Rdr2 türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Beyler rdr2'yi 105 tlye satın aldım oyuna başlamak istiyorum ama yabancı bildiğiniz gibi başlamadan önce türkçe yapayım dedim türkçe yama arıyorum varmış iptal olmuş sanırım. Şurada buldum link ekliyorum bu yama doğrumudur çalışır mı? başka yama kullanan öneren varsa yazabilir mi? şimdiden teşekkürler.
Nette bulduğum yama: link

RUBENム

war. war never changes.
Sahte site. İşin komik noktası altına yapılan bot yorumları.
admin eğer bir banka hesabı vs paylaşırsanız size bağış yapmak isterim. çok güzel işler çıkartıyorsunuz

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Sahte site. İşin komik noktası altına yapılan bot yorumları.
admin eğer bir banka hesabı vs paylaşırsanız size bağış yapmak isterim. çok güzel işler çıkartıyorsunuz
Hep de siteyi övenler yorumlar atılmış.Arada anlaşılmasın diye de şu sorunu yaşıyorum diye yorumlar eklemişler.Adamlar işi biliyor demek ki. :D

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
ben indirmiştim burdan virüs var içinde kaspersky silmişti virüsü indirmeyin boşuna

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bu gidişlede cıkmayacak sanırsam ücretli vermiyonuz ücretsiz dagıtın bari bağısta bulunalım

BayLord51

Torrent-Oyun.com
İkisi de olmuyor ne yazık ki. Ücretsiz Max Payne 2, 3, Mafia II, L.a Noire yamalarının hepsini Take Two kaldırttı.
korsan siteler hayla yayınlıyor batman arkham knight da kalktı 1 ay önce torrent sitelerinde isim vermeyim hala linki duruyor o sitelere dağıtsınlar onlar paylaşır

ISKA

Seviye 13
korsan siteler hayla yayınlıyor batman arkham knight da kalktı 1 ay önce torrent sitelerinde isim vermeyim hala linki duruyor o sitelere dağıtsınlar onlar paylaşır
Bu işlerle ilgilenen kişi oraları tespit ederse onları da kaldırır. Bu yüzden ben de arşivden kaldıracağım yakın zamanda.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt