RDR2 kırılabilir mi?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

eu61

'TRABZONSPOR'
Biliyorum oyunda offline var ama bu oyundaki biraz farklı galiba.Yani her oyundaki klasik offline mod değil.

retr0_

Rölantiye devam..
Halen daha bu tarz konular açmanız çok enteresan..
Oyun offline çalışıyor. Kırılmaması için bir sebep yok. Oyunu kıramamaları dışında.. Ne zaman kırılacağını da kimse bilemez.

birşey söylemek istiyorum oyun kırılsa bile bir çoğunuz hayal kırıklığı yaşayacaksınız oyun öyle görüldüğü gibi değil ben kendim 300 lira verip aldım beklediğiniz gibi bir optimizazyonu yok oyunun oyun çok sorunlu çökebiliyor vram hatası ram yetmiyor hatası verebiliyor yer yer kasıyor saint denis gibi insanların çok olduğu yerde lag oluyor grafikler bazen anlamsız şekilde bozulabiliyor demem o ki oyun kırılsa bile orjinalindeki halinden daha kötü olacaktır o kadar update gelmesine ragmen çözelememiş tonlarca şey var geçirdiğim 34 saatin ardından bunu rahatlıkla söyleyebilirim

Herkesin ortak düşüncesi oyunun doğru düzgün bi' hale getirilene kadar kırılmayacağı zaten...
(bu lafımın arkasından bi' kaç gün sonra kırılırsa istediğiniz gibi linç edebilirsiniz)

@SLayeR16TR

iyibirisi

Darbeli Matkap
Halen daha bu tarz konular açmanız çok enteresan..
Oyun offline çalışıyor. Kırılmaması için bir sebep yok. Oyunu kıramamaları dışında.. Ne zaman kırılacağını da kimse bilemez.
abi senin profil foton ne kadar korkunç öyle ya? Cin çarpmış gibi tövbe bismillah.

Otz oyun kırılsa bile stabil değil dostum bir pcde rahat oynarırken başka bir pcde kasma donma vs yapabiliyor

Otz ve zaten oyunun düzgün bile hale geleceğini düşünmüyorum sorunlu çıkmış bir ürün kolay kolay toparlayamaz

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyunun sorunları devam ediyor mu hala .? ? neyseki oyunun fanı değilim 300 tl verip sorunlu oyun alsaydım iyi söverdim

utku5716

Torrent-Oyun.com
oyun playstorede 228 tl aldım bekleme derdi bitti
en az 150 saat gömerim bu sefer ps 4 de bitirmiştim bir boşluğa düşüyor insan birde türkce altyazı gelince oynarım

İllaki kırılacak uzun zaman almasının sebebinin altında birşeyler yattığını düşünüyorum kesinlikle, bence bir süre daha oyunun satılmasını bekliyorlar zamanı gelince cracklı olarak paylaşılır, cod mw de aynı şekilde gözde oyunlardan olduğundan oda daha kırılmadı. Daha doğrusu belki kırıldı ama paylaşıma sunulmadı. Star wars mesela çıkar çıkmaz kırıldı paylaşıldı, bu rdr 2 ve cod mw nın ekstra bi güvenliği yok diğer oyunlardan ayıran. Bi yandan daha iyi oluyor şuan çıkmaması Türkçe yaması çalışmalarına daha iyi yetişir. Şimdi çıksa bile ingilizce oynamak zorundayız.

hayrisinan

Torrent-Oyun.com
Bu konuya sohbet gözüyle bakabilirsiniz. Sonuçta oyunun bekleyeni çok fazla.
işte benimde demek istediğim bu. O kadar çok böyle sohbet amaçlı acılmış konu var ki. Yeni konu açmak yerine onun altında sohbete devam etmek daha mantıklı. Böylece insanların kafası dağılmaz var olan aynı konulardan sohbet ilerler. Herkes de sadece böyle bir sürü aynı konu yerine bir iki benzer konu ile daha doğru bilgilenir.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Oyunu satın alıp hiç pişman olmadım. Uzun süre tek senaryo ve online modun başında geçtim. Hiç atma gibi sorun yaşamadım. Şans mi sistemimi mi sevdi yoksa yaptığım ince grafik ayarı mı işe yaradı bilemem.

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
Oyunu satın alıp hiç pişman olmadım. Uzun süre tek senaryo ve online modun başında geçtim. Hiç atma gibi sorun yaşamadım. Şans mi sistemimi mi sevdi yoksa yaptığım ince grafik ayarı mı işe yaradı bilemem.

Oyun sisteme göre performansı değişiyor. Şuan bendede sıkıntı yok, çatır çatır 60 FPS oynuyorum

herşey olabilir :D bende tüm ayarlar hightta vulkan acık sadece advanced graphics kapalı

işte benimde demek istediğim bu. O kadar çok böyle sohbet amaçlı acılmış konu var ki. Yeni konu açmak yerine onun altında sohbete devam etmek daha mantıklı. Böylece insanların kafası dağılmaz var olan aynı konulardan sohbet ilerler. Herkes de sadece böyle bir sürü aynı konu yerine bir iki benzer konu ile daha doğru bilgilenir.
Bahsettiğin tarzda bir konu vardı ama sağolsunlar kapattılar konuyu basit bahaneler göstererek. Dil döktüm kapatmamaları için ama fayda etmedi malesef.

Son düzenleme:

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bahsettiğin tarzda bir konu vardı ama sağolsunlar kapattılar konuyu basit bahaneler göstererek. Dil döktüm kapatmamaları için ama fayda etmedi malesef.
Konu tartışma çıktığı için kapatıldı ve basit bir bahane değildi daha önceden dediğim gibi konuda her gün orijinal ve korsan tartışması yüzünden kaç mesaj siliniyordu ve kaç kere uyarılmasına rağmen bu tartışma son bulmayınca konu kapatıldı. Normal bir şekilde ne zaman kırılacağına dair fikir alışverişi yapılıp konuşulsaydı zaten kapatılmazdı.

Konu tartışma çıktığı için kapatıldı ve basit bir bahane değildi daha önceden dediğim gibi konuda her gün orijinal ve korsan tartışması yüzünden kaç mesaj siliniyordu ve kaç kere uyarılmasına rağmen bu tartışma son bulmayınca konu kapatıldı. Normal bir şekilde ne zaman kırılacağına dair fikir alışverişi yapılıp konuşulsaydı zaten kapatılmazdı.
Orijinal ve korsancı kesimin tartışmaları ilk kez olmuyor bir çok konuda olan bir şey bu. Bana göre konu kapatacak kadar büyük bir olay yoktu. Gereksizdi bence.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt