Red Dead Redemption 2 grafik sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kötü değil demek istedim.Yine de bu ss'ten hariç başka ss'ler de atarsan ona göre yorum yapalım, bu ss'te sadece karakter ön planda olduğu için ona göre yorum yaptım.Bence süper olmasa da gayet iyi görünüyor.

megahels

Torrent-Oyun.com
Kötü değil demek istedim.Yine de bu ss'ten hariç başka ss'ler de atarsan ona göre yorum yapalım, bu ss'te sadece karakter ön planda olduğu için ona göre yorum yaptım.Bence süper olmasa da gayet iyi görünüyor.
Biraz yükselttim ayarları fps 60 civarına düştü ama daha iyi oldu bence

Simon87

Torrent-Oyun.com
bende oynadım ben full grafikte süper görüntü veriyordu böyle değildi yani senin monitör de veya ekran kartında alakalı bir şey ola bilir

melek12345

Torrent-Oyun.com
Hocam Benim s istemde 2k 'da ve karışık optimize ayarlarla 65-80 arası oynuyorum oyunu. bir de üstüne nvidia game filter ile keskinlik renk satürasyonu ayarıyla EFSANE oluor. TAA - FXAA olayında ise kapatın ya da FXAA ALIP RES SCALE ARTIRIN ben böle kullanıyorum yada KAPATIP GORUNTUI KESKINLESTIRME EFEKTI YAPIN NVIDIA ISE AMD DE BILMIOM

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt