Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hızlı yanıtınız için teşekkürlerimi sunarım, bu dodi niye 82gb indirince 116gb şeklinde tekrar açılırmı o biraz korkuttu beni 80gb mi bu :D
İndirince değil, indikten sonra yüklemesini yapacaksınız.Yüklemesi sırasında aşağıdaki ss'teki gibi 150 GB boş alan isteyecek.Muhtemelen kurulum bittikten sonra da tam olarak 150 olmasa da ona yakın bir alan kaplayacaktır.Eğer bu bana çok derseniz, kurulmuş halini, yani RGL-Rip olanı indirebilirsiniz.Bu arada ona crackfix'leri uygulamak zorundasınız, kurulu değiller çünkü.

5a20afb522087d076b5e83dc72eeef95.png

SilenceD

Torrent-Oyun.com
İndirince değil, indikten sonra yüklemesini yapacaksınız.Yüklemesi sırasında aşağıdaki ss'teki gibi 150 GB boş alan isteyecek.Muhtemelen kurulum bittikten sonra da tam olarak 150 olmasa da ona yakın bir alan kaplayacaktır.Eğer bu bana çok derseniz, kurulmuş halini, yani RGL-Rip olanı indirebilirsiniz.Bu arada ona crackfix'leri uygulamak zorundasınız, kurulu değiller çünkü.

Ekli dosyayı görüntüle 241807
280gb bos alan lazım ozaman anladım iso seklinde felan kurcak büyük ihtimal 0 dan kurcak bi tıkta açıcak dosyayı sağolasın kurayım hemen bunu bu iyimis sağolasın

Transient Ghost

Ekip Lideri
pcde pek yer yok 66gbliği indirsem sıkıntılı olur mu?
Fitgirl'ün yüklerken kaç GB isteyeceğini bilmiyorum ama DODI'nin 150 istediğini farz edersek o da minimum o kadar isteyecektir.Eğer 220 GB'tan fazla bir boş alanın yoksa normal RGL-Rip olanı indirmeni öneririm.Onda kurulum yapmana gerek kalmıyor direkt indirip crackfix'leri uygulayıp oynayabilirsin.Tabi şansına sorun çıkarmazsa(ihtimal dahilinde).

Fitgirl'ün yüklerken kaç GB isteyeceğini bilmiyorum ama DODI'nin 150 istediğini farz edersek o da minimum o kadar isteyecektir.Eğer 220 GB'tan fazla bir boş alanın yoksa normal RGL-Rip olanı indirmeni öneririm.Onda kurulum yapmana gerek kalmıyor direkt indirip crackfix'leri uygulayıp oynayabilirsin.Tabi şansına sorun çıkarmazsa(ihtimal dahilinde).
ben onda setup var sanıyordum şuan aydınlandım

ShirnkTR

Efsane Olmaya Geldim...
3. Olan Seçenekten oyunu indirdim (RGL olan) fakat oyun save olmuyor. Yeterli hafızanız yok hatası alıyorum ne yaptıysam çözemedim.Yardımcı olabilir misiniz?

marcielago

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunun %71 li bölümlerinde John ile ev inşa ederken tam inşa sonuna doğru sinematik donuyor ve birden karakterler gökten düşüp öylece duruyor. Defalarca tekrarladım aynı şekilde kaldı. John ile hareket edebiliyoruz o an fakat başka hiçbirşey yapamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaşlar oyunun %71 li bölümlerinde John ile ev inşa ederken tam inşa sonuna doğru sinematik donuyor ve birden karakterler gökten düşüp öylece duruyor. Defalarca tekrarladım aynı şekilde kaldı. John ile hareket edebiliyoruz o an fakat başka hiçbirşey yapamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?
Hangi crackfix'i uygulamıştın dostum?

Transient Ghost

Ekip Lideri
En sıkıntısız sürüm hangisi acaba hangisini indirmeliyim ?
RGL-Rip (116 GB) olanı tavsiye ederim.İndirdkten sonra crackfix'leri uygulayıp oynayabilirsin.Kurulum yapmana gerek yok.

Crackfix 2 yi uygulayıp %71 e kadar gelmiştim hiçbir problem yoktu bu ev olayına kadar.
Az önce de crackfix 1 i denedim aynı sonucu aldım. Acaba grafiklerden mi diye ki ultra oynayabiliyorum rahatça en düşük ayarlara çekmeme rağmen aynı sonuç
İlk defa bu sorunu yaşayanı gördüm, çözümünü bilmiyorum maalesef.

rx570 ekran kartım oyunda naptıysam vulkandan drectx 12 yapamadım oyundan dx12 yapıyorum vulkan oluyor belgelerimden ayarlardan dx12 yapıyorum yine vulkan açılıyor yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt