Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Klasör olarak iniyor hocam, klasörün içinde de oyunun dosyaları var. Crack klasörü içindekileri indirdiğiniz klasörün içine attıktan sonra oyuna RDR2.exe'den girebilirsiniz. @NeoF

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Oyuna tıklıyorum, görev yöneticisinde çalışıyor fakat oyun gelmiyor. Nasıl çözebilirim ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba oyunu setup sız olarak inidir fakat oyun sebepsiz yere uyun sırasında atıyor
sistemsel bir sıkıntım olmadığını düşünüyorum
rtx3060 6gb
32 gb ram
i7 işlemci
1 tb sdd
var

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
En iyi repack hangisi acaba, hangisini yüklemek daha mantıklı? En iyi performansı hangisi verir?
Hepsi aynı crack'ten yapılma repack'ler.Repack'ten repack'e performans farkı yok.Kurulum gerektirmeyen RGL-Rip tavsiye ederim ama illa repack indireceğim diyorsan DODI Repack'i tavsiye ederim.Bir tek kurulumda fark yaratıyorlar.Mesela kimisi diğerlerine göre daha yavaş yüklerken kimisi yine diğerlerine göre daha hızlı olabiliyor (süper hızlı bir yükleme bekleme ama).Bir de örneğin Fitgirl repack'te yükleme sırasında hata alan olurken diğerlerinde pek görmedim. @okan782008

Crackfix'leri yüklemeyi unutma.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunda bazen kapanmalar ve anormal olaylar oluyor, ama crackfix yüklemeden oynuyorum. Crackfix yüklemem gerekiyor mu? Sayın @Transient Ghost
Crackfix bu tür sorunlar için çıkarılıyor hocam.Bu haliyle idare ederim diyorsan crackfix'i yüklemen ile değişecek dosyaların orijinalini bir yere kopyala (örneğin crackfix dosyasında a, b, c adında dosya varsa oyunun dosyaları arasında bu isimdeki dosyaları bir yere yedekle).Daha sonra ilk crackfix'i uygulayarak oynamaya başla.Sorun yaşadıkça crackfix'leri dönüşümlü olarak kullanırsın.Hatta yedeklediğin orijinal dosyaları da crackfix niyetine kullanabilirsin.Maalesef süper sorunsuz bir oyun değil bu.Zaten bu yüzden olası sorunlar ve çözümler konusu var.O konuyu da aşağıda linkten bulabilirsin hocam.Lazım olabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İmzamdaki sistemle oyunu orta ayarlarda ve 1920x1080 de akıcı oynamam mümkün mü?
Mümkündür diye düşünüyorum ama ''optimizesi iyidir'' dendiği için bunu söylüyorum.Bende de 1060 (3 GB) ama henüz denemedim.Orta ayarlarda en kötü ihtimalle 40-45 fps'de akıcı olarak oynayabilirsin diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İki crackfix'i yüklememe gerek var mı yoksa sadece v2 yi yüklesem olur mu?
Sırası vs. fark etmiyor.İstediğini, istediğin zaman yükleyebilirsin.İstersen v2'yi yükleyip olumlu sonuç alamadığın takdirde Crackfix v1'i yükleyebilirsin.Aslında yukarıda detaylıca ne yapman gerektiğini yazmıştım ama okumadın sanırım.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Fitgirl'i kasmaktan oynayamadım RGL-RİP yükledim 116 GB'lık kasmıyor şu an ama bir takılma var crackfix yüklesem düzelir mi?
Hocam hemen üstünüzdeki mesajda ve onun da birkaç üstündeki mesajda bunun yanıtı verilmiş. Deneyip görmeniz lazım kesin düzelecek diye bir şey yok. Daha kötü olursa eski cracke dönersiniz iyi olursa kalırsınız.

Crackfix bu tür sorunlar için çıkarılıyor hocam.Bu haliyle idare ederim diyorsan crackfix'i yüklemen ile değişecek dosyaların orijinalini bir yere kopyala (örneğin crackfix dosyasında a, b, c adında dosya varsa oyunun dosyaları arasında bu isimdeki dosyaları bir yere yedekle).Daha sonra ilk crackfix'i uygulayarak oynamaya başla.Sorun yaşadıkça crackfix'leri dönüşümlü olarak kullanırsın.Hatta yedeklediğin orijinal dosyaları da crackfix niyetine kullanabilirsin.Maalesef süper sorunsuz bir oyun değil bu.Zaten bu yüzden olası sorunlar ve çözümler konusu var.O konuyu da aşağıda linkten bulabilirsin hocam.Lazım olabilir.
Sırası vs. fark etmiyor.İstediğini, istediğin zaman yükleyebilirsin.İstersen v2'yi yükleyip olumlu sonuç alamadığın takdirde Crackfix v1'i yükleyebilirsin.Aslında yukarıda detaylıca ne yapman gerektiğini yazmıştım ama okumadın sanırım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam hemen üstünüzdeki mesajda ve onun da birkaç üstündeki mesajda bunun yanıtı verilmiş. Deneyip görmeniz lazım kesin düzelecek diye bir şey yok. Daha kötü olursa eski cracke dönersiniz iyi olursa kalırsınız.
Boşuna yazmışım o kadar şeyi, maalesef okunmuyor!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt