Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

char

Seviye 1
14 Partlık Fitgirl olanı indirdim ve CrackFix 1'i uyguladım. Save sorunu da yok oyundan atmada yok.

Setup 7 saat 45 dakika sürdü.

Son düzenleme:

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Arkadaşlar fitgirl indirmiştim 3. rgl rip olan 116lık ta indrdim başka farklı olan varmı yoksa hepsi aynımı

Arkadaşlar merhaba yukarıda bir akadaş daha yazmış ama ben yinelemek istiyorum bu 24 partlık indirmelerde indirdiğim part ne 7-zip ne de winrar ile açılmıyor bozuk (corrupted) vs. diyor. ne yapılabilir şimdi birde güvenlik duvarınını kapatıp indirmeyi deniyorum. Drive linkilerinde de indir diyince kota muhabbeti yapıp indirmiyor. https://i.resimyukle.xyz/HLR2az.jpg

Güncelleme: Güvenlik duvarı kapalı indirdikten sonra da yanı hata alındı.

Son düzenleme:

münşi

Torrent-Oyun.com
116gb hazır kurulu olan sürümü indirdim. Crackfixv2 ile crackleyip oyuna girdim. Hiçbir sorun yok. Ultraya yakın ayarlarda 60 70fps akıyor oyun. Gsync falan hiç sorun çıkarmadı gerçekten dehşet bir oyun.
Torrent-oyun sitesine teşekkürler.
Sistemim:
AMD Ryzen 5 3600
2x8gb 3200mhz cl16
ASUS ROG Strix 1660ti
24" 1080p 144hz 1ms Gsync

Arkadaşlar ,116gblık kurulmuş versiyonu yükledim. crackfix v2 yaptım yönetici olarak çalıştırıorm. 2 dkk görev yöneticisinde çalışıyor sonra kayboluyor. oyun açılmıyor. Sistemim gayet yeterli, bütün sürücülerim güncel, torrent den 1 kere daha tarattım dosyalar düzgün yüklenmiş. Yardımcı olurmusunuz 5 gündür kafayı yemek üzreyim.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
rgl rip yükleme bitti ama yükleniyor yazisinda kaldi 20kb ile bişey iniyo 3-4 saattir bitmedi ne bu
Bahsettiğin şey yükleme mi (setup, install) yoksa indirme mi?

Eğer indirmeyse, durdurup sağ tıklayarak ''tekrar kontrol et'' yaptır.Daha sonra devam ettir.Olmazsa diğer sayfalarda spoiler butonu içerisinde tracker paylaşılmıştı, onları da ekleyebilirsin.

Şuna da bi el atsanız ya spamlamıyayım

Arkadaşlar merhaba yukarıda bir akadaş daha yazmış ama ben yinelemek istiyorum bu 24 partlık indirmelerde indirdiğim part ne 7-zip ne de winrar ile açılmıyor bozuk (corrupted) vs. diyor. ne yapılabilir şimdi birde güvenlik duvarınını kapatıp indirmeyi deniyorum. Drive linkilerinde de indir diyince kota muhabbeti yapıp indirmiyor. https://i.resimyukle.xyz/HLR2az.jpg

Güncelleme: Güvenlik duvarı kapalı indirdikten sonra da yanı hata alındı.

Konu için destek veren herkese sonsuz teşekkürler
internet hızımda sorun yok ve boyut olarakta sorunum yok
En sorunsuz kullanım için hangi sürümü indirmeliyim ve hangi yolları izlemeliyim acaba

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Şuna da bi el atsanız ya spamlamıyayım
Deamon Tools indirip inen rar'ları bir de onunla açmayı deneyin.

Konu için destek veren herkese sonsuz teşekkürler
internet hızımda sorun yok ve boyut olarakta sorunum yok
En sorunsuz kullanım için hangi sürümü indirmeliyim ve hangi yolları izlemeliyim acaba
RGL-Rip yazanı indirip açmayı deneyin, açılmazsa yine sırasıyla önce crackfix 1 ardından crackfix 2 ile açmayı deneyin.Sorunsuz açabilen de var açamayan da.O yüzden kesin olarak bu sürüm sorunsuzdur diyemiyorum.Yalnız en olumlu yorum RGL-Rip (kurulumsuz) olandan geldi.

Arkadaşlar selam bende partlı olanı indirdim ama iki gündür uğraşıyorum bir türlü part 1 i çıkaramıyorum hep hata veriyor yüzde 55 gibi bi yere geldiğinde hata veriyor part 1i part 15i falan silip geri yükledim ama yok açılmıyor lütfen yardım edin baştan yüklemek istemiyorum. bu arada virüs prg kapatıp denedim yine olmadı

darck repack olanı indirdim ama setup a basınca açılıp hemen kapanıyor çözümü bilen var mı ilk açtığımda setup yüklüyordum elektrik gidip gelince bir daha kurmak isteyince bu hatayı aldım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt