Red Dead Redemption 2 Ne Zaman Kırılır ? [SOHBET]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Death

Elizabeth Olsen
Bir sürü video var bununla alakalı youtube da.. 4k da 60 fps veremiyor..
kolay kolay zaten hiçbir oyun kalabalık veya grafiğin yüksek olduğu sahnelerde full fps veremez çünkü makinenin gücü yetmez aşırı yüksek bir makine kurman gerekir o becnhmark testleri normal bir insanın kurabileceği makinelerde çekiliyor o yüzden full fps almayı beklemeyin :) ayrınca patch gelene kadar girin grafiğe gözünüz doysun patchle birlikte bazı grafik ayarlarında düşürmeye gidebilirler tıpkı sony nin god of war da yaptığı gibi :)

retr0_

Rölantiye devam..
kolay kolay zaten hiçbir oyun kalabalık veya grafiğin yüksek olduğu sahnelerde full fps veremez çünkü makinenin gücü yetmez aşırı yüksek bir makine kurman gerekir o becnhmark testleri normal bir insanın kurabileceği makinelerde çekiliyor o yüzden full fps almayı beklemeyin :) ayrınca patch gelene kadar girin grafiğe gözünüz doysun patchle birlikte bazı grafik ayarlarında düşürmeye gidebilirler tıpkı sony nin god of war da yaptığı gibi :)
Dostum sen ne dediğinin farkında mısın yoksa dalga mı geçiyorsun? Şimdi sen 4k da 60 fps alabiliyor musun alamıyor musun? Yukarda aldığını iddia etmiştin. Ben alamadığını bununla alakalı videolar olduğunu söylediğimde alakasız bir mesaj yazmışsın. Ne alaka şimdi o yazdıkların?

Dostum sen ne dediğinin farkında mısın yoksa dalga mı geçiyorsun? Şimdi sen 4k da 60 fps alabiliyor musun alamıyor musun? Yukarda aldığını iddia etmiştin. Ben alamadığını bununla alakalı videolar olduğunu söylediğimde alakasız bir mesaj yazmışsın. Ne alaka şimdi o yazdıkların?
Biraz saçmalamış anlamadığı apaçık ortada boşver uğraşma.

retr0_

Rölantiye devam..
Biraz saçmalamış anlamadığı apaçık ortada boşver uğraşma.
Sanırım oyunun bencmark kısmının sisteme daha çok yüklendiğini, oyunu oynarken ise sisteme o kadar yüklenmediğini ve 60 fps alabildiğini söylemek istemiş. Ama zaten bencmark kısmının bir kısmı oynanış olduğu için en yüksek ayarlarda 60 fps yine alamaz 4k da.

Sanırım oyunun bencmark kısmının sisteme daha çok yüklendiğini, oyunu oynarken ise sisteme o kadar yüklenmediğini ve 60 fps alabildiğini söylemek istemiş. Ama zaten bencmark kısmının bir kısmı oynanış olduğu için en yüksek ayarlarda 60 fps yine alamaz 4k da.
Zaten alamıyor gameplay gördüm 40FPS'lerde sürünüyor. Kendisinin daha iyi bilmesi lazım aslında anlamadım kendi bilgisayarının bu durumda olmasını yediremiyor galiba kendisi bile inanmış yalanına :D

retr0_

Rölantiye devam..
Zaten alamıyor gameplay gördüm 40FPS'lerde sürünüyor. Kendisinin daha iyi bilmesi lazım aslında anlamadım kendi bilgisayarının bu durumda olmasını yediremiyor galiba kendisi bile inanmış yalanına :D
Bilmiyorum ama arkadaş bir garip zaten. Bugün de yeni çıkan Modern Warfare yi offline oynayabildiğini söylemişti... Pek anlayamadım ama neyse..

Death

Elizabeth Olsen
Demek istediğimi anlamamışsın ki her sahnede 4K 60 Fps alamazsın dedim orada sahneden sahneye değişir aldığın fps sen şimdi moder warfare de bir patlama sahnesiyle normal bir sahnede aynı fps i almazsın fps oranın düşer bundan bahsediyorum orada maximum fps i almak için ultra lüx bir pc kurmalısın o bechmark testlerini böyle bir bilgisayarda mı yapılıyor onu demek istemiştim orada :) evet ben kendi bilgisayarımda sahneden sahneye 4k 60 fps aldığımı söyledim ve alıyorum da :) istanbuldaysan gel beraber oynayalım :)

Demek istediğimi anlamamışsın ki her sahnede 4K 60 Fps alamazsın dedim orada sahneden sahneye değişir aldığın fps sen şimdi moder warfare de bir patlama sahnesiyle normal bir sahnede aynı fps i almazsın fps oranın düşer bundan bahsediyorum orada maximum fps i almak için ultra lüx bir pc kurmalısın o bechmark testlerini böyle bir bilgisayarda mı yapılıyor onu demek istemiştim orada :) evet ben kendi bilgisayarımda sahneden sahneye 4k 60 fps aldığımı söyledim ve alıyorum da :) istanbuldaysan gel beraber oynayalım :)
Kardeşim sen şimdi girersin kapalı alana orada 500FPS alırsın ama o FPS senin ne işine yarayacak? oyun açık dünya oyunu sen dolaşırken 35-40FPS alıyorsan sorun var demektir burada. Ayrıca şöyle bir bilgi vereyim sana belli ki bilmiyorsun. 2080 Ti var diyelim kötü bir işlemci koysan bile 4K'da bu işlemci o kartı besliyor (i5 6600 diyelim) buna bile gerek yok adamların işlemcileri i9 9900K vb. bu adamlar yayıncı adamlar 1050 Ti ile mi deniyor diyoruz. Gördüğümüz şu 9900K, 2080 Ti ile averaj FPS üzerinden konuşuyoruz 60FPS alamıyor bu da büyük bir sorun. Hadi onu geçtim en büyük sorun şu herkes 1050 ti sahipleri bile sistem gereksinimleri düşük olduğu için oyunu satın aldılar ve şuan kimse oyunu oynayamıyor en büyük sorun bu aslında.

retr0_

Rölantiye devam..
Tamam dediğin kısmen doğru ama bu bir şeyi değiştirmez ki. Sonuçta o ekran kartı ile oyunun yüzde 90 nında 60 fps alamazın 4k da. Yani sürekli kafan bomboş gökyüzüne falan bakarak gezmen lazım 60 fps alabilmen için. Bilmem anlatabildim mi?

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Bir arkadaşın 2080ti kartı var.
2K çözünürlükte hepsi ultra
60 fps'yi zor alıyor.

Ben medium ayarlarında 40 fps'yi zor görebiliyorum üstelik fullhd çözünürlükte. Kart Gtx970.

Anlamadım gitti beklediğimden ağır çıktı. Metro Exodus bunun yanında kuş kalır. :D

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Problem etmeyin. Oyun yeni çıktığı için optimizasyon özürlüsü. Genelde bunlar ikinci gün patchi ile düzeltilir. Bende RTX 2070 Super ve Ryzen 7 3700X var bence 80 FPS RTX olmayan bir oyundan alıyorsan ya ekran kartı kendini kasmıyordur yada oyun optimizasyon özürlüsüdür. Daha çıkalı 5 6 saat oldu. Düzeltirler. Şu anda duyduğum kadarıyla oyunda 5-15 sn aralığında drop varmış. Bir arkadaş Gtx 1080 TI ile denedi aynı problem onda da var.

retr0_

Rölantiye devam..
Arkadaşlar Problem etmeyin. Oyun yeni çıktığı için optimizasyon özürlüsü. Genelde bunlar ikinci gün patchi ile düzeltilir. Bende RTX 2070 Super ve Ryzen 7 3700X var bence 80 FPS RTX olmayan bir oyundan alıyorsan ya ekran kartı kendini kasmıyordur yada oyun optimizasyon özürlüsüdür. Daha çıkalı 5 6 saat oldu. Düzeltirler. Şu anda duyduğum kadarıyla oyunda 5-15 sn aralığında drop varmış. Bir arkadaş Gtx 1080 TI ile denedi aynı problem onda da var.
Maalesef düzeleceğini düşünmüyorum. Oyun 40 fps veriyorsa patch çıkartarak bunu 60 a çıkaramazlar bence..

eu61

'TRABZONSPOR'
Görünen o ki rockstarın koruması en az denuvo kadar uğraştırıcı olacak.

kanfur

Torrent-Oyun.com
en az bir 10 fps artışı sağlayacak patch lazım bu oyuna.bence erken kırılmaması sizler için daha iyi olacaktır.ben oynamıyorum patch gelene kadar yazık olmasın israf olur geçtiğim bölümler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt