Red Dead Redemption 2 Ne Zaman Kırılır ? [SOHBET]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Sadece online için almaya değer mi?
Online'ı mükemmel, GTA V online'ından daha iyi diyorlar ki ben GTA V'in online'ını sevmemiştim pek ama RDR2'yi konsolda oynadığımda online'e aşırı zevkli ve ayrıntılarla dolu.

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Ne yani gerçekten para var alacak durum var ama sırf zevk olsun diye korsan mı bekliyoruz ? böyle mi düşünüyorsun ?
Video oyun fiyatları ülkemizde astronomik seviyelerde elbette herkesin durumu el vermeyebilir bunun bilincindeyim. Ama bazı insanlar ekonomik durumu el verdiği halde oyun kültürüne sahip olmadığı için oyuna para verilmez mantalitesine sahip oluyorlar, sözüm onlara.

Ayrıca şu da bir gerçek ki video oyunları ülkemizde lüks bir hobi zaruri bir ihtiyaç değil. Dolayısı ile korsan olarak ben bu oyunu mutlaka oynamalıyım korsana düşmesini beklemeliyim gibi bir düşünce de anlamsız.

Son düzenleme:
Video oyun fiyatları ülkemizde astronomik seviyelerde elbette herkesin durumu el vermeyebilir bunun bilincindeyim. Ama bazı insanlar ekonomik durumu el verdiği halde oyun kültürüne sahip olmadığı için oyuna para verilmez mantalitesine sahip oluyorlar, sözüm onlara.

Ayrıca şu da bir gerçek ki video oyunları ülkemizde lüks bir hobi zaruri bir ihtiyaç değil. Dolayısı ile korsan olarak ben bu oyunu mutlaka oynamalıyım korsana düşmesini beklemeliyim gibi bir düşünce de anlamsız.
Bu konu çok fazla tartışılıyor abi Allah için bırakın isteyen istediğini yapsın alan alır almayan almaz sonuçta kimseyi zorlamanın alemi yok bu tarz konularda ama hakkınıda vermek lazım alıcaksanızda RDR gibi harbi emek harcanmış oyunlara paranızı verin sizi sömürmeye çalışan oyunlara vermeyin

retr0_

Rölantiye devam..

:))

Bu konu çok fazla tartışılıyor abi Allah için bırakın isteyen istediğini yapsın alan alır almayan almaz sonuçta kimseyi zorlamanın alemi yok bu tarz konularda ama hakkınıda vermek lazım alıcaksanızda RDR gibi harbi emek harcanmış oyunlara paranızı verin sizi sömürmeye çalışan oyunlara vermeyin
Yoo zorlamıyor. Başından sonuna kadar haklı. Hatta ben diyorum ki durumu olmayan oynamasın oyun? Bu kadar basit. Kimse oyunsuzluktan ölecek değil. Ayrıca bir ürüne paran yetmeyince onu gidip çalman gerekmez..

:))

Yoo zorlamıyor. Başından sonuna kadar haklı. Hatta ben diyorum ki durumu olmayan oynamasın oyun? Bu kadar basit. Kimse oyunsuzluktan ölecek değil. Ayrıca bir ürüne paran yetmeyince onu gidip çalman gerekmez..
Yok zaten genelleme yaparak söylemek istedim bunları ama bak mesela paran yetmeyince onu gidip çalman gerekmez cümlesi tamamen kişisel karaktere bağlı bir durum o yüzden kim ne yapıyorsa yapsın parası vardır çok zengindir gider yine torrent korsan indirir kimsede bir şey diyemez diğerinin maddi durumu çok kötüdür firmayı seviyodur firmanıın yaptıgı oyunları seviyodur destek olmak ister normalde diger oyunları korsan indirsede gider bunu orjinal alır o yüzden bu konuları tartışmaya gerek yok uzayıp gider sadece

Yok zaten genelleme yaparak söylemek istedim bunları ama bak mesela paran yetmeyince onu gidip çalman gerekmez cümlesi tamamen kişisel karaktere bağlı bir durum o yüzden kim ne yapıyorsa yapsın parası vardır çok zengindir gider yine torrent korsan indirir kimsede bir şey diyemez diğerinin maddi durumu çok kötüdür firmayı seviyodur firmanıın yaptıgı oyunları seviyodur destek olmak ister normalde diger oyunları korsan indirsede gider bunu orjinal alır o yüzden bu konuları tartışmaya gerek yok uzayıp gider sadece
Ayrıca parası olmayan oyun oynamasın diye bir zihniyet kesinlikle saçma evet bu devirde çok basit bir şey ''oyun'' oynamak bile maddi olarak lüks oldu en azından bizim ülkemiz için öyle ama parası maddi durumu yok diyede uzak dursun anlayışı saçma ve çok sığ bir düşünce

aOnn1453

Torrent-Oyun.com
Difference_a81f8d_1439175.jpg
Ben de bu tarz rdr witcher cyberpunk vs vs baba ve hakikaten üzerine emek olan oyunların satın alınması taraftarıyım ama parası olmayan oynamasın torrent hırsızlıktır da yanlış bir düşünce bence. Görsel de aslında biraz olsun bunu anlatıyor. Mesela ben de şu an gidip rdr için 200 300 lira vermem ama eğer torrentten bile oynasam çift haneli fiyatlara düştüğü an ya da alabileceğim bir fiyata düşerse direk gidip satın alırım. Bu yüzden ülkenin ekonomik durumu bu haldeyken insanlara torrent oyun oynuyorlar diye bu kadar yüklenmeye gerek yok bence.

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Sorunlu sorunsuz bilmem de bir an önce kırılsın bence.Türkçe çalışmalarının başlaması için kırılması lazım

KONUDA SÜREKLİ TARTIŞMA ÇIKTIĞI İÇİN KONUYU KAPATIYORUM İSTEYEN ORİJİNAL OYUN ALIP OYNAR İSTEYEN TORRENT İNDİRİP OYNAR HİÇ KİMSE BUNU SORGULAYAMAZ HELE Kİ TORRENT FORUMUNDA. ORİJİNAL OYUN ALIP YAPIMCIYA DESTEK OLMAK GÜZEL BİR ŞEY FAKAT ALAMAYAN ARKADAŞLARA DA OYNAMA ÖLÜRMÜSÜN DEMEKTE O KADAR YANLIŞ BİR ŞEY. GEREK MADDİ İMKANLARDAN ALAMAZ GEREK İSE OYUNA PARA VERMEK İSTEMEZ OYNAMAMAYI DA TERCİH EDEBİLİR ORASI AYRI FAKAT ONLAR BU SİTEDE OLARAK ÇOKTAN KARARINI VERMİŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt