Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
crackfixi uygulayamıyorum bu işlemi gerçekleştirebilmek için izne gereksiniminiz var yazıyor halbuki oyunu bitirdim şimdi türkçe olarak oynamak istiyorum tekrar öncekinde böyle bi sorunla karşılaşmadım

ya gençler bu ölüm gözü otomatik seçiyor manuele nasıl çeviricem yanlışlıkla atları vuruyorum sürekli

EfeLy

Torrent-Oyun.com
Arkadaslar 116 gb lık olanı ındırıyorum yavas ınıyor o sıkıntı değilde turkce yamalar bu surumde calısıyor mu? ve full mu bu yamalar?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Bu oyunu grafik ayarlarından hangilerinin performansa ne kadar etki ettiğini gösteren bir tablo yazı vardı bulamadım atabilecek var mı sanırsam siz paylaşmıştınız. @Transient Ghost

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar bi sorum olacak.
Gta 5'i EpicGames'den aldım oynuyorum.
Rdr2 şuan çok pahalı.
Bunu crackli indirip oynasam orjinal gta 5 ile bi çakışma olur mu? Rockstar games açılıyor ya kafama takıldı

Dostlar bi sorum olacak.
Gta 5'i EpicGames'den aldım oynuyorum.
Rdr2 şuan çok pahalı.
Bunu crackli indirip oynasam orjinal gta 5 ile bi çakışma olur mu? Rockstar games açılıyor ya kafama takıldı
116GB RGL RİP olanı şuan da oynuyorum ve oyunu açarken rockstar clienti açılmıyor direk oyuna giriyor büyük ihtimalle bi sorun çıkmaz

ReneStrike

Torrent-Oyun.com
Django Unchained izleyip başına geçtiğim ve ana senaryoyu heyecanla takip ettiğim, çıkan yan görevleri hevesle kovaladığım nadide bir oyun olmuş. Rest in peace Arthur Morgan. Oyunu o kadar sevdim ki Red Dead Online'ı indirimde satın almamı sağladı. İŞte tek eksiği, klasik Rockstar açık dünyasının bir süre sonra yaşamıyor hissi vermesi. Oyun rpg ye kaymasın diye aksiyondan şaşmamak için hikaye bitti oyun bitti oluyor hep. Halbuki o müthiş açık dünya, harika hayvan, bitki ve arazi tasarımlarını sandbox vari bir yaşayan döngüyle birleştirmek harika olurdu. Onu da Red Dead Online da yaparlar diye düşünmüştüm fakat Red Dead Online'da ki sistem GTA online a çok benzemiş. Yeni başladım biraz ilerledikçe belki düşüncelerim değişir du bakalım.

serin1ruzgar

Torrent-Oyun.com
türkçe yama ile oynamaya başladım fakat ekrana bi bildirim geldiğinde hiç bi tuş tepki vermiyor sadece alt+f4 yapıp kapatabiliyorum ondada kayıtlı oyun gidiyor bastan bşlıyorum yardımcı olabilecek varmı

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dodi repack 2018 indirdim setupı açıyorum ve bu ekran geliyor tıklamama rağmen hiçbirşey olmuyor böyle bir sorunla karşılaşan var mı ? ( w. defenderı devre dışı bıraktım, yönetici olarak başlatıp uygunluk değiştirdim ama sorun düzelmedi )
Yönetici-uyumluluk vs. açmakla bir ilgisi yok hocam, sadece klavyede ''yukarı yön tuşu''na basman gerekiyordu.Devamında da klasik setup adımlarını göreceksin.

nameles77

Torrent-Oyun.com
merhabalar indirdiğim crack v2 trojan vigorf a virüsü çıkıyor durmadan ve defender uyarı veriyor oyunu oynuyorum ama bu durum beni biraz endişelendirdi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt