Red Dead Redemption 2 hataları kesin çözüm!!!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu sorunsuz şekilde kurdunu bilen 116 gb oyunu boyutu olanlar,
oyun çökme hataları(err_gfx_d3d_state) (err_gfx_d3d deferred mem)(Unknown Error: FFFFFFFF)hatası alanlar
not: nvidia gtx ekran kartları(system düzenle vulkanı DX12 Yapıcak) , (amd rx ekran kartları system düzenle vulkan yapıcak) (oyunun save sorunu için kullanıcı hesabı türkçe karakter içermemeli)ayrıca görev yapmadıgınız zaman manuel save kilidi açılıyor.
windows 10 64 bit 1909 sürümüne geçin.
driverlarını güncel tutun.
visual c++ all in one paketini yükleyin.
directx runtime paketini yükleyin.
oyunun belgelerimdeki Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings kısmındaki system yukarıda belirttim düzenle diyip <API>kSettingAPI_DX12</API> değiştirin. amd Vulkan yapıcak Nvidia DX12 yazıcak sonra fixv2 crack yapın oyun sorunsuz açılacak,bazı ekran kartların memory bellegi yetmediginde çalıştırsa bile bu oyunda setting ayarlarını kaydetme sorunu yaşadım onuda belgelerimdeki system kısmından düzenleme yapın. attıgım 2 dosya low ayarlarda hazır dosyadır belgelerimdeki system yerine değiştirin ,sistemi iyi olanlar kendi ayarlarını yapıp Vulkan ile DX12 uyumuna göre sadece isim versinler.

https://dosya.co/pp9xijo9fjq6/Rockstar_Games.zip.html

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Reis benim konuyada yazmışsın ama anlamadım benim oyun pencere şeklinde açılıp siyah ekranda kalıyor vulkan felan belgelerimde settings yok bende henüz oyun hiç açılmadı.

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
@blacktiger5 Hocam, Vulkan mı daha iyi yoksa DX 12 mi? FPS açısından. NVDİA ekran kartım var.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
@blacktiger5 Hocam, Vulkan mı daha iyi yoksa DX 12 mi? FPS açısından. NVDİA ekran kartım var.
DX12 yap nvdia ise

İletileriniz birleştirildi (Flood yapmak yasak):

Reis benim konuyada yazmışsın ama anlamadım benim oyun pencere şeklinde açılıp siyah ekranda kalıyor vulkan felan belgelerimde settings yok bende henüz oyun hiç açılmadı.
özelden mesaj atar mısın uzaktan kontrol edeyim pc ni?
birazdan belgelerimdeki dosyayı atıcam size.

İletileriniz birleştirildi 2 (Flood yapmak yasak):

sistemi iyi olup oyunu kurup çalıştıramayan varsa özelden yazsın tek tek bakıcam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Ben pes ettim ya internetten işlemci ve ekran kartına baktım en düşükte 15-40 arası alıyorlar oynardım ben idare edip böyle bir oyunu ama maalesef açılmayınca sildim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt