Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
DODI Repack için kendi sitesinden indirme başlattım ve %23.4'te kalan yok. Yeni bir torrent yüklemiş kendi sitesinde. Fakat buradaki dosyasında aynı yüzdede kalmış herkes. Rica etsem düzeltir misiniz yeni torrenti yükleyip ?
Yeni yükledikleri torrent ilk gün ve sonraki gün hızı ne diye baktım ama 100 kb'a bile zor geliyordu.Bu yüzden ekleme gereği duymadım.Hız konusunda sorunu yoksa ekliyorum.Sen denedin mi, hızı iyi mi?

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
Tam ekran sorunu nasıl çözülür bilen varmı? Oyunu Masaüstü çöznürülüğünden daha düşük çözünürlüğe alınca tam ekran olmuyor.
tam ekrana almak için alt+enter yap.olmadıysa
belgelerim system düzenleme yap. ctrl+f ile arat bunları bu şekilde tam ekran oluyor değiştir.
<ssaoFullScreenEnabled value="false" />
<windowed value="2" />

Transient Ghost

Ekip Lideri
Repack Güncellemesi

DODI Repack'in eski torrent'i kaldırılıp yerine yenisi eklenmiştir.Crackfix v2'ye kadar gömülü olarak yüklenecektir, ekstra olarak indirmenize gerek yoktur.Her ihtimale karşı deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

rdr2'ye yeni bir güncelleme geldi arkadaşlara duyurulur !
orijinal var kafam rahat :D hiç düşünmüyorum crack fixmiş vs falan açıyorum paşalar gibi online story oynuyorum yaşanan sorunların hiç birini yaşamıyorum aklı olan orijinal alır

https://hizliresim.com/nDoag0

orijinal var kafam rahat :D hiç düşünmüyorum crack fixmiş vs falan açıyorum paşalar gibi online story oynuyorum yaşanan sorunların hiç birini yaşamıyorum aklı olan orijinal alır

1070 yada rx 580 Ve üstü kartı olmayanların almaması gerekli zaten keşke bende almasaydım ama her türlü alacaktım kaçarı yoktu . Bu kartlardan üstü elinde olanlar zaten ya almıştır yada umurunda değildir

torrent.mertz502

''Tempus edax rerum.''
Yeni yükledikleri torrent ilk gün ve sonraki gün hızı ne diye baktım ama 100 kb'a bile zor geliyordu.Bu yüzden ekleme gereği duymadım.Hız konusunda sorunu yoksa ekliyorum.Sen denedin mi, hızı iyi mi?

16 MBit İnternetim var 1 MB/s'de iniyor ortalama olarak arasıra hızı düşüyor ama yine Fitgirl veya diğer torrentler gibi iniyor bende. Diğer arkadaşların bilemiyorum ama ne kadar hızlı veya yavaş iner.

bende de var ama offline oynamak için girdiğimde launcherda problem yaşıyordum lanet oyundan soğuttu sildim crackli indirip oynarım bundan sonra oyuna para vermem artık aklı olan crackli oynar yemişim güncellemesini zaten online da saçmalamaya başladı millet başta iyiydi

Emin Kaan ozer

Torrent-Oyun.com
dodi repack ile indiriyorum ilk başta hı zlı idi %14 ü 1.30 saatte indirdi açık bıraktım 6 saatte %10 indirmiş sadece bilen varmı ne yapmalıyım

Transient Ghost

Ekip Lideri
TR çevirisi yok sanırım, çalışmada yok diye biliyorum doğru mudur?
GPT-3 yazılımıyla translate çevirisi yapılıyormuş.Yayınlanınca burdan da paylaşımı yapılacak.

Crackfix v2 yapıcam da truva atı olarak algılıyor windows güvenmeli miyim , izin ver diyeyim mi ?
Linklerin hiçbirinde virüs yok dostum, indirip indirmemek sana kalmış.Crack bir hack olayı olduğu için virüs programlarının tehdit olarak algılaması doğaldır.

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
GPT-3 yazılımıyla translate çevirisi yapılıyormuş.Yayınlanınca burdan da paylaşımı yapılacak.

Linklerin hiçbirinde virüs yok dostum, indirip indirmemek sana kalmış.Crack bir hack olayı olduğu için virüs programlarının tehdit olarak algılaması doğaldır.
Teşekkürler, beklemedeyiz o zaman.

bende de var ama offline oynamak için girdiğimde launcherda problem yaşıyordum lanet oyundan soğuttu sildim crackli indirip oynarım bundan sonra oyuna para vermem artık aklı olan crackli oynar yemişim güncellemesini zaten online da saçmalamaya başladı millet başta iyiydi
Lanet ettirdi banada yeni internet için başvurdum offline oynamak için her girişte internet istiyor DMR yüzünden düşen performans yetmezmiş gibi ilk çıktığı zaman ki sorunları Ve hala kuramadığım performans/kalite dengesi yüzünden bir daha Rockstar oyunu almak istemiyorum. Paramızla rezil oluyoruz artık heryerde

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Lanet ettirdi banada yeni internet için başvurdum offline oynamak için her girişte internet istiyor DMR yüzünden düşen performans yetmezmiş gibi ilk çıktığı zaman ki sorunları Ve hala kuramadığım performans/kalite dengesi yüzünden bir daha Rockstar oyunu almak istemiyorum. Paramızla rezil oluyoruz artık heryerde

EMPRESS abla ımdadınıza yetısdı desene :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt