RDR2 Siyah Ekran Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Merhaba arkadaşlar konularda yanıt alamayınca konu açma gereği duydum.

RDR2 Hangi exe den açarsam açaydım 3 tane crack denedim hala açılıyor ve siyah ekranda pencere modunda kalıyor hiçbir ses veya görüntü gelmiyor.

Windows asistan ile son sürüme güncel oyunum ilk eklenen fitgirl sürümü ve amd ekran kartım güncel herşey son sürüm.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır

RDR2 Hangi exe den açarsam açaydım 3 tane crack denedim hala açılıyor ve siyah ekranda pencere modunda kalıyor hiçbir ses veya görüntü gelmiyor.

Windows asistan ile son sürüme güncel oyunum ilk eklenen fitgirl sürümü ve amd ekran kartım güncel herşey son sürüm.
kardeşim bir dosya var adı vulcan64 setup tarzı onu kurman gerekiyor yoksa logo ekranına gelmeden kalıyor.

YΛDİGΛR

nereden ulaşabilirim vulcan64 diye bir şey göremedim de ben.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com

konu açtım bu hataları alıyorsundur amd ise vulkan nvdia ise indir belgelerimdeki system dosyasını değiştir.windows 10 1909 olması lazım sistem sürümün.
https://www.torrent-oyun.com/threads/red-dead-redemption-2-hatasi-kesin-coezuem-dikkat.537267/

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

YΛDİGΛR

Bu vulkan dosyasını nereye atacağım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt