Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
iyi akşamlar. 116 gb Setup sız hazır dosyayı indirdim Crack Fix 2 yi uyguladım oyunda bir problem yok yanlız Save yapamıyorum hdd dolu hatası alıyorum yer açtım klasörü taşıdım hdd bomboş ama Save sorunu devam çözümü varsa bilen tesekkur ediyorum
Aynı sorun bendede var anlamış değilim

MrEyup

Seviye 3
Arkadaşlar malum internet yavaş pixeldrain linklerinin ölme ihtimali nedir? Ve hiçbir torrentten 400-300kb/s den fazla hız alamıyorum. Internetim 1.7mb/s görüyor normalde, tam anlamıyla ne zaman hızlanır torrentler? (istemci Qbittorent) Teşekkürler.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
113 gb versıyonu dunındırdım crack fıxlerıde ındırdım kurulum asamasını crack 1 sonr a 2 yı atıppmı oynuyoruz yoksa hata aldıgı zaman fıx 2 yımı atıyoruz

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
iyi akşamlar. 116 gb Setup sız hazır dosyayı indirdim Crack Fix 2 yi uyguladım oyunda bir problem yok yanlız Save yapamıyorum hdd dolu hatası alıyorum yer açtım klasörü taşıdım hdd bomboş ama Save sorunu devam çözümü varsa bilen tesekkur ediyorum
Windows da yeni kullancı açtım ve türkçe karakter atamadım o şekilde save sorunu çözüldü şuan da ana hesabımın adını türkçe karakter olmadan değiştirmeye çalışıyorum.

31aaz62

Torrent-Oyun.com
https://hizliresim.com/ObS8T8 ben de bu hatayı alıyorum. PC kullanıcı ismimde türkçe karakter de yok. Çözümü var mı şunun kafayı yiyecem 10 kere oyunun intro kısmını oynadım yine de şu save alma olayını yapamadım.

oyunu sorunsuz hata almadan oynayan varmı ?
önceki sayfalarda hata alıp cracfix'le sorunu çözen , burdaki çözümlerle sorunu halleden veya doğrudan kurulumdan sonra hata almadan. 2 saat veya 10 saat gibi sorunsuz oynadığını söyleyen kişiler var.

Son düzenleme:

murs16

Torrent-Oyun.com
game error. please reboot and restart the game. hatası alıyorum çözümü bilen biri var mı acaba

lukga

Seviye 1
Fitgirl sürümü kurdum bugün crackfix v2 de attım sorunsuz bir şekilde oynuyorum çok güzel bir serüven olucak

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
ekleyenin ellerine sağlık türkçe yama var mı?
Teşekkür ederim.GPT-3 yazılımıyla translate yaması yapılıyormuş, konusu DH'de mevcut diye biliyorum.Daha önce Anonymous grubu tarafından çevirisi bitmişti fakat TakeTwo yamanın çıkışını engelleyince yayınlanmadı.

İyi geceler arkadaşlar. Fitgirl repack indirdim. Oyunu kurmaya başladım lakin yaklaşık 4.30 saat oldu ve %85.3 de yaklaşık 45 dk dır takılı kaldı. Normal midir ? yoksa bir problem mi var ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt