Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
ne sorunu yaşadınız hocam? rgl rip sürümünü indiriyorum da ben, bi korktum şimdi.
ben yaşamadım , crack sorunluymuş yorum atmıslar fix bekliyorlar, indirirkende sürekli 50 kb 500kb hız düşüşleri sinirimi bozdu bi beklentiye giriyorsun o nedenle yazdım

rundear123

Torrent-Oyun.com
kardeşlerim güncel tracker buldum ve hızım 2mb oldu buyrun
  • udp://46.148.18.250:2710
  • udp://opentor.org:2710
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.dler.org:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://9.rarbg.me:2730/announce
  • udp://9.rarbg.to:2770/announce
  • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://retracker.ip.ncnet.ru/announce
  • udp://exodus.desync.com:6969/announce
  • udp://ipv4.tracker.harry.lu:80/announce
  • udp://open.stealth.si:80/announce
  • udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
  • udp://tracker.cyberia.is:6969/announce
  • udp://tracker.moeking.me:6969/announce
  • udp://tracker.open-internet.nl:6969/announce
  • udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
  • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
  • udp://9.rarbg.me:2770/announce
  • udp://9.rarbg.to:2720/announce
  • udp://9.rarbg.to:2730/announce

yabancı forumlarda bi çok kişinin oyunu oynarken çoğu zaman oyundan attığından bahsedilmişte sağlıklı bi crackfix gelene kadar sorun çıkartabilir oyun ginede indirip kenarda durması mantıklı şmdi crack sıkıntılı diye indirmeyi geciktirmeye grk yok.
Anladım hocam, devam ettiriyorum indirmeyi. %17'de şuan, 1.5 mb/s ile iniyor bakalım, umarım artar.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
iyiki de para vermemişim oyun kırıldı ama senaryo da bitti ne yazık ki zaten belliydi kırılacağı rdr 2 nin hayırlı olsun oynamayanlara.

casper3428

Torrent-Oyun.com
Öncelikle teşekürler
fitgirl torrentlerinde genelde dil dosyaları çıkarılır oyunun gb düşerdi
Birşey dikkatimi çekti 66.3gb torrentte hiç dil dosyası göremedim hatta ingilizce yazanı dahil dün gece indirmeye başladım %55 doldu 4 saatim kaldı bu gece devam edicem acaba ingilizce dosya gomulumu içinde diye merak ettim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Öncelikle teşekürler
fitgirl torrentlerinde genelde dil dosyaları çıkarılır oyunun gb düşerdi
Birşey dikkatimi çekti 66.3gb torrentte hiç dil dosyası göremedim hatta ingilizce yazanı dahil dün gece indirmeye başladım %55 doldu 4 saatim kaldı bu gece devam edicem acaba ingilizce dosya gomulumu içinde diye merak ettim
Empress tarafından dosyalar ilk olarak Fitgirl'e sunulduğu için aceleden dil ayıklama yapmamışlardır.Belki bir daha repack'lerlerse o zaman boyutu biraz daha aşağı çekebilirler.İçinde dil olmasa oyun çalışmaz, yani varsayılan dil olarak İngilizce büyük ihtimal vardır içinde.

Screenshot_3.png

casper3428

Torrent-Oyun.com
Empress tarafından dosyalar ilk olarak Fitgirl'e sunulduğu için aceleden dil ayıklama yapmamışlardır.Belki bir daha repack'lerlerse o zaman boyutu biraz daha aşağı çekebilirler.İçinde dil olmasa oyun çalışmaz, yani varsayılan dil olarak İngilizce büyük ihtimal vardır içinde.

Ekli dosyayı görüntüle 241000
Teşekürler
Doğrudur çalışmaz
Fitgirl sitesine dünden beri giremedim açıklamalar kısmında yazardı oyuzden dosyalari genelde burdan indiririm o yüzden sordum tekrar tesekurler

HowNisCupe

Ashley Greene
600 Tl ye oyun almayı eleştiremeyip rdr 2 oynayamazsınız diyenlere selam olsun.Platiriden 20 tl ye satın almıştım zaten ama olsun yumulun aslanlarım.

Sana inanamıyorum sana gerçekten inanamıyorum !! nasıl kırıldı bu oyun harika olum harika 2 yıldır bekliyordum bu anı

TheFafu

Apple Developer
Bilgisayarda yer kalmadı biraz yavaş be :D Önce geçen hafta kırılanları bi bitirebilseydik sonra silseydik de bunu indirecek yer olsaydı. Teşekkürler.

bahce12

Torrent-Oyun.com
1. torrent ile diğerlerinin farkı varmı ? 66 gb indirmek varken neden 116 indirmeliyim ?Mantığı bilmiyorum o yüzden soruyorum

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
RGL.Rip olanı indiriyorum %85te az kaldı heyecanlandım bi tık setupsuz yazıyordu kurulmuş oyun mu bu indirdiğim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt