Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Death stranding muhabbeti geçmişken, oyun çok fena yav. 40 küsür saat oynadım hala devam. Ana görev yan görev karışık ilerliyorum ve sanırım korsan sürümü bitireceğim gibi. :D Fakat indirimlerde de muhtemelen orijinal sürümü yapıştıracağım gibi duruyor!

Hale baksana :)

Nerde geçti hocam muhabbeti, biraz önce ben açacaktım konusunu, geleceği gördün herhalde.. :D

Hazır konusun geçmişken söyleyeyim birkaç gün önce zor bela 200-300 hızında indirilen oyun şimdi 1,5-2 mb'lara kadar çıkıyor.Yani çok sabırsız olmasanız 1-2 gün sonra işkencesiz bir şekilde indirebileceksiniz.Neyse keyfiniz bilir. :)

Screenshot_9.png

Haydiii! Oyunumuzu kıran empress meğer hatunmuş ya yav : D Bende diyorum neden isimi imparatoriçe valla helal hatuna :)

To all the GENDER FREAKS out there who keep claiming out of their own ass that I am a male, I am so sorry to ruin your fantasy dreams of a trans cracker is false and yes I am actually a woman.
Next time if you want to speak about your pathetic fetishes, you better look at yourself in the mirror.

-- rant end --
To all others and especially the people who supported me so far, I thank you from the bottom of my soul. Because of you this release was possible.

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Haydiii! Oyunumuzu kıran empress meğer hatunmuş ya yav : D Bende diyorum neden isimi imparatoriçe valla helal hatuna :)

Kendi kıçlarından erkek olduğumu iddia eden tüm CİNSİYET HATALARI için, bir trans kraker hayalini mahvettiğim için çok üzgünüm ve evet ben aslında bir kadınım.
Bir dahaki sefere acınası fetişleriniz hakkında konuşmak istiyorsanız, aynada kendinize baksanız iyi olur.

-- rant end --
Başkalarına ve özellikle şimdiye kadar beni destekleyenlere, ruhumun derinliklerinden teşekkür ediyorum. Senin yüzünden bu sürüm mümkün oldu.
sen bilmiuomuydun :))

Nerde geçti hocam muhabbeti, biraz önce ben açacaktım konusunu, geleceği gördün herhalde.. :D

Hazır konusun geçmişken söyleyeyim birkaç gün önce zor bela 200-300 hızında indirilen oyun şimdi 1,5-2 mb'lara kadar çıkıyor.Yani çok sabırsız olmasanız 1-2 gün sonra işkencesiz bir şekilde indirebileceksiniz.Neyse keyfiniz bilir. :)

Ekli dosyayı görüntüle 240984
Ooooo yüksek hız en sevdiğim. :D

Ekli dosyayı görüntüle 240984
Yukarıda birisi strandingide indireceğim deyince yazayım istedim hocam :)

Yok valla haberim yoktu! :)

Transient Ghost

Ekip Lideri

To all the GENDER FREAKS out there who keep claiming out of their own ass that I am a male, I am so sorry to ruin your fantasy dreams of a trans cracker is false and yes I am actually a woman.
Next time if you want to speak about your pathetic fetishes, you better look at yourself in the mirror.

-- rant end --
To all others and especially the people who supported me so far, I thank you from the bottom of my soul. Because of you this release was possible.

Sonda CPY'le düğünümüze bekleriz demesini beklerdim. :D

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Hayırlı olsun hadi.İndirimlerde almıştım oyunu tam Türkçe yama çıkmak üzereydi sonra malum olaylar biliyorsunuz.Oyuna başladım ama yarım yamalak anlayınca tadı olmuyor,kısa sürede bıraktım.Şimdi de Kpss kursum başladı bu oyunu keyifle oynayacak zamanım yok maalesef.Yine de tr yama bir an önce çıkar,2k engelliyor gibi saçmalıklar olmaz inşallah.Ben de artık seneye oynarım tek tr yama çıksın da :)

Dostlar bu arada Cs ye 5gb paketler halinde 24 partlık versiyon düşmek üzere son bir part kaldı onu da yüklüyorlar. Eğer indirmek isteyen olursa ve uyarsa ana sayfaya ekleyelim derim tabi eğer mümkünse. Yani insanların oyuna daha erken erişebilmesi açısından olabilir diye düşünüyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dostlar bu arada Cs ye 5gb paketler halinde 24 partlık versiyon düşmek üzere son bir part kaldı onu da yüklüyorlar. Eğer indirmek isteyen olursa ve uyarsa ana sayfaya ekleyelim derim tabi eğer mümkünse. Yani insanların oyuna daha erken erişebilmesi açısından olabilir diye düşünüyorum.
Sana güveniyorum hocam, ana sayfaya eklenebilir. :))

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Death stranding muhabbeti geçmişken, oyun çok fena yav. 40 küsür saat oynadım hala devam. Ana görev yan görev karışık ilerliyorum ve sanırım korsan sürümü bitireceğim gibi. :D Fakat indirimlerde de muhtemelen orijinal sürümü yapıştıracağım gibi duruyor!

Hale baksana :)

Hafta sonu ilk iki saatini oynamıştım oyun gerçekten fenaa :) hiç seveceğimi sanmıyordum. Bu hafta sonu devam edeceğim oyunlar arasında ilk sırada kendileri.

Sana güveniyorum hocam, ana sayfaya eklenebilir. :))
Rica ederim kardeşim. Bu arada Fitgirl 5 gb lık paketler halinde 14 part, cs de paylaşıldı. Özellikle net hızı yüksek olan arkadaşlar indirip denesinler derim. Ve mümkünse neti hızlı olanlar çeksinler . Çünkü malum yani biliyorsunuz zaten genelde bu tür linkler 2-3 gün sonra silinebiliyor bilginiz olsun..

Fitgirl Repack download:
https://filecrypt.co/Container/BE59681432.html

Bende orijinal vardı zaten atıyorum ki insanlar şevke gelsin indirsinler :D Şaka maka grafik olarakta oynanış olarakta harika bir oyun bu yüzden lowda oynayabilseniz bile eğer fps değerleri makul ise oynayın.
Aynen aynen bendede orijinal mevcut çıtığı hafta edinmiştim. Bunca süre bekleyemezdim sanırım!' :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Rica ederim kardeşim. Bu arada Fitgirl 5 gb lık paketler halinde 14 part, cs de paylaşıldı. Özellikle net hızı yüksek olan arkadaşlar indirip denesinler derim. Ve mümkünse neti hızlı olanlar çeksinler . Çünkü malum yani biliyorsunuz zaten genelde bu tür linkler 2-3 gün sonra silinebiliyor bilginiz olsun..

Fitgirl Repack download:
https://filecrypt.co/Container/BE59681432.html
Hocam kaldırılmayacaksa bunu ekliyorum.

Ben bir oyunun rarlı versiyonunu indirmiştim rarların hepsi bozuktu hiç bir şekilde kurtaramadım hepsi bozuk olacak değil tabii bilmiyorum

Gözle alakalı olabilir bilmiyorum ama oyun bana low da oynanamaz derecede kötü geliyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt