Re2 Oynadım, Re3 Almalı Mıyım?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahacci

Torrent-Oyun.com
Herkese iyi bayramlar. Resident Evil 2'yi an itibariyle PS4'te bitirdim. Hazır indirimdeyken Re3'üde alıp bitirmeli miyim ? Birde Re2'den daha kolay bir oyunmu Re3?.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Kolaylık bakımından re2den daha kolay ve başarım kasan biriysen daha kolay kasılır fiyat olarak kaç lira ps4de bilmiyorum ama fanı olduğum için 259 TL vermiştim ama resident evil 2 kadar tatmin etmemişti beni .150 TL'den fazla vermemeni öneririm

bahacci

Torrent-Oyun.com
Re3 şuanda 150 tl onun için yani normal şartlarda hayatta korku oyunu bitiremem ama Re2 'yi bitirdim büyükte keyf aldım. Re3 daha kolay gibi geldi bana hemde 150 tllik bir fiyatı var.

Oynayacak oyun yoksa alabilirsin ama şunu bil Re2'ye göre daha kısa. Ayrıca eğer beklerim diyorsan bir sonraki indirim döneminde fiyatı RE2 civarına düşer bence

bahacci

Torrent-Oyun.com
Yani şuanda oynayacak oyun kalmadı. O yüzden alayım mı dedim. Ama 150 tl etmiyorsa vermem mantıksız olur.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Ben RE 2'yi 20 saatten fazla oynamıştım.Tabi bu kişiden kişiye değişen bir şey.Oyun kısmen sandbox olunca fazladan zaman harcanması normal.Yalnız RE 3 duyduğum ve anladığım kadarıyla RE 2 gibi sandbox olmayıp linear bir yapıda oynanıyormuş.Zevk vereceği konusunda bir şüphem yok ama ne RE 2 kadar uzun olacaktır, ne de onun gibi bulmaca çözdürüp oyuncuda merak hissi uyandıracaktır.Benim oynanışıma göre minimum bi' 10-12 saat sürer diye tahmin ediyorum.Ne kadar edeceğine de süre üzerinden değil de vereceği zevk üzerinden değerlendirmek daha mantıklı ama onu da maalesef denemek mümkün değil.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Ps4de oynayınca satabilme imkanı var sanırım sende öyle yapıyorsan sana daha ucuza mal olur bence 150 TL verilir ben oynarken çok zevk almıştım ama senaryo çok kısa

Maddiyat büyük ihtimalle senin açından önemli değil böyle bir soruyu sorduğun için bunu farz ettim çünkü her hangi bir oyuna vs. para verecek durumum yok yanlış anlama sakın.

Ben R.E Serisine hayranım ilk olarak RE4'le tanışmıştım PS2'de daha sonra filmler vs. bayağı hayran oldum çıktım yapıma karşı geçen sene de Biohazard falan oynadım bu sistemimle 60FPS'yi sabit gördüm (sanırım en yüksek ayarlar açıktı) gerçekten optimizasyonda 1 numaralar bence.

Maddiyat önemli değilse al derim adamlar gerçekten çok başarılı işlere imza atıyorlar yaptıkları kötü iş yok ve bu oyun da öyle ama önceki oyuna kıyasla fark edilebilir bir seviyede kötüleşme olmuş sebebi de oyunun üstüne çok düşmemeleri ve sonraki çıkacak oyuna önem vermeleri diye biliyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt