Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar mrb.
Red.Dead.Redemption.2-EMPRESS+Mr_Goldberg (standart kırılan versiyon)
indirdim. 24 part. bu 7z dosyalarını nasıl ayıklayacaz ? 7zip programını kurdum. hata veriyor arşiv açılamadı falan diyor. bunu indirip deneyen var mı ?

Theslimp

Torrent-Oyun.com
116 GB'lık sürümü indirdim. 5 saatte indi. Sorunsuz şekilde açıldı. 15 dakika oynadım. Görseller, atmasfer çok güzel.Yalnız çok fazla diyalog var. Türkçe yama şart.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
arkadaşlar mrb.
Red.Dead.Redemption.2-EMPRESS+Mr_Goldberg (standart kırılan versiyon)
indirdim. 24 part. bu 7z dosyalarını nasıl ayıklayacaz ? 7zip programını kurdum. hata veriyor arşiv açılamadı falan diyor. bunu indirip deneyen var mı ?
Sağ tıklayıp ''birlikte aç''tan Winrar olarak açabilirsin.

116 GB'lık sürümü indirdim. 5 saatte indi. Sorunsuz şekilde açıldı. 15 dakika oynadım. Görseller, atmasfer çok güzel.Yalnız çok fazla diyalog var. Türkçe yama şart.
Türkçe yama durumunu buradan takip edebilirsiniz.

https://www.torrent-oyun.com/thread...te-calismasi-dc-sunucusu.537282/#post-4613546

Fitgirl sürümünü indirdim 12 saat olmuş yüzde 85 bana fitgirl savunacak olursa engellerim. Dünyanın en kötü repack grubu olabilir. Kapatmalı mıyım sizce artık?

Transient Ghost

Ekip Lideri
he sonunda online biri buldum...
abi winrar ile de açılmıyor
! F:\RDR 2\emp-rdr2.7z.001 açılamıyor diyor. örnek
Dosya bozuk inmiş olabilir indirdiğin başka bir dosyayı açmayı dener misin?

Fitgirl sürümünü indirdim 12 saat olmuş yüzde 85 bana fitgirl savunacak olursa engellerim. Dünyanın en kötü repack grubu olabilir. Kapatmalı mıyım sizce artık?
Kapat dostum, hiç uğraşma.Crackfix v2'li DODI'yi önereceğim ama sorun çıkarsa benden bilme. :) En az hatayla karşılaşanlar RGL-Rip veya partlıları indirmiş, onları da deneyebilirsin.Maalesef crack sorunsuzdur diyemiyorum ama en azından Fitgirl gibi takılma şansları daha düşük.

Birisi fitgirl mü dedi ? :) Hatırlayanınız olacaktır. Oyun ilk kırıldığı gün fitgirl, oyun daha yayınlanmadan bir süre önce dosya erişimine erken ulaştığı için crack ile eş zamanlı olarak oyunu yayınlamıştı ve bende demiştim ki "hey maşallah , artık 3 günde kurarsınız bu oyunu" demiştim. İşin acı tarafı şu ki; şaka yapmıyordum!:confused::)

https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/jhlbyr
@iplikcikiz

Kardeşim özelden yazdım bir dönersen sevinirim.

Dosya bozuk inmiş olabilir indirdiğin başka bir dosyayı açmayı dener misin?

Kapat dostum, hiç uğraşma.Crackfix v2'li DODI'yi önereceğim ama sorun çıkarsa benden bilme. :) En az hatayla karşılaşanlar RGL-Rip veya partlıları indirmiş, onları da deneyebilirsin.Maalesef crack sorunsuzdur diyemiyorum ama en azından Fitgirl gibi takılma şansları daha düşük.
Öyle zaten dostum çoğu oyunda dodi indiririm, hızlı kuruyor çünkü. Bu sefer dodi geç çıkarınca bekleyemedik fitgirl indirdik şimdi dodi indiriyorum. Sonucu 1 haftaya yazarım. Malum internetimiz yavaş :(

Transient Ghost

Ekip Lideri
diğer dosyalarda da aynı....
O zaman rar programınız bozuktur.Aşağıdaki siteden son sürüm Winrar'ı indirip tekrar denemenizi tavsiye ederim.

https://piratepc.co/winrar-universal-crack/

Birisi fitgirl mü dedi ? :) Hatırlayanınız olacaktır. Oyun ilk kırıldığı gün fitgirl, oyun daha yayınlanmadan bir süre önce dosya erişimine erken ulaştığı için crack ile eş zamanlı olarak oyunu yayınlamıştı ve bende demiştim ki "hey maşallah , artık 3 günde kurarsınız bu oyunu" demiştim. İşin acı tarafı şu ki; şaka yapmıyordum!:confused::)

https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/jhlbyr
@iplikcikiz

Kardeşim özelden yazdım bir dönersen sevinirim.
Hocam geçenlerde biri de 55 saat mi ne paylaşmıştı.RDR 2 yüzünden artık Fitgirl'ün imajı yerle bir oldu.Baya bi' kitle de kaybetmiştir bence. :)

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
kafayı yicem oyunu siteye düştüğü günden beri indiriyorum yazılan her şeyi denedim 0.10kb yi geçmedi hız hala %23 te yokmu bi çözümü beyler

AltaNora

Torrent-Oyun.com
Sadece RGL-Rip yazan. :)

EDİT:
RGL-Rip yazan aynı zamanda oyunun kurulmuş hali.Yani indirdikten sonra kurulum yapmıyorsun.Crack atıp oynuyorsun. @asd3351
Ben rgl-rip indirmedim diğer 116gb olan sürümü indirdim ondada kurulum yoktu crack atıp oynadım ikiside aynı sanırım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ben rgl-rip indirmedim diğer 116gb olan sürümü indirdim ondada kurulum yoktu crack atıp oynadım ikiside aynı sanırım.
Aynı dosyayı 2 kere paylaşmışım, ikisi de RGL-Rip'miş aslında. :D
Neyse diğerine gerek yok zaten.Eminim kimse aynı boyuttaki kurulumlu halini istemiyordur herhalde. ???

Transient Ghost

Ekip Lideri

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Firgirl sürümünde sorun yaşayanlar varmış, ''bilgi amaçlı paylaşıyorum.''

Bende Fİtgirl sürümü indirdim, az önce kurulum bitti ve hiç bir problem çıkmadı.
%100 olunca kurulum anında bitti, ve yaklaşık 3 saat 20 dakika sürdü.

Sanırım hataların sebebi Setup'ın kendisi değil de, sistemden sisteme değişiyor durum.
Olaya düz bakacak olursak, Hata olsa herkeste olurdu sorun.

alibaver

Torrent-Oyun.com
İndirdiğiniz rarlardan herhangi birisinin dosya ismini ve boyutunu bana net bir şekilde yazabilir misiniz arkadaşlar. ?

Not: Biraz evvel bendede bozuk görünüyordu linkler ve linkleri aldığımız arkadaşa yazdım düzelmiş olması lazım. Bir kontrol eder misiniz linkleri arkadaşlar ?
@uzimakireverse
hocam benim dosyalarda sıkıntı çıkmıştı baştan indireyim dedim ama 6, 11, 15, 16, 20, 21, 22, 24 no lu partları indirmeyi deneyebilir misiniz? Link kırık değil ama bu partları indirmiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt