Torrent-Oyun | Red Dead Redemption 2 - [EMPRESS+Mr_Goldberg] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
İyi keklemiş kanka seni sakın aldanıp gidip türkçe yama çıkan şeylere kanma
turkceyama.net kaç yıllık fake site
siber bilmem ne sitesine yorum attım yorumum çıkmadı hala :D sahte bot yorumlar atıyor
kısaca türkçesi yok kanka
Keklemek için bir neden yok? Adam oyunu bitirmiş kaç saati olduğunu da gösterdi yanlış anlamış da olabilirim.

Bana şunu açıklar mısınız: Bir arkadaşım ingilizcesi olmadığı halde bu oyunu bitirdi nasıl oldu bu? Ve oyunun Türkçe olduğunu söylüyor?
Oyun ingilizce bitiyor.Zaten oyunu bitirecek kadar ingilizcemiz var.Burdaki sıkıntı konuyu tamamen anlamak ve o keyfi yaşamak.The witcher 3 gibi veya frostpunk.Türkçe olduğunu kim sölüyor bilmiyorum ama eğer bu oyun türkçe olsayda steamden ilk satın alan kişiler arasında olurdum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bana şunu açıklar mısınız: Bir arkadaşım ingilizcesi olmadığı halde bu oyunu bitirdi nasıl oldu bu? Ve oyunun Türkçe olduğunu söylüyor?
Forumdan biri GPT-3 denen çeviri programıyla çevriliyor mu, çevrilecek mi ne demişti, o olabilir mi?

Cellat_06

♥GALATASARAY♥
RGL Rip güvenilir midir ? Setup olamayan sürüm yani. 5 GB indi ama sorun olursa normal EMPRESS indireyim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
indirmeyi biraz olsun hızlandırmak için bir şeyler yapamaz mıyız bende çok ama çok yavaş (tracker ekledim yine yavaş :D )

LifeBurns

Biz kimseye bayılmıyoruz kimsede bizm için ölmesin
Çok merak ettiğim bi oyunda hatta epic kuponuyla 60 tl indirimde alsam mı diye düşünüyordum iyi oldu. fifa 20yi oynayamadık bari 21 kırılsa

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt