Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
İndirdiğiniz rarlardan herhangi birisinin dosya ismini ve boyutunu bana net bir şekilde yazabilir misiniz arkadaşlar. ?

Not: Biraz evvel bendede bozuk görünüyordu linkler ve linkleri aldığımız arkadaşa yazdım düzelmiş olması lazım. Bir kontrol eder misiniz linkleri arkadaşlar ?
hocam düzelmiş ben 20. partı açtım şu an indiriyorum. Teşekkür ederiz. Zaten yoğunluk var gibi bir yazı vardı sabah. Demek linkler bozulmamış.

hocam düzelmiş ben 20. partı açtım şu an indiriyorum. Teşekkür ederiz. Zaten yoğunluk var gibi bir yazı vardı sabah. Demek linkler bozulmamış.
Aynen öyle ama ben her ihtimale karşı Cs de yükleme yapan arkadaşa yazmıştım ne olur ne olmaz diye. Rica ederim..

alibaver

Torrent-Oyun.com
İndirdiğiniz rarlardan herhangi birisinin dosya ismini ve boyutunu bana net bir şekilde yazabilir misiniz arkadaşlar. ?

Not: Biraz evvel bendede bozuk görünüyordu linkler ve linkleri aldığımız arkadaşa yazdım düzelmiş olması lazım. Bir kontrol eder misiniz linkleri arkadaşlar ?
Ben google drivedan indirmeye başladım tekrardan ama dosyaların ismi emp.rdr2.7z idi ve boyutuda yanlış hatırlamıyorsam 4.82gb'tı. 24 part'a bölünmüştü.

Lethal

Torrent-Oyun.com
Drack repack indirdim setupı çalıştırınca 1-2 sn görünüp kapanıyor yükleyemiyorum.Var mı çözümü yoksa yeniden başka bir sürümü mü indirmeliyim?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
ben riske atmıyorum 112 lik rgl-rip indiriyorum crack yapıştırıp tak girecem birde benim pc de uzun sürer kurulum 12 saati de geçer pc ye olacağına internete olsun

Oyunun save dosyası korsan da farklı yere kayıt ediliyor yedeklemek isteyenler için konum

C:\Users<Your Name>\appdata\Roaming\Goldberg SocialClub Emu Saves\RDR2

Not : Başlat arama yerine '' Gizli dosyaları göster '' diyin '' gizli dosyaları ve sistem dosyalarını göstermek için ayarları değiştir '' Kısmından
'' Ayarları göster '' ibaresine tıklayın açılan pencere de '' Gizli dosya,klasör ve sürücüleri göster '' işaretleyip tamam diyip çıkın, rahatlıkla save dosyanızı yedekleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyunun save dosyası korsan da farklı yere kayıt ediliyor yedeklemek isteyenler için konum

C:\Users<Your Name>\appdata\Roaming\Goldberg SocialClub Emu Saves\RDR2

Not : Başlat arama yerine '' Gizli dosyaları göster '' diyin '' gizli dosyaları ve sistem dosyalarını göstermek için ayarları değiştir '' Kısmından
'' Ayarları göster '' ibaresine tıklayın açılan pencere de '' Gizli dosya,klasör ve sürücüleri göster '' işaretleyip tamam diyip çıkın, rahatlıkla save dosyanızı yedekleyebilirsiniz
Konuya eklenmiştir, teşekkürler.

Arkadaşlar 116 gblık setupsuz kurulum olan Rgl-Rip versiyonunu indirdim.Sadece içerisindeki crack i oyuna attım. Başka hiçbir işlem yapmadım ve herhangi bir problemle karşılaşmadım. Şuan chapter 1 i bitirmedim ama ilk fırsatta save aldım ve onda da herhangi bir problem yaşamadım. Hala oyunu indirmemiş ve hangi sürümü indireyim diye düşünen varsa diye belirtmek istedim. Herkese iyi oyunlar

arkadaşlar merhaba 116lik setupsız sürümü indirdim ilk girişte parlaklık ses ayarı bişeyler sordu enterlayıp geçtim hemen ama oyunda menüde fln hiç ses gelmiyor. Sadece ilk açılışta shot-gun sesi geliyor orda pompalı bi ses o kadar .Çözümü olan var mıdır ? oyun içi sesler ve menü sesleri falan fullde

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt