Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

berkin_tan

İnternetime dokunma!
İlk çıktığında 66.3 GB lık fitgirl sürümünü yükledim. Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Başka bir sürümü indirmeme gerek var mı? Performans artışı veya başka şeyler kazanır mıyım eğer indirirsem? Yoksa kalmasını mı tavsiye edersiniz?

İlk çıktığında 66.3 GB lık fitgirl sürümünü yükledim. Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Başka bir sürümü indirmeme gerek var mı? Performans artışı veya başka şeyler kazanır mıyım eğer indirirsem? Yoksa kalmasını mı tavsiye edersiniz?
Hepsi aynı neden başka indiriyorsun :D

oyun oynadıgım esnada birden atıyor beni ne yapmam gerekiyor yardımcı olusanız cok sevinirim
crackFiX2 yi uygula düzelir

oyun oynadıgım esnada birden atıyor beni ne yapmam gerekiyor yardımcı olusanız cok sevinirim
Valla birden atma sorunu birçok sebepten olabilir . Misal ekran kartın güncel delse olabilir veya sistem güncelemesi eskiyse bundan olabilir. keza directx veya diger Visual C++ türü yazılımların eksikse bundan da olabilir. Ama eğer bunlar tam ve hala oluyor ise crackten kaynaklı bir sorun olabilir. Crackfix 2 yi uygulayıp oyuna yönetici olarak girmeyi dene. Ha bunu da yaptın ve hala oluyorsa başka bir fix beklemekten başka çaren yok kardeşim.

phoenixs

Torrent-Oyun.com
Merhabalar

116gb olan versiyonu indirdim.İçindeki crack ile oyundan atma karşılaştım.Crack fix v2 uyguladım.Hİçbir problem olmadan oynuyorum.

Tavsiyem 116gb + Crack Fix v2 yapıp keyfine varın oyunun.

106 Gb Canek77 olanı indirdim kurdum exe ye basınca tepkisiz kalıyor oyun açılmıyor yardımcı olabilecek varmı ?

mthn06

Torrent-Oyun.com
Bugünkü nvidia sürücü güncellemesine kadar sorunsuz oynuyordum orijinal crack ile. Chapter 5'te oyun atmaya başladı bugün farklı yerlerde. crackfix v2 deneyelim bakalım.

Valla birden atma sorunu birçok sebepten olabilir . Misal ekran kartın güncel delse olabilir veya sistem güncelemesi eskiyse bundan olabilir. keza directx veya diger Visual C++ türü yazılımların eksikse bundan da olabilir. Ama eğer bunlar tam ve hala oluyor ise crackten kaynaklı bir sorun olabilir. Crackfix 2 yi uygulayıp oyuna yönetici olarak girmeyi dene. Ha bunu da yaptın ve hala oluyorsa başka bir fix beklemekten başka çaren yok kardeşim.
abi 2 gündür ugraşıyorum bir türlü çözüm bulamadım dediğin herşeyi yaptım ama 20 30 dakka oynadıktan sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyourm ve beni oyundan atıyor

116 GB olan hazır kurulu sürümü indirdim ve kendi içerisindeki crack sorun çıkarınca crackfix1 ile denedim şuan sorunsuz çalışıyor
Keşke dil çalışmasıda yapılsaymış bağışta toplarmışlar ama sağlık olsun artık

Abi bu oyun niye bu kadar sorunlu ya?günlerdir oynuyorum hikayenin %43 üne geldim oyun donmaya başladı hiçbir çözüm işe yaramadı hatta çozümleri denerken oyun beni %38 lik save e attı.silip tekrar indiriyorum umarım yine aynı şey olmaz

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

Oyunun orijinalinde böyle sorunlar yoksa orijinal alcam bu nedir ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Setupsuz olan versıyonunu 116 gb indirdim ilk gün içindeki crackı yapıp denedım sorunsuz açıldı ve 1 2 dakika oynayıp kapattım bu gün girdiğimde ise şöyle değişik bi sorun var :D craxfixv2 yi denedım aynı
sistemim : (Amd R5 2600X - ASUS DUAL RX580 4GB OC) https://hizliresim.com/DaZlS0

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

Arkadaşlar benim gibi bu sorunu yaşayanlar olursa diye dx12 den vulkana geçerek hallettim.

peki arkadaşlar hangi sürümü indirmeliyiz? en hızlı kurulan en temiz en güncel sürüm hangisidir?

Furkan06angara

Torrent-Oyun.com
İyi günler sıkıştırılmamış partlı crackli sürümü indirdim ama rar şifresi istiyor nedir acaba? Ben göremedim de.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt