun çözümünü bilen var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hocam aşağıdaki bilgi @blacktiger5 nikli arkadaş tarafından paylaşılmış.Konuda yoksa ve işe yarar bir bilgiyse konuya ekleyelim. @uzimakireverse

oyun sorunsuz çalışıyor, bu hatayı alanlar belgelerimdeki (system) dosyasını düzenleyin oyun hatasız açılıyor... (hata alanlar Error ERR_GFX_DEFERRED_MEM)

<API>kSettingAPI_Vulkan</API> (orjinal hata)
<API>kSettingAPI_DX12</API> (sorun çözen ayar)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt