Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

omerozev

Torrent-Oyun.com
Farklı bir torrent programında aynı konuma indirilecek şekilde tekrar başlatıp inen dosyaları kontrol ettirip geri kalanı bir ihtimal bu şekilde indirebilirsin (Qbittorrent gayet iyidir).Bu öneri haricinde yapabileceğim bir şey yok maalesef.

Edit: İnmesi yarım kalmış dosyalar sadece mp004 ile mp005 mi oluyor?
Söz vermeyeyim ama eğer indirebilirsem upload edip paylaşmaya çalışacağım.

Edit 2: Değilse veya istemiyorsan boşuna indirmeyeyim? @omerozev

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, bende Qbittorrent kullanıyorum ve sorunumu şöyle çözdüm, yeni bir konuma yarım kalan dosyaları seçerek indirdim ve oyunu çalıştırdım, açıldı, bir süre oynayıp size öyle yazayım derken, oyun pat diye donup kapandı.

2080Ti Ekran Karı ve 9900K işlemci kullanıyorum, bunun için bir öneriniz var mı acaba?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, bende Qbittorrent kullanıyorum ve sorunumu şöyle çözdüm, yeni bir konuma yarım kalan dosyaları seçerek indirdim ve oyunu çalıştırdım, açıldı, bir süre oynayıp size öyle yazayım derken, oyun pat diye donup kapandı.

2080Ti Ekran Karı ve 9900K işlemci kullanıyorum, bunun için bir öneriniz var mı acaba?
Rica ederim, ben de o dosyaların %40'ını falan indirmiştim, neyse indirdiysen dosyaları birleştirdikten sonra Qbittorrent'ten 'denetlemeye zorla' yaptırıp eksik dosya var mı diye kontrol et.Eksik dosya varsa sorun ondan kaynaklanıyor olabilir.Bir de konudaki crackfix'leri de sırasıyla dene.Hangisi işe yararsa onunla devam edersin.Sorun çıktığında tekrar diğerini denersin.Crackfix'ler de işe yaramazsa aşağıdaki konudan sorunlara yönelik çözümler mevcut.Onlara bakarsın artık.

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
RGL-Rip’i tavsiye ederim. İndirenlerin büyük çoğunluğu bunu indirdi. Hem direkt kurulmuş sürüm, konudaki crackfixlerden birini uygulayarak hızlıca oyuna giriş yapabilirsin.
Tamamdır onu indiriyorum.
Edit: 100 mbps internetim var. 10 mb/s indirmesi gerekirken 6 mb/s ile indiriyor. Tracker da var nasıl artırabilirim?

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Tamamdır onu indiriyorum.
Edit: 100 mbps internetim var. 10 mb/s indirmesi gerekirken 6 mb/s ile indiriyor. Tracker da var nasıl artırabilirim?
10mb/s indirmesi gerekmiyor. Torrentin seed ve peer’ına bağlı ne kadar hızlı indireceği, sizin internet hızınız ne kadar yüksek olursa olsun torrentin seed ve peer’ı yüksek değilse hızı yükseltemezsiniz. Zaten ulaştığınız hız yeterince yüksek tracker da mevcutsa daha da yapacağınız bir şey yok.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba,

RGL-Rip hangi siteden alınıyor acaba? Bir de EMPRESS'in kendi sitesi var mıdır? Teşekkür ederim.
Bir 'torrent sitesine' hangi kaynağı kullanıyorsunuz diye soruyorsun dostum farkında mısın? :)

Ayrıca Empress'in kendi sitesi yok.Hatta hiçbir grubun yok.Olsa yakalanırlardı.Çünkü birçok ülkeye göre bu bir suç.Codex Skidrow, Cpy vb. isimlerindeki siteler başka insanlar tarafından açılmış siteler.Çoğu da fake veya virüs yaymak amacıyla açılmış, bilgin olsun.Düzgün olan vardır illa ki ama kullanmadan da bilemezsin.

berkin_tan

İnternetime dokunma!
Bir 'torrent sitesine' hangi kaynağı kullanıyorsunuz diye soruyorsun dostum farkında mısın? :)

Ayrıca Empress'in kendi sitesi yok.Hatta hiçbir grubun yok.Olsa yakalanırlardı.Çünkü birçok ülkeye göre bu bir suç.Codex Skidrow, Cpy vb. isimlerindeki siteler başka insanlar tarafından açılmış siteler.Çoğu da fake veya virüs yaymak amacıyla açılmış, bilgin olsun.Düzgün olan vardır illa ki ama kullanmadan da bilemezsin.
Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim :)

Fitgirl ve DODI gibi sitesi var mı diye merak etmiştim bu arkadaşların.

Hangi siteden alınmasını sormamın sebebi de herhangi zararlı bir yazılıp bulunup bulunmadığı. Tabii ki sizlere güvensizlik meselesi değil, yanlış anlaşılmak istemem.

Teşekkür ederim cevabınız için.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim :)

Fitgirl ve DODI gibi sitesi var mı diye merak etmiştim bu arkadaşların.

Hangi siteden alınmasını sormamın sebebi de herhangi zararlı bir yazılıp bulunup bulunmadığı. Tabii ki sizlere güvensizlik meselesi değil, yanlış anlaşılmak istemem.

Teşekkür ederim cevabınız için.
Başta yanlış anlamak gibi bir şey söz konusu değildi, sadece merak etmişsindir buraya bağlı kalmamak istediğin için bunu soruyorsun diye düşündüm ama şimdi daha çok yanlış anlaşılmaya müsait bir şey söyledin. :)

Sana şu kadarını söyleyeyim; kendim indirmeyeceğim hiçbir şeyi burda paylaşmam, hiçbir üyenin de paylaşmasına izin vermem (üyeler tarafından paylaşılan bazı linklerde ''sorumluluk size aittir'' diye belirtirim - oyun linki yasak zaten).Tabi yine güvenmiyorsanız kullanmazsınız, orası size kalmış.Tekrar ediyorum; bu paylaşılan oyunlar CS.Rin gibi büyük bir toplulukta virüslü olmadığı kullanılarak teyit edilmiş oyunlardır.Bir risk varsa bunu bütün crack kullanıcıları üstleniyor, ben dahil.

berkin_tan

İnternetime dokunma!
Başta yanlış anlamak gibi bir şey söz konusu değildi, sadece merak etmişsindir buraya bağlı kalmamak istediğin için bunu soruyorsun diye düşündüm ama şimdi daha çok yanlış anlaşılmaya müsait bir şey söyledin. :)

Sana şu kadarını söyleyeyim; kendim indirmeyeceğim hiçbir şeyi burda paylaşmam, hiçbir üyenin de paylaşmasına izin vermem (üyeler tarafından paylaşılan bazı linklerde ''sorumluluk size aittir'' diye belirtirim - oyun linki yasak zaten).Tabi yine güvenmiyorsanız kullanmazsınız, orası size kalmış.Tekrar ediyorum; bu paylaşılan oyunlar CS.Rin gibi büyük bir toplulukta virüslü olmadığı kullanılarak teyit edilmiş oyunlardır.Bir risk varsa bunu bütün crack kullanıcıları üstleniyor, ben dahil.
Sıkılmadan, usanmadan cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt