Red Dead Redemption 2 Hangi Torrent'i İndirmeliyim?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar ben rdr 2 indirip oynamak istiyorum ama hangisini indirceğimi karar veremedim repack indirmek istedim ama oda çok setupu çok uzun sürer diye indirmedim setupu kısa ve boyutu küçük olanı hangisi eğer söylerseniz çok mutlu olurum(ssd'im var) ayrıca sorunsuz olursa çok sevinirim.

dene kanka ama bence en mukemmel donanimla bile 60 dk dan assagi surmez kurulum diye tahmin ediyorum ben dodi yi indirdim kurdun oynadim bitirdim tek bir hata bile almadim saglam surum yani
oyunum indi setupu kuruyorum ve en iyi ssd ile
1619393452284.png
bu kadar 80 dk değil :/ keşke başka torrent'i indirseydim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunum indi setupu kuruyorum ve en iyi ssd ile Ekli dosyayı görüntüle 245247 bu kadar 80 dk değil :/ keşke başka torrent'i indirseydim
Başka torrent'te daha hızlı yükleneceğinin bir garantisi yok.Yüksek GB'lı oyunların genel olarak yüklenme süreleri de uzun oluyor.Sadece depolama biriminin hızı değil, aynı zamanda işlemcinizin de güçlü bir işlemci olması gerekiyor.Tahimini söylenen yüklenme süreleri çok nadiren kullanıcılarda birebir aynı olur.Tahimini söylenen yüklenme sürelerinin birebir aynı olması için kullanılan depolama birimi ve işlemcinin de birebir aynı olması gerekiyor.Dolaylı yoldan etkileyen etkenler var ancak en basitinden bu bileşenlerin aynı olması gerekiyor.Tahmini yüklenme süresini repack'i yapan DODI veriyor, bilgin olsun.

Bu arada SSD, M.2 SSD mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt