Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
Oyunu yeni indirecek arkadaşlara tavsiyem; ana sayfada bulunan ;

Red.Dead.Redemption.2.Ultimate.Edition.RGL.Rip-InsaneRamZes yazan 116 gb lık setupsuz oyunu çeksinler. Oyun kurulu halde iniyor ve kurulum gerektirmiyor. Ayrıca oyun ile birlikte inen cracki uygulamanıza gerek yoktur. Sadece ana sayfada bulunan crack fix 2 yi uygulamanız kafidir. Ve indirir indirmez crack fix 2 ile crackleme işlemi yapıldıktan iki dakika sonra oyundasınız arkadaşlar.

Diğer versiyonları indiren arkadaşlar içinde belirtmiş olayım, Hangi sürümü indirirseniz indirin sadece güncel olan crack fix 2 yi kullanmanız yeterlidir. Oyunlarla birlikte inen crackleri kullanmayın dostlar. Ve ana sayfada verilen ilk crack fix e de gerek yoktur bilginize!
Dünden beri bahsediyorum soranlara hazır kurulmuş torrent harici ,hepsi yüklemede karşıdan dosya alamadıkları için bekliyor saatlerce...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dünden beri bahsediyorum soranlara hazır kurulmuş torrent harici ,hepsi yüklemede karşıdan dosya alamadıkları için bekliyor saatlerce...
Dostum neden sürekli flood yapıyorsun? Tamam yardımcı olmaya çalışıyorsun da üst üste mesaj atmak forum kuralları gereği yasak.Lütfen!

yns001

Torrent-Oyun.com
evet beyler fikir vermesi açısından yazıyorum, dün akşam partlı olan versiyonu indirmeye aldım ve gece 5 gibi bitmişti.. bu akşam oyunu kurdum ve yaklaşık 1 saat oynadım hiçbir problemle karşılaşmadım.. direkt iso dosyasındaki crack i kullandım crack fix 1 veya 2 yi hiç kullanmadım.. yeni indirecek olan arkadaşlar bence o versiyonu indirsin.. idm ile kuyruk oluşturun ve indirin, bende hiçbir problem yaşamadı i5 9600k 16 GB ram gtx 1070 ile 2K da sabit 60 fps aldım 4K performansını henüz denemedim.. herhangi bir fps dorp da yaşamadım.. şimdilik bu kadar daha sonra bir problem yaşarsam belirtirim herkese iyi oyunlar

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Foruma uzun zamandır girmiyordum şimdi şunu merak ediyorum Crack grupları para alıyor diyenler hangi deliğe kaçacak? Boş yapanlar nerede?

Save sorunu hakkında bilgisayardaki kullanıcı adının yazdığı dosyayı değiştirince bilgisayar oturum açmıyor nasıl düzeltiriz acaba

Juggernautz

Torrent-Oyun.com
Merhaba setup %100de kaldı.10 saat 23 dakika geçti hala tamamlanmadı Fitgirl Repack.Çözümü nedir

tommyvereceti

clay_was_here
evet beyler fikir vermesi açısından yazıyorum, dün akşam partlı olan versiyonu indirmeye aldım ve gece 5 gibi bitmişti.. bu akşam oyunu kurdum ve yaklaşık 1 saat oynadım hiçbir problemle karşılaşmadım.. direkt iso dosyasındaki crack i kullandım crack fix 1 veya 2 yi hiç kullanmadım.. yeni indirecek olan arkadaşlar bence o versiyonu indirsin.. idm ile kuyruk oluşturun ve indirin, bende hiçbir problem yaşamadı i5 9600k 16 GB ram gtx 1070 ile 2K da sabit 60 fps aldım 4K performansını henüz denemedim.. herhangi bir fps dorp da yaşamadım.. şimdilik bu kadar daha sonra bir problem yaşarsam belirtirim herkese iyi oyunlar
kardesim zahmet olmazsa partli sistemin linkini ozelden bana atarmisin

FitGirl repack'i 1 kere denedim onu da yarım saat geçmeden sildim. Artık akn kota gibi sorunlarımız olmadığı için 10-17 saat Repack kurulmasını bekleyeceğime 20 gb fazladan indiririm daha iyi.

sizce indirme hızı ne zaman normale döner ? 116 gb olana niyetlendim ama 100 kps yi bile görmedi üstte atılan trackerları denedim sonuç değişmedi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sizce indirme hızı ne zaman normale döner ? 116 gb olana niyetlendim ama 100 kps yi bile görmedi üstte atılan trackerları denedim sonuç değişmedi
Part'lıları dene bence, ne zaman deaktif olurlar bilmiyorum ama indirebilirsin diye tahmin ediyorum.

Menzil

Torrent-Oyun.com
red_dead_redemption_2_ultimate_edition_rgl_rip-insaneramzes indirdim fix2 yi uyguladım ancak story e basınca oyundan atıyor çözümü var mı ?

12numara

Torrent-Oyun.com
ben fitgirl indirdim ilk yüklememde %85.3 de kaldı ikincide arada takılınca yükleme pc yi yenileyerek 10 saat de anca yükle zulüm etti resmen ama 2 saat oynadım bi sorun yok şuan save sorunu da tuhaf bölümü bitirince save yapıyprda bölüm arasında öldüğünde seni baya geriden başlatıyor

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Yapay zeka ile TR yama falan diyordu biri ondan ses var mı hiç bilen var mı yapay zekada olsa translatede de olsa iyidir gene ingilizceden daha anlaşılır olur.

V. Corleone

Torrent-Oyun.com
Hocam birşey merak ettim. Şimdi hazır kurulu olanı indirirsek, direkt .exe. dosyasına tıklayıp oyuna mı giriyoruz sadece? Eğer öyleyse bu nasıl mümkün oluyor? Normalde oyun kurarken, yanındada bir sürü şey kuruyor ya sisteme. Hazır indirdiğimiz zaman, bunlar nasıl oluyor?
Ve birşey daha, indirdiğimiz hazır kurulu oyunu, başka bir klasöre direkt taşıyabilir miyiz?

Hocam birşey merak ettim. Şimdi hazır kurulu olanı indirirsek, direkt .exe. dosyasına tıklayıp oyuna mı giriyoruz sadece? Eğer öyleyse bu nasıl mümkün oluyor? Normalde oyun kurarken, yanındada bir sürü şey kuruyor ya sisteme. Hazır indirdiğimiz zaman, bunlar nasıl oluyor?
Ve birşey daha, indirdiğimiz hazır kurulu oyunu, başka bir klasöre direkt taşıyabilir miyiz?
Oyun kurulu şekilde yüklenmiş açık yani dosyalar ve oyun inince içerisine fix atman yeterli ve istedigin diske taşıyabilirisin oyunu . Harici disk üzerinde bile çalışır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt