Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ibrahimT

Torrent-Oyun.com
RGL Rip olanı indirdim üstüne bide crackfix v2 attım 2 saat den fazla oynadım oyun bende sorunsuz çalışıyor paylaşım için teşekkürler.

Yiğitcan Akman

Torrent-Oyun.com
merhabalar beyler oyunu yükledim kuruyorum 2 dir 85.3 de takılıyo kalıyo yav 40 saat harcadım kurmak için ama olmuyor yokmudur bunun bir çözümü

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
pencere halilnde açılıp siyah ekranda kalan varmı benim gibi ulan amd yaktın beni be

partlı sistemden indiriyordum pixeldrain sitesinde linkler kırılmış 19 da kalmıştım devamını nerden indirebilirim?

aynen bende 20 de kaldım malesef. Tekrar yenilenirse süper olur.
İndirdiğiniz rarlardan herhangi birisinin dosya ismini ve boyutunu bana net bir şekilde yazabilir misiniz arkadaşlar. ?

Not: Biraz evvel bendede bozuk görünüyordu linkler ve linkleri aldığımız arkadaşa yazdım düzelmiş olması lazım. Bir kontrol eder misiniz linkleri arkadaşlar ?

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt