RDR2 Out of Virtual Memory Hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TheOnels

Torrent-Oyun.com
Herkese merhaba rdr2 oynarken sürekli bu hatayı alıyorum ve oyundan atıyor. Çok canım sıkıldı ne yapmam gerekyor? Sistemimde 8+8 3000 mhz ile çalışan ram gtx1660super ekran kartı ve ryxen5 2600x işlemci bulunmakata. İnternette bulduğum çözümler çare olmadı ki çoğu da sorunun 8 gb ramin yetersiz oluşundan kaynaklandığını söylüyordu ama dediğim gibi 16gb ramim var . Oyunu Directx de çalıştırıyorum Vulkan görüntüyü bozduğu için kullanmak istemiyorum. Çözüm var mıdır?
not:
Sanal bellek ayarlarında tüm sürücüler için disk belleği dosyası boyutunu otomatik olarak yönet seçeneğinin işaretli.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Herkese merhaba rdr2 oynarken sürekli bu hatayı alıyorum ve oyundan atıyor. Çok canım sıkıldı ne yapmam gerekyor? Sistemimde 8+8 3000 mhz ile çalışan ram gtx1660super ekran kartı ve ryxen5 2600x işlemci bulunmakata. İnternette bulduğum çözümler çare olmadı ki çoğu da sorunun 8 gb ramin yetersiz oluşundan kaynaklandığını söylüyordu ama dediğim gibi 16gb ramim var . Oyunu Directx de çalıştırıyorum Vulkan görüntüyü bozduğu için kullanmak istemiyorum. Çözüm var mıdır?
not:
Sanal bellek ayarlarında tüm sürücüler için disk belleği dosyası boyutunu otomatik olarak yönet seçeneğinin işaretli.
Hocam çözümü tam olarak bilmiyorum fakat sanal belleği kendiniz ayarlamayı deneyebilirsiniz. Var olan ram miktarının iki katını yazıyorduk herhalde sanal bellek bölümüne.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt